Forum

Komentarze użytkownika "rozwódka"

Komentarze użytkownika: rozwódka

Re: Sąd: "Na dziś" nie będzie specjalnej ochrony dla Tulei

rozwódka / 2013-01-18 15:00
będzie im naprawdę głupio jak dojdzie do jakiejś tragedii, bo to co teraz się dzieje to wg mnie już jest niepokjące mocno

obniżka stóp procentowych

rozwódka / 2013-01-10 14:38
własnie teoretcznie tak być powinno, ale ja też brałam kredyt studenki i dostałam parę tygodni temu rozpiskę z ratami i były wyższe niż oczekiwałam

Re: "Zimówki" obowiązkowe

rozwódka / 2013-01-09 10:41
a spotkaliście się już kiedyś z kontrolą tych opon? bo to, ze są obowiązkowe to ejdno ale to jak to jest egzekwowane to inna sprawa już

5 sposobów na dochodzenie zaległych alimentów

rozwódka / 2013-01-08 09:49
szkoda tylko że tyle to wszystko trwa i można faktycznie dochodzić tych alimentów ale za coś trzeba żyć, zanim się okaże się faktycznie się nam należą

Maciej Muskat: Greenpeace musi mierzyć się z potężną propagandą gigantów

rozwódka / 2013-01-07 14:31
kiedyś mnie przekabacili na ulicy i płaciłam jakieś grosze raz na miesiąc, póżniej zrezygnowałam i teraz się odpędzić od nich nie mogę, co chwilę coś mi an maila przesyłają

Re: Za 12 lat w Polsce zabraknie prądu

rozwódka / 2013-01-02 08:28
a proszę wam, to niemożliwe przecież, znajdą jakiś sposón na pewno, a takie artykuły sieją tylko postrach i wprowadzają w błąd społeczeństwo

ograniczenie praw rodzicielskich

rozwódka / 2012-12-21 11:48
Czy mogę wystąpić o ograniczenie praw rodzicielskich dla ojca dziecka? były mąż często pije i przychodzi wtedy widzieć sie z synem, nie podoba mi się to i chciałabym zapobiec tego typu sytuacjom

wyższe ceny przed świętami

rozwódka / 2012-12-12 08:57
Zauważyliście, ze już są trochę wyższe ceny w slepach? a obawiam się, że przed samymi świętami wzrosną jeszcze bardiej. A to to już podłość jest, bo wiadomo, że kupować wtedy tzreba i ze pieniądze się rozchodzą bardziej.

Re: PO: To nieprawda, że ustawa o nasiennictwie otwiera drzwi dla GMO

rozwódka / 2012-11-28 15:25
a skoro tylko 1% traktuje o gmo a na całą resztę czekają rolnicy, to nie można po prostu tego 1 % wyrzucić?

ulgi podatkowe jakie zmiany

rozwódka / 2012-11-13 10:44
Jakie zmiany szykują się w ulgach podatkowych od przyszłego roku? zależy mi właściwie na zmainach dotyczących ulgi rodzinnej. Jestem po rozwodzie i sprawuje opiekę nad 2 dzieci, czy będę mogła skorzystać z tej ulgi?

dorabianie na emeryturze

rozwódka / 2012-11-12 08:47
Od przyszłego roku będę miała wypłacaną emeryturę, która będzie niższa niż najniższa pensja krajowa, czy w takim razie jest jakiś limit, do kótego bez żadnych konsekwencji będę mogła sobie dorobić?

alimenty a podatki

rozwódka / 2012-11-05 10:21
W tym roku się rozwiodłam i mąż zaczął wypłacać nam comiesięczne alimenty, czy będę musiała w rocznym roozliczeniu zapłacić jakieś podatki od tych alimentów, czy są zwolnione?

zgoda na paszport dziecka

rozwódka / 2012-10-26 09:47
Jestem z mężem po rozwodzie, may wspólnie 4 letniego synka. Dostałam niedawno dobrą ofertę pracy za granicą i chcę wyjechać z synkiem, czy muszę prosić męża o zgodę na wyrobienie paszposrtu dziecka?

mieszkanie kupione przed ślubem a rozwód

rozwódka / 2012-10-19 12:51
Mam pyatnie odnośnie podziału majątku, pzred ślubem kupiłam mieszkanie, które było w całości na mnie przepisane, teraz się rozwodzimy, to czy musze połowę mieszkania oddać mężowi? intercyzy nie podpisywaliśmy

porwanie we Wrocławiu

rozwódka / 2012-10-08 12:12
a wiadomo w ogóle jaki był powód tego porwania? że w ogóle policja tak szybko ujęła porywaczy, to też jest niewiarygodne jak na nasze polskie waryunki, ale porwanemu szczerze współczuję, nawet nie chcę myślęc, co musiał pzreżywać
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy