Forum

Komentarze użytkownika "R@v_"

Komentarze użytkownika: R@v_

Ile kosztuje granie?

R@v_ / 2009-10-26 13:50
Witam,
gdzie najtaniej a gdzie najdrozej za prowadzenie rachunku?
Na start ok 5 000 zł. Nie dużo, ale to tak "dla sportu". Oczywiście chciałbym samemu podejmowac decyzję co i kiedy, coś jak np. w grze na onet.pl, czy tez mystock
R@v_ / 2009-10-24 15:47
Witam,
dziękuję za odpowiedź. A czy pracując już gdzieś na pełnym etacie, i mając odproawdzane składki na ZUS, konieczne jest wplacanie tych skladek z tytulu wlasnej dzialalnosci ?

Re: Czy założyć firmę, z czym się to wiąże?

R@v_ / 2009-10-23 18:18
moze jeszce wyjasnie, zazwyczaj usługi swiadcze firmom, ale zdarzaja sie tez osoby prywatne.
Nie zalezy mi na uzyskaniu dotacji , pracuję głównie z linuxami, oprogramowanie do fakturowania rowniez dla linuxa, wszystko aby obnizyc koszty, jak długo trwa procedura zakladania firmy?

Czy założyć firmę, z czym się to wiąże?

R@v_ / 2009-10-23 18:12
Witam,
na codzień pracuje na pełnym etacie, dodatkowow od czasu do czasu wykonuję pewne zlecenia z zakresu usług IT. Problem polega na tym, ze jak na razie nie mogę wystawiać zainteresowanym faktur, stąd pytanie, jak założyć firmę, oraz z jakimi kosztami się to wiąże. Moja dodatkowa działalnośc pozwala mi miesięcznie zarobić od 1200 -2000 zł . Nie chcaiłbym starcić klientów ze względu na brak faktur, jak zalozyc ksiege przychodów i rozchodów, oraz czy przy takich zarobkach bedzie to opłacalne? dodam, ze czasem mogą spaść np. do 500 zł w skali miesiąca.

Najnowsze wpisy