Forum

Komentarze użytkownika "rydzr"

Komentarze użytkownika: rydzr

Re: Polityka za pieniądze z abonamentu?

rydzr / 2007-12-16 23:49
Obywatel ---płaci podatki na kulturę -między innymi ...okazuje się , że następne ukryte podatki płaci w abonamencie - a to na orkiestrę , a to na zespół ,a to na filmy....całe mnóstwo....dodatkowo płaci abonament -----za telewizję kablową itp. , która zapewne także wykupuje abonament.....
...abonament w takiej formie przeżył się ----bierze mnie szlag jak widzę , że tylko ja z najbliższych płacę abonament ---a inni nie ---"ściągacze" są bezradni---- Aby zwiększać wpływy za abonament --to się go po prostu podnosi----robienie w durnia tych ,co i tak już jako nieliczni płacą ---to wszystko woła o pomstę do nieba...---z taką sprawiedliwością --!!!!!Jak kiedys podnieśli abonament o parę groszy i ja tego nie dopłaciłem -to szybko przyszło upomnienie z naliczonymi odsetkami ...Niedawno ,dwa razy musiałem udowadniać poprzez wyciagi bankowe -że jednak zapłaciłrem ten abonament , tylko "ONI" w tej biurokracji nie mogą się tego doszukać ----albo sprawiedliwie , albo nic --dzisiaj już nikt nie może zapewnić " sprawiedliwego" ściągania abonamentu , więc musi się to zmienić ---bo to niesprawiedkiwe =----i basta...a ponadto wszyscy się śmieją , że sprzątaczka w TV zarabia wiecej niż ---nauczyciel.... nie ma tam żadnej dyscypliny płacowej ---tym piniadze po prostu leżą na bruku ---im zarabiać kilka dziesiat tysiecy -to nic ( patrz Durczok )- nie widzę w nim nic nadzwyczajnego ...

Re: Panika na rynkach finansowych

rydzr / 2007-08-20 09:59
SPOKOJNIE --TRZEBA DO TEGO NORMALNIE -PO POLSKU --IDĘ SIĘ NAPIĆ...PRZYNAJMNIEJ POLMOSY - NIE SPLAJTUJĄ --I OTO CHODZI
rydzr / 2007-08-07 20:54
Nie zyjesz na pustyni ---i Twoje powiedzenie zrób coś ---- to tylko możesz sobie ...podrapać ...no---plecy...zawsze ocierasz się o innych ludzi ---i na pustyni nie zrobisz pieniędzy ---tak naprawdę wielkie piniądze zawsze biorą się z ...jakigoś tam wyzysku innych..
rydzr / 2007-08-07 20:38
fundusze emerytalne----a nie inwestycyjne

Re: Jak zarobić 850 tys. na emeryturę

rydzr / 2007-08-07 20:36
Fundusze emerytalne - na początku mówiło sie ,że wpłaty będzie można odpisywać od podatku. Obecnie fundusze inwestycyjne -to nabijanie kasy dla tzw. "prezesów"-to dla nich pieniadze leżą na bruku --tylko się schylić. Przyrost kwoty uzbieranej w funduszach jest stosunkowo niski ---a wypłaty przezesów ciągle wysokie . Ci co dali się namówić ---składają się na płace dla tego molocha-który tylko pośredniczy i dobrze z tego żyje . Wielu ludzi wystąpiło -mimo strat- aby ewentualnie samemu inwestować w fundusze inwestycyjne. Fundusze emerytalne tylko " przejadają" pieniądze. Jak uczy historia -kiedyś PZU --ci co skladają na swoja starość , to w końcu doczekają głodowych stawek --wypłat. Dlaczego więc dziwić się , że Polacy żyją na bieżąco ---po prostu żyją -przyjdą gorsze czasy, to też trzeba będzie je przeżyć . Może i rozsądnie --populistycznie straszy się niegodziwym zyciem na emwryturze, utrata zdrowia --i to fakt--ale ten mechanizm służy tylko po to ,aby wystraszyć, zmusić do składania---i ktoś na tym ładnie pasożytuje ...

Najnowsze wpisy