Forum

Komentarze użytkownika "salka36"

Komentarze użytkownika: salka36

podatki a kupno mieszkania

salka36 / 2012-01-05 11:56
chciałam zapytać z jakimi podatkami, w jakiej wysokości musimy się liczyć chcąc kupić mieszkanie?? obliczamy właśnie nasze możliwości finansowe i to jest jedna z rzeczy których nie możemy sobie sami wyliczyć :/ może nam podpowiecie?

przeliczanie zdolności kredytowej

salka36 / 2011-11-30 09:35
Od nowego roku mają zmienić się zasady dotyczące przeliczania zdolności kredytowej, jeśli już w tym roku nasza zdolność nie jest wygórowana, to od stycznia 2012 roku będzie jeszcze gorzej, banki bowiem mają ją przeliczać na 25 lat bez względu na to na ile chcemy wziąć kredyt... więc lepiej się spieszyć i brać kredyt jeszcze w grudniu na starych zasadach :/

zakupy przez internet bezpieczne?

salka36 / 2011-11-25 13:34
przyznam szczerze, że do tej pory nie korzystałam z tego typu usług, nie przekonałam się do robienia zakupów w sieci, nawet nie mam konta internetowego, obawiam się oszustów

w jakiej walucie kredyt

salka36 / 2011-11-17 10:15
Byłam ostatnio u doradcy finansowego w celu wyboru kredytu hipotecznego, schody zaczęły się gdy doszło do wyboru waluty, Pan doradca bardzo namawiał mnie na euro, a ja osobiście nie bardzo wiem czy warto ufać obcym walutom po tych wszystkich tegorocznych rewelacjach, zawirowania w indeksach giełdowych nadal będą miały miejsce, a to właśnie chyba odbija się na kredytach walutowych, a może jestem w błędzie? W jakiej walucie, Waszym zdaniem, najlepiej zaciągnąć kredyt?

niższe raty kredytu we frankach

salka36 / 2011-05-23 13:00
witam,
zastanawiam się czy kredyt hipoteczny nadal najlepiej zaciągać we frankach? na co przy takim kredycie należy zwrócić uwagę, aby niższe były raty?

nowa ustawa OFE - bezpieczne oszczędności

salka36 / 2011-05-19 14:43
Możliwe że zostaną wprowadzone jakieś zmiany w OFE zwiększające bezpieczeństwo oszczędności. Czy wiecie może co to ma być? na czym te zmiany będą polegać i kiedy wejdą w życie?

Najnowsze wpisy