Forum

Komentarze użytkownika "samochodziarz"

Re: Nowy Fiat Panda

samochodziarz / 2012-03-02 13:07
Znam od podszewki poprzedni model i jeśli ten będzie równie udany - to nic, tylko kupować :)
Myślę, że jeśli chodzi o segment miejskich aut - Fiat nie ma sobie równych.

Re: Nowy Fiat Panda już w Polsce

samochodziarz / 2012-03-02 12:54
Zgadzam się z autorem - Fiat naprawdę wie, jak robić miejskie auta.

Też jeździłem nową Pandą i jest to auto warte każdej złotówki, którą kosztuje.

Re: Nagrody dla Fiata i Lancia

samochodziarz / 2012-03-02 11:07
Zupełnie mnie nie dziwi ta nagroda dla Ducato, przerobiliśmy już kilka różnych dostawczaków w firmie, ale stanęło na Ducato. Zadowolony zarówno właściciel jak i kierowcy.

Re: Fiat dementuje, by z jego powodu 10 tys. osób mogło stracić pracę

samochodziarz / 2011-12-01 17:45
Dobrze, że nowe modele Fiata są bardzo dobre, jest szansa, że produkcja zmniejszy się nieznacznie.

Ciężko znaleźć argument, dla którego nie miałyby się dobrze sprzedawać - są świetnie wykonane, niedrogie i bezawaryjne.

Re: Fiat, Lancia i Abarth szykują wysyp nowości na salon w Bolonii

samochodziarz / 2011-12-01 16:25
Te nowe modele Abartha naprawdę robią wrażenie, coraz ciekawsze wersje wypuszczają.

Widać też, że coraz więcej osób się przekonuje do Fiata, tym bardziej, że jest coraz lepiej wykonany i mniej awaryjny niż jego konkurenci.

Re: Panda Abarth w przygotowaniu

samochodziarz / 2011-12-01 15:02
Fajnie, taki maluszek Abarth może podgryzać innych, mało tego - pewnie nikt się nie będzie tego spodziewał po Pandzie :)

Fajny pomysł, takim szybkim maluchem przemieszczanie się po mieście to czysta przyjemność.

Re: Sposób Fiata na drogie paliwo

samochodziarz / 2011-12-01 02:00
Wiadomo, że nie do każdego przemawia LPG, ale za każdym razem jak tankuję to chciwym wzrokiem spoglądam na dystrybutor LPG obok i kwoty, za które inni tankują "do pełna".

Wprowadzenie do oferty salonowej takich samochodów na pewno przyczyni się do zwiększenia ich popularności - jednak "co fabryczne, to fabryczne".

Dobry pomysł Fiata.

Re: Fiat Bravo 2,0 Multijet - Urok bez gadania

samochodziarz / 2011-12-01 01:54
Sportowe akcenty, dobre osiągi i oszczędność paliwa - czy można chcieć czegoś więcej? :)

Faktycznie, tak jak pisze autor - system audio mógłby być rozwiązany w przyjaźniejszy sposób - ale do wszystkie można się przyzwyczaić.

Bravo 2.0 Multijet to świetne auto, z żalem się z nim rozstawałem.

Re: Alfa Romeo podwójnie na sportowo

samochodziarz / 2011-11-30 19:22
Nareszcie ktoś poszedł po rozum do głowy i nie wpakował 300KM do auta ważącego 2 tony, tylko zrobił coś lekkiego i w miarę mocnego.

Taka lekka alfa może być szybsza niż nie jeden 250-konny samochód.

Brawo dla Włochów!

Re: Szef Fiata zapowiada trzy nowe modele Maserati

samochodziarz / 2011-11-30 18:58
Fajnie, że w obliczu kryzysu europejskiego dzieje się coś fajnego w świecie motoryzacji.

Płyta podłogowa pochodząca z USA o niczym złym nie świadczy, myślę, że to nadal będą auta z charakterem Maseratti, tak jak było do tej pory.

Nie mogę się doczekać SUVa Maseratti, z ich designem to może być najładniejsze auto w swojej klasie.

Re: Jadowity Osseessek - Abarth 500 Esseesse

samochodziarz / 2011-11-14 20:03
Bardzo mi się podoba opis samochodu jako prowokującego i drażniącego.


Takie małe, zwinne i szybkie autko jest idealne do miasta. Aż się chce zmieniać pasy, wciskać przed "limuzyny" i drwić z innych kierowców :)

Najnowsze wpisy