Forum

Komentarze użytkownika "sara34"

Komentarze użytkownika: sara34

sara34 / 2010-08-19 20:53
Moze byc pomostowa o ile jej niezlikwidowali.Czyli wczesniejsza.
sara34 / 2010-08-19 20:51
Fizycznie to zalezy co. Bo jezeli i to wiem napewno ze na gospodarstwi dostaje sie 1,5 za rok.A inni urzedasy z wyzszym wyksztalceniem powiedza ci ze za nieswiadomosc prawa sam sobie szkodzisz. Ale napewno jest zawsze wyjscie awaryjne tylko trzeba popytac tu i tam.
sara34 / 2010-08-19 20:46
Wiec jak pracowala na swoim to ma obowiazek do Zus skladki placic . wiec na dzisiejsze rozliczenie powinna dostac 534 zl emerytury w wieku emerytalnym. To gdzie te lata sa ? te skladki?
sara34 / 2010-08-19 20:43
A co ma piernik do wiatraka. Umowe ma spisana wiec niedac sie tylko walcz.
sara34 / 2010-08-19 20:40
Ja twierdze , ze najpozniej powinno sie przejsc na emeryture w wieku 50 lat.Ale z wysoka emerytura tak zeby nam starczalo na godne zycie, miedzy innymi wyjazdy zagranice itp.A mlodzi niech pracuja i dac im miejsce do wykazania sie co nauczyli sie w szkole a nie tylko strugac glupa i na studia dla papieru.Rzadowi naszemu obciac wyplaty, zlikwidowac dietki i darmowe bez sensu wyjazdy do innych panst. Ot i dziura zalatana w naszej pieknej Polsce. A biznesmenami tez cos zrobic bo kradna jak cholera.Wyprawki po 5 milionow dziady sobie robia. Pozdrawiam wszystkich
sara34 / 2010-08-19 15:53
Masz racje ta twoja emeryturka to tylko plakac i nic wiecej. No to co trzeba zrobic? poprostu zadbac o siebie samemu.I zaczac oszczedzac. Bo jak narazie w lipcu najlepszym miastem, ktore potrafi oszczedzac jest Poznan. Tak mowili w radiu.Czyli co załoz 3 fiar.Naucz sie oszczedzac i zaufaj doradcy finansowemu.My polacy jak mamy kase oczywiscie nie wszyscy to bierzemy i frrrrrrrrrr poleciało.A dalej co? Oszczedzac musimy sie nauczyc.ja wiem , ze zycie jest ciezkie i tez cos chcemy dostac od zycia. Ale nasze wygodnictwo robi swoje.

Pozdrawiam
sara34 / 2010-08-17 23:53
Witam. A co ja strace jezeli ? Wezme sobie 3 filar w Generali
na 30 lat a potem po 8 latach chcialabym sie wycofac . Czy
wtedy dostane wszystka kase co wplacilam + zysk czy cos trace?
I czy zakladajac np. skladke 75 zl w polisie posagogowej tj na
20 lat w compensie a np. po 8 latach chce zrezygnowac i co
wtedy?Czy dostane cala kase co wplacilam? czy cos jeszcze.

Dziekuje za odpowiedz

Najnowsze wpisy