Forum

Komentarze użytkownika "sasa"

Komentarze użytkownika: sasa

sasa / 2010-01-02 16:29
filolozka25 ale dostałas normalnie jak wypłate czy mniej??Była M jeśli moge spytać ile miałaś na umowie brutto???
sasa / 2009-12-28 16:01
filozka25 wypłacone miałaś również za grudzień w tej spłacie???
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sasa.]
sasa / 2009-12-24 20:25
cześć dziwczyny
jakas dziwna sume dostałam23,bo 450 zł.Teraz to juz zupełnie nie wiem jak to oni obliczaja??orientujecie sie jak wypłaca zus tzn.przelewa kase za grudzien w grudniu czy za grudzien w styczniu??
Kochane życzę Wam wszystkim Ciepłych, Radosnych i Rodzinnych Świąt :)
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sasa.]
sasa / 2009-12-21 10:44
tylko 1127,00-ciekawe jak to obliczyli?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sasa.]
sasa / 2009-12-21 10:43
mnie również nie zgadzały sie daty w tych nieskładkowych.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sasa.]
sasa / 2009-12-18 16:06
każda z nas powinna dostać takie papiery.Były trzy formularze do wypełnienia.Nie powiem ci czy jest na bilingu napisane za jaki okres, poniewaz jeszcze nie dostałam z banku.Jak dostane to ci napiszę ok?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sasa.]
sasa / 2009-12-14 09:41
dziewczyny a od kiedy opłacacie sobie same allianz???Pytam bo nie wiem jak to jest z tym ubezpieczeniem do końca.Monnari nadal nam opłaca składki grupowe???Sama przeszłam na indywidualne w październiku ale liczone mam od listopada.Opłaciłam składkę kwartalna.Co teraz mam zrobić????Dzięki za podpowiedzi :)
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sasa.]
sasa / 2009-12-11 20:52
tak jak sobie obliczyłam to nie.wiem ze tobie nie wyrównali i dostałas mniej ale jedna z kolezanek pisala ze wyrównaja cała reszte z drugim przelewem wiec musisz byc cierpliwa.wydaje mi sie ze nie sciemniaja.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sasa.]
sasa / 2009-12-11 19:10
dziewczyny dostałam kase z wyrównaniem.sprawdzcie swoje konta bo przelewaja duzo wczesniej.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sasa.]
sasa / 2009-12-11 12:02
kochana to Tobie zgadza sie wszystko tak???wyrównali ci tak jak dostawałaś wypłatę co miesiąc czy cos ucieli???
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sasa.]
sasa / 2009-12-11 11:45
mummy to za grudzień juz tez dostałaś???
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sasa.]
sasa / 2009-12-10 17:32
wyrównanie tzn.???normalnie zrobili ci spłatę tak jak wynosiła wypłata???mummy a kiedy wysyłałaś do nich dokumenty????
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sasa.]
sasa / 2009-12-10 16:44
odprawy dostalam wiecej o jakieś 130 zl
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sasa.]
sasa / 2009-12-10 15:23
na odprawe czekałam ponad miesiąc od zwolnienia.co do chorobowego masz rację-nie dowiemy sie jak oni to naliczaja-a jest to przykre.oni i tak wyjdą na swoje.............
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sasa.]
sasa / 2009-12-10 13:21
ja natomiast dostałam pismo poraz drugi odnośnie renty/emerytury/kuroniówka itp.Równiez bylo napisane ze jesli nie odesle w ciągu 7 dni zostanie wycofany wniosek o przyznanie chorobowego.nie mam pojęcia dlaczego skoro wysłałam im wczesniej komplet dokumentów.Co do kasy to nie wiem jak to jest bo niektore z was dostały juz dawno co niektore nawet drugi raz a ja i koleżanka mummy w ogole :(
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sasa.]
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy