Forum

Komentarze użytkownika "SergioZ"

Komentarze użytkownika: SergioZ

SergioZ / 2007-10-26 09:27 / portfel / Leszcz po sezonie
Według mnie przebije 14 zł niestety:(
SergioZ / 2007-10-25 14:17 / portfel / Leszcz po sezonie
azja - czy dzisiaj ostatni dzień notowań pp?
SergioZ / 2007-10-25 14:07 / portfel / Leszcz po sezonie
Taaaaak widełki i dalej up, up, up proszę! Pietroo, azja wracamy do gry:) Pozdrawiam

Re: Nie ma czego zazdrościć bykom

SergioZ / 2007-10-25 13:06 / portfel / Leszcz po sezonie
Ponar ładnie w górę.... Pietroo masz jeszcze? Trzymasz cierpliwie? ja dokupiłem i uśredniłem do 13,48:)
SergioZ / 2007-10-24 10:53 / portfel / Leszcz po sezonie
no no no dopiero co mnie pocieszałeś a już wzrost na Ponarze wywołałeś....:))) POzdrawiam

Re: To będą już dwa szczyty

SergioZ / 2007-10-24 09:41 / portfel / Leszcz po sezonie
Ponar dalej w dół.... Może mnie ktoś pocieszyć? - że ten nóż chociaż spada to taki ostry wcale nie jest:)
SergioZ / 2007-10-22 11:03 / portfel / Leszcz po sezonie
No niestety:( jeśli przebije 113 to panika nam grozi:(

Re: PO kontra reszta świata

SergioZ / 2007-10-22 10:04 / portfel / Leszcz po sezonie
Niepokojąco optymistycznie lecimy w górę.... wig 20 zaraz się zazieleni:)

Re: PO kontra reszta świata

SergioZ / 2007-10-22 10:00 / portfel / Leszcz po sezonie
Obroty mizerne, czas promocji na dzisiaj już chyba zakończony - całkiem ładnie wybroniliśmy się przed większymi spadkami:) - chociaż nie chciałbym zapeszyć:)
Ciekawe czy pietroo pozbył się już Ponaru...? ja trzymam - chociaż słyszałem kilka nieciekawych info na temat spółki od ludzi z kręgu wadowickiego biznesu:) - mam nadzieję że się mylą:)
SergioZ / 2007-10-19 07:41 / portfel / Leszcz po sezonie
Może powiedzieć ze: w obecnej sytuacji... - z uwagi na... - w celu... być może...bla bla bla....itd....FED nie wyklucza w najbliższym czasie dalszej obniżki stóp procentowych:)))

Re: Armagedon?

SergioZ / 2007-10-19 07:31 / portfel / Leszcz po sezonie
Witam wszystkich!
Niestety scenariusz na dzień dzisiejszy naprawdę wygląda nieciekawie.... dolar słabnie z godziny na godzinę, azja na dużych spadkach, futy w usa mocno na minusie i dalej w dół... nie chcę być złym prorokiem ale -2, -3 na Wigu się dzisiaj kroi. Wierzę jednak że europa się pozbiera i nie będzie tak źle, a moze Pan Bernake nam pomoże:)
Pozdrawiam
Ps: Jak dobrze że to już piątek:)
SergioZ / 2007-10-18 18:23 / portfel / Leszcz po sezonie
niestety ostatnio takie informacje nie maja wpływu na kurs - popatrz na Fam lub Variant - długo już czekam na odbicie.... chociaż mam też mosty z zabrza i bardzo chciałbym aby było up. Pozdrawiam
SergioZ / 2007-10-17 08:47 / portfel / Leszcz po sezonie
Witam. Trzymam z obawami i niepokojem. Mam najwiecej Ponaru w swoim w portfelu. Myslę że okolica 12 zł. to już naprawdę kursowe dno - i mam zamiar dzisiaj jeszcze dokupić trochę - jeśli się mylę to stopy ustawione - tnę przy 11 i płacze....:))) Pozdrawiam
Ps. nie mam PP

Re: Bez znieczulenia

SergioZ / 2007-10-17 08:39 / portfel / Leszcz po sezonie
Oj bez paniki... Nic złego się dzisiaj nie stanie:) Ken jak zwykle straszy - futy w usa i europie na zielono, na walutach spokój, powinniśmy rozpocząć na lekkim plusie:)
SergioZ / 2007-10-16 19:38 / portfel / Leszcz po sezonie
Ponar stresuje mnie mocno w ostatnich dniach. Mam nadzieję że zaniżają i będzie odbicie w górę. Myślę żeby jutro jeszcze dokupić...

Najnowsze wpisy