Forum

Komentarze użytkownika "SergioZ"

Komentarze użytkownika: SergioZ

SergioZ / 2008-03-03 08:48 / portfel / Leszcz po sezonie
na to wygląda bo bdm też ma kłopoty ze startem:)

Re: PONARFEH

SergioZ / 2008-02-29 18:37 / portfel / Leszcz po sezonie
Witam
No i mamy raport kwartalny...
Do poczytania i przemyśleń...
Zysk brutto za ostatni rok 10 mln brutto, wartość księgowa jednej akcji to 6zł!!!
Jestem bardzo ciekaw waszych opinii na ten temat....???

Re: PONARFEH

SergioZ / 2008-02-29 10:51 / portfel / Leszcz po sezonie
no i mamy 4 z przodu:(((((((((((((((
SergioZ / 2008-02-28 18:28 / portfel / Leszcz po sezonie
Faktycznie bardzo dziwne zagranie - sprzedaż 20 tys. tylko po to by zejść poniżej 10% a jeszcze przed chwilką tak bardzo chcieli mieć te 10%... hmmmmm.... może expert lub ksenus mają jakąś teorię na ten temat bo ja nie mam pomysłu...
SergioZ / 2008-02-26 09:04 / portfel / Leszcz po sezonie
taaaaaaa... już leży batonik ponad 20 tys sztuk na 5,19 - "głową muru nie przebijesz" - cwaniaki i spekulanci znowu górą...

Re: PONARFEH

SergioZ / 2008-02-25 17:58 / portfel / Leszcz po sezonie
Witam Wszystkich wieczorową porą...
Widzę , że coraz mniej osób ma ochotę pisać na forum Ponaru i wcale się im nie dziwie... spółka bardzo zawiodła nas wszystkich a spekulacyjne grupy miały w tym swój może i glówny udział. Dzisiaj Całkiem niezłe info:

Zarząd Ponar Wadowice (Emitent), w związku z pytaniami Akcjonariuszy oraz pojawiającymi się w internecie nieprawdziwymi informacjami na temat wyników finansowych Emitenta osiągniętych w roku 2007, informuje że Grupa Kapitałowa Ponar osiągnęła za rok 2007 dodatni wynik zarówno na działalności operacyjnej jak i na poziomie zysku brutto oraz zysku netto. Według wstępnych danych finansowych skonsolidowane przychody netto ze sprzedaży wyniosły ponad 59 mln zł, natomiast skonsolidowany zysk przed opodatkowaniem wyniósł około 10 mln zł.

Szczegółowe informacje finansowe zostaną zaprezentowane w raporcie kwartalnym w dniu 29 lutego 2008 roku.

Dodatkowo Zarząd Emitenta informuje, w nawiązaniu do RB 15/2008 z dnia 17 stycznia 2008, że wyniki sprzedaży zrealizowane przez spółki hydrauliczne Grupy Ponar w miesiącu styczniu 2008 pozwalają podtrzymać szacunkowy wzrost sprzedaży w I kwartale 2008 roku, w segmencie hydrauliki siłowej, o ponad 70% wobec I kwartału 2007 roku. Zarząd oczekuje także w I kwartale 2008 r. dodatniego wyniku finansowego.

Pozdrawiam Wszystkich którzy jeszcze trzymają!
SergioZ / 2008-02-19 12:45 / portfel / Leszcz po sezonie
Bardzo proszę
Wyliczyłeś ponad 13 zł za akcję - od tego odjałeś koszty i zostało Ci nie mniej niż 10 zł - czyli według Twoich wyliczeń zysk (zysk=przychód-koszty) - biorąc pod uwagę wskaźnik C/Z na poziomie 15-20 czyli sredniej GPW - dla Ponaru jako tej fundamentalnej i wybitnie przyszłościowej Spółki.....przyjąłem 20 - więc 20x10= 200zł
SergioZ / 2008-02-19 10:00 / portfel / Leszcz po sezonie
Przy takich wyliczeniach jak stosuje groover jedna akcja Ponaru winna kosztować około 200 zł - hmmmmm.... moze kiedyś... za lat kilkanaście.... kto wie.... na dzień dzisiejszy Ponar to zbiór pustych i niczym nie popartych obiecanek wielkiej i prężnej firmy - ja już przestałem wierzyć w to g.... a transakcjami kupna akcji Relpola i mega firmy w usa to powinna się chyba KNF zainteresować - bo to jest jawne okradanie akcjonariuszy.
SergioZ / 2008-02-14 16:39 / portfel / Leszcz po sezonie
Dokładnie ksenusie... Widzę że i Tobie do tej spółki cierpliwości brakuje... ja już nie mam cierpliwości... zakopałem to G na dnie rachunku maklerskiego... może co kiedy jeszcze z tego urośnie... albo tam zostanie na forever - złudzeń już nie mam żadnych... GGG!
SergioZ / 2008-02-07 08:39 / portfel / Leszcz po sezonie
yoda - nie napisałem że 50% wszystkich akcji - tylko 50% znajdujących się w obrocie - chyba nie podejrzewasz ze nie wiem ile akcji ma w sumie Ponar:)))
SergioZ / 2008-02-07 08:13 / portfel / Leszcz po sezonie
nie bardzo yoda - wczorajszy obrót to 50% wszystkich akcji Ponarka na rynku - właściwie prawie wszyscy mniejsi musieliby wczoraj wyrzucić - wielu inwestorów/graczy trzyma akcje bo obecna cena byłaby sprzedażą z dużą stratą - są i tacy co mają zakupione po 25, więc na pewno przy wczorajszej "wymianie" brał udział jeden z głównych inwestorów. Poza tym przy takim obrocie to kurs Ponarka zachowywał i tak wczoraj spokój i cały czas był trzymany w ryzach co świadczy o umawianych transakcjach - gdyby naprawdę inwestor z Cypru chciał wpakować wczoraj 90 mln w Ponar bez wiedzy i pomocy wielkich to kurs poleciałby na 10 zł albo i pobiłby ostatni wynik torry 125%.
Czekam na komunikat ze spółki i zyczę wzrostów wszystkim na Ponarze - bo chyba wszyscy forumowicze są nadal niestety w plecy...
Pozdrawiam
SergioZ / 2008-02-07 08:03 / portfel / Leszcz po sezonie
za duże obroty Ratownick na takie działania - to nie była sztuczna animacja kursu by wyciagnąć pieniądze od ludzi - to wyglądało na przemyślane przejęcie duzego pakietu akcji - dowiemy się z komunikatu.
SergioZ / 2008-02-06 20:22 / portfel / Leszcz po sezonie
Wcale nie musieli kupować akcji FAM! - akcjonariuszem FAM jest Ponar a nie Śnieżko i Szwedo - Ponar ma ponad 5% i stad te dwa miejsca w RN - Szwedo i Śniezko są tylko przedstawicielami Ponaru. W zasadzie to info nie ma żadnego znaczenia na kurs ponarka!!!
SergioZ / 2008-02-01 11:31 / portfel / Leszcz po sezonie
chyba to jednak plotka z forum i w stylu forum bankiera - mam włączony TVN Biznes i nic takiego tam dzisiaj nie słyszałem... moze ktoś potwierdzić tą informację?
SergioZ / 2008-01-31 08:39 / portfel / Leszcz po sezonie
hamburgery nawet po obcięciu stóp procentowych przez Bena zakończyły na czerwono - dane wcale nie były tak dobre - co prawda jest więcej miejsc pracy niż przewidywano ale PKB fatalne a do tego wyzsza niż oczekiwana inflacja... nie jest dobrze - mimo wszystko obstawiam dzisiaj zielone otwarcie na GPW - a dalej popołyniemy zgodnie z europejskim trendem i futami w usa (wykres-usd/jpy też wyglada tak jakby szykował się do wybicia w górę) Jesli chodzi o Ponar - jak zwykle nieprzewidywalny i niezgodny z indeksami gpw(przynajmniej w kwesti wzrostów bo przy spadkach zawsze się zgadza:) ) może jednak dzisiaj w górę - tak zyczeniowo i naganiająco zakończę....
Pozdrawiam
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Najnowsze wpisy