Forum

Komentarze użytkownika "SergioZ"

Komentarze użytkownika: SergioZ

Re: Może byki jednak odwrócą trend?

SergioZ / 2008-01-08 08:53 / portfel / Leszcz po sezonie
Witam
Azja na zielono, futy w stanach i w europie też w tym kolorze, na Wig-u walka pomiędzy popytem a podażą o obronę przedziału 3330 - jeśli dojdzie do większej wyprzedaży - następne wsparcie nawet na poziomie 2860.
Zielonego dnia!
SergioZ / 2008-01-04 10:56 / portfel / Leszcz po sezonie
No w końcu. Dobrze pietroo że nie sprzedałem wczoraj:))) Dziasiaj kontynuacja przerwanego walnego - moze macie jakieś informacje? -- coś chyba musiało się wydarzyć że tak rośnie...
SergioZ / 2008-01-03 18:44 / portfel / Leszcz po sezonie
Witam pietroo, jarka79 i wszystkich Ponarowiczów! Miałem sprzedawać dzisiaj a w ostatniej chwili zmieniłem zlecenie i dokupiłem:))) (9,57) - nie wiem cholercia to chyba nalóg jakiś... nie ukrywam że trudno pozbyć się mi tych akcji ze stratą - swojego czasu ponar dal mi troszkę zarobić więc i wspomnienia i doświadczenie pozytywne... zobaczymy co tam juro na walnym ustalą... zostaje więc z akcjami - przynajmniej jeszcze przez jakiś czas. Pozdrawiam!
SergioZ / 2008-01-02 20:22 / portfel / Leszcz po sezonie
Z całym szacunkiem - dane z rsg również są nieaktualne (nawet bardzo!) - Wskaźnik C/WK liczony jest dla 6 mln akcji a wskaźnik C/Z dla średniej ważonej liczby akcji tj. trochę ponad 3 mln akcji - a to wszystko przy wczorajszej wycenie akcji - 9,75 zł - tymczasem akcji Ponaru mamy od niecałego tygodnia ponad 36 mln na rynku i przy tej ilości wskaźniki wyglądają niestety marnie:((( Proszę mnie poprawić jeśli się mylę.
SergioZ / 2008-01-02 19:55 / portfel / Leszcz po sezonie
Wiele zależy chyba od tego co oni na tym walnym wymyślą... oby nie kolejną emisję... szczerze mówiąc nie znam się i faktycznie przedstawiłem wskaźniki podawane przez portale internetowe. Nie wiem też czy Ponar ma jeszcze co wydawać bo całą kasę z ostatniej emisji już wydał na pożyczki dla spółek zależnych i akcje FAM-u. Może jednak faktycznie masz rację by poczekać do piątkowego zgromadzenia... zaszczepiłeś jeszcze we mnie odrobinę ciekawości (czyt. cierpliwości) i tak właśnie zrobię... Pozdrawiam

Re: PONARFEH

SergioZ / 2008-01-02 19:10 / portfel / Leszcz po sezonie
Coraz trudniej pozostać cierpliwym... Jak patrze na ostatnie 3 miesiące na Ponarze... totalna stagnacja z dołującym trendem... przy obecnych wskaźnikach - cena/zysk ponad 120 - jakoś nie widzę możliwości wzrostu w najbliższym czasie... chyba jutro wywalam... Pozdrawiam cierpliwych!

Re: Noc należała do Japonii

SergioZ / 2007-12-28 16:42 / portfel / Leszcz po sezonie
To już nawet śmieszne nie jest... To hamburgery mają problem na rynku nieruchomosci! - to oni pokazali dzisiaj fatalne dane! - a nasz WIG (najgorzej w Europie) leci w dół po 16 jakby to w Polsce czy też w Euro domy przestały sie sprzedawać...:( tymczasem amerykańce po lekkiej zwale odbijają ponad kreske... szkoda słów - szulernia ja tralalala...

Re: PONARFEH

SergioZ / 2007-12-21 18:08 / portfel / Leszcz po sezonie
Wyznaczono ostatni dzień notowania PDA na 27.12! W końcu!

Re: Byki powoli się "rozkręcają"

SergioZ / 2007-12-20 20:38 / portfel / Leszcz po sezonie
No to jonesy i nasdaki obrały drogę na północ uprzednio w pierwszych godzinach dzisiejszej sesji pozbawiając akcji co bardziej spanikowanych - i dzisiaj zakończą na plusie.
SergioZ / 2007-12-20 14:43 / portfel / Leszcz po sezonie
No chyba trochę przesadziłeś... jestem ze śląska i w moim domu co roku choinką jest olbrzymi świerk i u wszystkich moich znajomych również... więc nie wiem gdzie taka sosnowa tradycja? zresztą niechaj każdy stawia sobie w domu takie drzewko jakie lubi... jakie się mu podoba...

Re: PONARFEH

SergioZ / 2007-12-20 09:55 / portfel / Leszcz po sezonie
"śliczne" obroty na ponarku:(((
SergioZ / 2007-12-19 21:31 / portfel / Leszcz po sezonie
no tak bufon - bo my to się chyba już "skapneliśmy" - szczególnie na małych i średnich...:)))
SergioZ / 2007-12-19 21:21 / portfel / Leszcz po sezonie
Tak to wygląda że będą drugi dzień na plusie a my jutro piąty dzień z rzędu na czerwono... tak jakoś nas oszukują sprytnie:)))
SergioZ / 2007-12-19 20:55 / portfel / Leszcz po sezonie
Tak rzecze caabi! Mądre słowa! Popieram i Pozdrawiam!
SergioZ / 2007-12-19 20:50 / portfel / Leszcz po sezonie
Poczekaj przed następnymi wyborami znowu będą znosić....

Najnowsze wpisy