Forum

Komentarze użytkownika "SergioZ"

Komentarze użytkownika: SergioZ

SergioZ / 2008-01-25 09:07 / portfel / Leszcz po sezonie
to ja ponaganiam troszkę na wzrosty z samego rana - kupuj kupuj gajowy ile tylko mozesz:))) Pozdrawiam
SergioZ / 2008-01-24 11:30 / portfel / Leszcz po sezonie
no nie przesadzaj - właściwie to Ponar dzisiaj "tylko" zgodnie z trendem rynkowym i znacznie mniej niż wiele spółek indeksów M i S - nie mówiąc już że w ostatnich 3 dniach ponar był dominującym spadkowiczem GPW - wiec odbicie liche - i z szampanami jeszcze się wstrzymaj... chociaż lepsze takie odbicie niż spadek...

Re: PONARFEH

SergioZ / 2008-01-24 09:09 / portfel / Leszcz po sezonie
Wczoraj przed 23.00 posypało się trochę informacji ze spółki m.in załozenie dwóch społek zaleznych oraz upublicznienie jednej z nich... powiało wiec trochę optymizmem co już widać w porannych zleceniach TKO... Może jednak cierpliwość akcjonariuszy Ponaru zostanie wynagrodzona...
Pozdrawiam
SergioZ / 2008-01-24 08:55 / portfel / Leszcz po sezonie
analitycy.....:(((
SergioZ / 2008-01-23 13:55 / portfel / Leszcz po sezonie
Już jest nizej niestety:((( i wyglada na to że zejdzie jeszcze nizej:(((( a ktos się wczoraj cieszył że kupił po 6,50:(((

Re: PONARFEH

SergioZ / 2008-01-23 09:54 / portfel / Leszcz po sezonie
Mógłby ktos to wytłumaczyć? Z obserwowanych lub posiadanych przeze mnie kilkudziesięciu spółek Ponar ma najniższy wzrost - (wszystkie na zielono!) - i to po takich ostatnich dwóch dniach najmocniejszej na rynku GPW przeceny... Kto cały czas sprzedaje w tak mozna by juz rzec dumpingowych cenach? - sumując to co posiada Wiaderek i Szwedo oraz dodajac do tego obrót z ostatniejo miesiąca wydaje się że nie ma prawa nikt już sprzedawać tych akcji w takiej cenie z jakimkolwiek zyskiem - to jak? wszyscy obecnie sprzedają ze strata? - przecież nie tak dawno płacili za akcje 5 zł + 1-5 jak komu wyszło.... moim skromnym zdaniem albo celowo kurs jest zanizany by wielcy mogli wykupić od drobnych inwestorów akcje w bardzo dobrej cenie lub też czeka nas jakieś kukułcze jajo w postaci negatywnej informacji z Ponaru - o której na razie tylko grubasy wiedzą... Prosze o Wasze opinie....
Pozdrawiam wszystkich piszących na najbardziej aktywnym forum ze wszystkich spółek!
Ps. Spojrzałem na kurs - zaraz będziemy na czerwono.... szok!
SergioZ / 2008-01-22 14:37 / portfel / Leszcz po sezonie
To nie do Ciebie Artur oczywiście! - do mikro milionera menagera wyżej:)
SergioZ / 2008-01-22 14:20 / portfel / Leszcz po sezonie
No brawo mikro - mistrzuniu intelektu - oczywiście że jestem rozgoryczony a nie zadowolony w momencie kiedy spada i chyba logicznym jest że wzrosty cieszyłyby mnie bardzo:) i chyba pozostałych inwestorów również. To według Ciebie prawdziwego inwestora cieszą spadki??? - prawdziwego spekulanta chyba i też nie koniecznie:)
Pozdrawiam
Ps. i nie obrażaj się:))))))
SergioZ / 2008-01-22 14:12 / portfel / Leszcz po sezonie
Dokładnie - może w najbliższym komunikacie dowiemy się że Ponar jedzie tą samą drogą co Toora....
SergioZ / 2008-01-22 12:03 / portfel / Leszcz po sezonie
bracie - nie przejmuj się ja to jestrem pociety nożem na maxa - ten ponar to g.... nie spółka - więc zakopie dzisiaj to g.... może za kilka lat jakiś ładny kwiatek na tym nawozie urośnie:) wiem że przemawia przeze mnie rozgoryczenie - ale kto z posiadaczy akcji ma dzisiaj dobry humor...?

Re: PONARFEH

SergioZ / 2008-01-22 10:00 / portfel / Leszcz po sezonie
no coments... ostatni raz mam Ponar w swoim portfelu:(((
SergioZ / 2008-01-18 11:04 / portfel / Leszcz po sezonie
Obserwujesz Artur? Jak ma Ponar iść do góry - skoro dokładnie co 1 grosz leży batonik 2500-10000 tys akcji. Tak jakby celowo ktos tak poukładał.... Wyglada to tak - jak expert ponizej pisał że IDM sprzedaje i ze dla nich kurs powyzej 7,50 jest w dalszym ciągu satysfakcjonujący i przynoszący zysk.... Pozdrawiam
SergioZ / 2008-01-18 09:51 / portfel / Leszcz po sezonie
Jedyny ratunek to jak twierdzi Śnieżko w dzisiejszym PB - jak najszybciej zwołać Walne Zgromadzenie i przyjąć uchwałę o skupie...

Re: PONARFEH

SergioZ / 2008-01-18 09:45 / portfel / Leszcz po sezonie
no to pięknie lecimy dalej w dół.... cały czas próbowałem się jakoś pocieszać.... dzisiaj już nie znajduje zadnych pozytywów.... dno chba na 5 zł jest:(((
SergioZ / 2008-01-18 07:57 / portfel / Leszcz po sezonie
Sznowny Panie
Bardzo dziękuję za to wytłumaczenie i mnóstwo rzeczowych informacji. Właśnie na taką konkretną odpowiedz czekałem.
Pozdrawiam

Najnowsze wpisy