Forum

Komentarze użytkownika "serhio"

Komentarze użytkownika: serhio

serhio / 2007-04-16 18:06 / Bywalec forum
Witam. Pytanie apropos Bytomia. Jest jeszcze sens sie w niego pakowac?

Re: Dostało się wszystkim po równo

serhio / 2007-05-10 17:52 / Bywalec forum
To się nazywa objęcie bessy na zachu, co?? Kupując za 7,35 myślałem, że złapałem p. Boga z a nogi. Jak wróciłem ze sklepu okazało się, że to inny jegomość...

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

serhio / 2007-05-18 20:03 / Bywalec forum
Witam Bigu i wszystkich odwiedzajacych ten kącik.

W którymś momencie pisałeś Big, że masz Kolastyne w realnym portfelu. Sam też Kolastyne nabyłem, ciekawią mnie bardzo Twoje opinie o spółce i perspektywach. Ostatnie dwa dni - piękne...

Pozdrawiam
serhio / 2007-05-18 20:20 / Bywalec forum
Te słowa to miód na moje uszy, dziękuję. Zwłaszcze,że cena sprzed dwóch dni od tej z początku historii notowań nie odbiega...

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

serhio / 2007-05-18 20:26 / Bywalec forum
Jeszcze jedno pytanko Bigu. Te dzisiejsze infa dwa o IDM traktować należy jako znaczące? Dziękuję.
serhio / 2007-05-18 21:29 / Bywalec forum
To by sie trzymało kupy, dzięki
serhio / 2007-05-23 18:19 / Bywalec forum
Poszla dzis mooocno. Chyba bardziej mi sie podobalo jak bez rozglosu po kilka % na plus byla. Co dalej? 7? Dobra dziewczyna...

Re: Komentarze do portfela "serhio"

serhio / 2007-05-25 19:03 / Bywalec forum
Puscilem wreszcie bankier, ktory mi sie okrutnie kisil. Zamienilem go na CSG. Jak wyszedlen na tej operacji - widac... Juz trzeci raz pakuje sie w spadajace noze, czas sie oduczyc.
serhio / 2007-05-28 23:46 / Bywalec forum
Z censtalem nie powinno byc jednak tak zle. Mamy raczej do czynienia z konslolidacja. Myslalem, ze uda sie dokupic Kolastyne na poziomie 5,50. Ta jednak odjezdza...
serhio / 2007-05-30 19:48 / Bywalec forum
Witam serdecznie,

Bigu mógłbyś przybliżyć o czym traktował artykuł, albo podać link do niego.?Przeglądnąłem dzisiejszy parkiet, ale niczego tam nie znalazłem o CSG, a jestem żywo zainteresowany.

Pozdrawiam

S

Re: Komentarze do portfela "serhio"

serhio / 2007-06-01 17:35 / Bywalec forum
Przedwczoraj zaopatrzylem sie w STX. Po dobrych sygnalach o ugodzie z NFOS wydaje sie, ze nie bedzie przeszkod do wzrostu. Zakopie go chyba na dluzej... CSG lekko odbija moze i jemu info o owej ugodzie sie przysluzy skoro Zlomrex ma p[zrejac czesc STX?? Zobaczymy.
serhio / 2007-06-01 19:33 / Bywalec forum
Wczoraj i dzis na poczatku jeszcze sie wydawalo, ze moze sie zaczac podnosic powoli. Dzisiejsze zakonczenie juz takie optymistyczne nie bylo. Dzisiaj info o przejeciu czesci STX przez Zlomrex, wydawalo sie ze pozytywnie wplynie na notowania...
serhio / 2007-06-01 20:15 / Bywalec forum
Mialem na mysli, ze to info rowniez pozytywnie moze wplynac na notowania CSG. Przepraszam jesli to nie wynika jasno z wypowiedzi...
serhio / 2007-06-01 23:34 / Bywalec forum
Bardzo dziekuje za ten komentarz. Pozdrawiam i byle do 6.06 :)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

serhio / 2007-06-08 17:53 / Bywalec forum
Drogi Bigu, jako że od poniedziałku ma nie być już tego kątka, ja zaś wyjeżdżam i nie będę mógł już popełnić tu wpisu, składam Ci dzięki serdeczne za stworzenie tego miejsca. Zagladałem tu codziennie - mam więc swoje 5 groszy w liczniku odwiedzin tego potfela :). Zawsze wynosiłem jakąś naukę, sam wniosłem niestety niewiele. Dziękuje za odpowiedzi na moje pytania. Serdecznie pozdrawiam Ciebie i wszystkich stałych bywalców, zdrowia winszuje.. i być może do zobaczenia w innym miejscu!

Z góralskim przytupem, Serhio.
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Najnowsze wpisy