Forum

Komentarze użytkownika "Silyari"

Komentarze użytkownika: Silyari

Silyari / 2008-07-28 09:22
Jeśli chcesz zapewnić sobie godziwy standard życia po zakończeniu pracy zawodowej i tak proponuję Ci gromadzić dodatkowe środki w instytucjach III filaru. Fundusze inwestycyjne wydają się najbardziej odpowiednią formą długoterminowego oszczędzania, gdyż ich przyszły wynik nie jest odgórnie ustalony i ograniczony. To, co może się wydawać uciążliwe w krótkiej perspektywie (brak pewności, co do wyniku funduszu), staje się znaczącą potencjalną możliwością na przestrzeni 15 czy 20 lat. Fundusze stwarzają możliwość zarobienia więcej wraz z wydłużonym czasem inwestycji.
Porównanie korzyści i wad różnych form oszczędzania na emeryturę to kwestia przeczytania kilku ofert takich jakie posiadają chociażby skarbiec czy UI

Re: inwestycja 10 000 zł

Silyari / 2008-07-28 09:49
Faktycznie na rynku pełno "czarujących ofert", które obiecują złote góry. Jak pisali moi przedmówcy, warto zajrzec na stronkę union klubu, sama dowiedziałam się tam wielu istotnych rzeczy. Po pierwsze, krok po kroku ustaliłam, wybór której oferty będzie dla mnie najbardziej korzystny. Warto też zrobić, porównanie zysków i start , różnych ofert... i sytuacja będzie bardziej jasna ;)
pozdrawiam

Najnowsze wpisy