Forum

Komentarze użytkownika "sion"

Komentarze użytkownika: sion

Re: Miliarderzy według Forbesa

sion / 2009-02-19 10:51
Jestem małym przedsiębiorcą. Za kilka lat mam zamiar znaleźć się na tej liście. Na razie skupiam się na detalach i szkoleniach. Dużo czerpię tę z serwisu cafebiz.pl

Re: Jak zdobyć dotację na rozpoczęcie działalności?

sion / 2009-02-17 10:34
Zdobycie dotacji nie jest tak nieosiągalne, jak piszą komentujący ten tekst internauci. Kilka tygodni trafiłam na portal cafebiz.pl, gdzie dokładnie wytłumaczono w jaki sposób powinno się ubiegać o dotacje. Mnie się udało. Życzę Wam powodzenia!

do brs23 :)

sion / 2009-02-04 13:04
Możesz uzyskać dofinansowanie. W ogole to polecam Ci serwis cafebiz.pl jest ciekawym serwisem dla młodych przedsiębiorców. Sama się tam zalogowała i dowiedziałam się wielu ciekawych informacji. Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia!

Re: rozliczenie podatki pit

sion / 2009-02-02 15:21
Luki, na przyszłość polecam Ci stronę www.cafebiz.pl, znajdziesz tam wiele odpowiedzi i ciekawostek. Pozdrawiam serdecznie.

konkurs dla przedsiebiorców

sion / 2009-01-19 14:07
http://www.cafebiz.pl/Innowacje-w-firmie/-Konkurs-dla-czytelnikow-cafebiz.pl.html

dotacje na firmowe przedszkola

sion / 2008-12-17 13:05
podobno są dotacje na firmowe przedszkola. fajna sprawa takie przedszkole w firmie. srodki dostepne do wyczerpania. jest o tym info na cafebiz.pl - moze kogos zaiteresuje

Najnowsze wpisy