Forum

Komentarze użytkownika "skarabeusz"

Komentarze użytkownika: skarabeusz

skarabeusz / 2006-12-14 00:19 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ I miejsce w konkursie giełdowym
Przeważnie to dobra metoda jednak jak każda nie zawsze się sprawdza. Ostatni przykład to Hyperion, który odjechał mi juz chyba na dobre. Parę sesji temu dałem zlecenie po 8,50zł. (niestety troszkę za niskie), mówiłem sobie może go chwycę następnego dnia, ale już było za późno. Szkoda, rozgryzałem go juz od października a tu taki pech. Jednak nie ma co ronić dalej łez, trzeba się przyjrzeć innym spółkom.

Miłej nocy wszystkim :)
skarabeusz / 2006-12-06 11:47 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ I miejsce w konkursie giełdowym
Dzięki panowie trochę mi ulżyło. Dopiero zaczynam gre na giełdzie i wiedzy praktycznej jeszcze nie posiadam (teoretyczna to za mało). W pracy dzisiaj taki ruch, że nie mam na nic czasu, a na pewno nie na analizę. Tylko luknąłem na kurs i o ZGROZA 17 ZŁ!!!!!!!!

Teraz wszystko jasne. Dzięki :)
skarabeusz / 2006-12-06 10:52 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ I miejsce w konkursie giełdowym
W natłoku stresu już mi wszystko wyleciało z łepetyny, dlatego małe pytanko.

Czy jeśli zostanie skorygowany kurs DUDY to będzie korygowany:
1) od wczorajszej ceny 27,00zł, czyli od dnia nabycia pp
2) powiedzmy od dzisiejszej ceny, przyjmijmy 17,00zł

Wydaje mi się, ze to drugie ale pewności nie mam.
skarabeusz / 2006-12-06 09:43 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ I miejsce w konkursie giełdowym
spójrzcie sobie na stronę 55 pod wykresem http://www.pkmduda.pl/down/2006/prezentacje/061129_prezentacja_akwizycje.pdf
skarabeusz / 2006-12-06 00:54 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ I miejsce w konkursie giełdowym
może być również na skarabeuszw@wp.pl nie ma różnicy.
skarabeusz / 2006-12-06 00:54 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ I miejsce w konkursie giełdowym
Z chęcią dopisuje się do listy
armstrongw@wp.pl

Z góry wielkie dzięki :)
skarabeusz / 2006-12-05 10:27 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ I miejsce w konkursie giełdowym
Tak z ciekawości gdzieś mi umknęło ile potrzeba praw poboru aby otrzymać nową akcję? Jestem w pracy i nie mam czasu szukać. Może ktoś wie?
skarabeusz / 2006-12-05 10:21 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ I miejsce w konkursie giełdowym
Dobrze, że ją wczoraj sprzedałem. Co prawda do dzisiaj rana zastanawialem się czy dobrze zrobiłem ale jak widać udało się. Głupi czasem ma szczęście. :)
skarabeusz / 2006-12-04 23:44 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ I miejsce w konkursie giełdowym
Gdyby to było takie proste, to już większość z nas nie robiła by tego co robi w tej chwili ale opałała się na Karaibach, popijała martini i rozkoszowała pięknem tamtejszych kelnerek. Przyszłości się nie da przewidzieć, dla tego jest tak pasjonująca. Osobiście jestem zdania że do stycznia nam nic nie grozi. Jednak pewności nigdy nie ma. Powiedzą ci to wszyscy na tym forum.

Miłej nocy. :)

Re: Jeśli nie teraz to kiedy?

skarabeusz / 2006-12-04 12:17 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ I miejsce w konkursie giełdowym
Już do bani dostaję z tym Hutmenem. Trzymać czy sprzedawać ze stratą (co prawda niewielką ale zawsze)? Co myślicie?
skarabeusz / 2006-12-03 13:53 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ I miejsce w konkursie giełdowym
Fakt, pierwsza czwórka to było marzenie. Dlatego za miejsce jak i za to co pokazali na MŚ należą im się duże brawa.

BRAWO, BRAWO, BRAWO PANOWIE !!!!!

Re: Zbieżność dat pomogła GPW

skarabeusz / 2006-12-02 18:11 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ I miejsce w konkursie giełdowym
Mój portfel to:
Hutmen - 34,3% (parę procent do redukcji ale dopiero po pp :))
Gant - 24,8% (
Duda - 21,2%
i Żurawie - 0,2%
gotówka - 19,4%

:)
skarabeusz / 2006-12-02 10:48 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ I miejsce w konkursie giełdowym
Dawno nie widziałem tak grających Polaków. Złoto jest na wyciągnięcie ręki.

Dzisiaj na nich postawiłem i jutro też to zrobię. :)
skarabeusz / 2006-12-01 23:07 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ I miejsce w konkursie giełdowym
a ja już miałem sprzedać tylko nie mogłem znaleź czasu. Ciągle się ktoś kręcił a tu proszę , takie ładne UP. He, he, czasem ma się to szczęście
skarabeusz / 2006-11-28 20:33 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ I miejsce w konkursie giełdowym
Brak ruchów w górę zniechęcił już mnie jakiś czas temu do Lubawy. Na całe szczęście bo choć mimo straty to sprzedałem ją po 3.00 a dzięki wolnej gotówce mogłem zainwestować w Ganta (od 29,30 zł) i Dudę (24.00 zł). Jak widac jest już niezły zysk, przynajmniej jak na początek.

Co do wzrostów Luby to życzę ich jej i wam z całego serca, mam nadzieję że się odbije. Jednak dla mie to zbyt mulący papier.

:)

Najnowsze wpisy