Forum

Komentarze użytkownika "skeptic"

Komentarze użytkownika: skeptic

skeptic / 2008-03-25 15:43
Polecam szklankę zimnej wody i kompres na głowę.
skeptic / 2008-02-28 23:07
Mój Boże, Ci Polacy to naród wybrany. Sami mędrcy, historia nadal niczego ich nie uczy nawet jak mocno pierze ich po tyłkach. Tak się zahartowali, że mają .... ze stali i równie twarde głowy.

Re: Raport: Ile są warte żądania budżetówki?

skeptic / 2008-01-31 16:30
Nie rozumiem w jakich jednostkach przedstawione są dane na towarzyszącym felietonowi wykresie opracowanym przez Money.pl. Wydaje mi się, że 1000X1000=1milion, a nie miliard, który jest równy 10^9, a więc 1000 razy większy. Pomimo, że jak twierdzą Anglicy rzeczownik money należy do niepoliczalnych, oczekiwał bym traktowania w mediach danych liczbowych z nieco mniejszą dezynwolturą.

Re: Rok na GPW: Co z tą bessą?

skeptic / 2007-12-29 18:23
Znamienne, że praktycznie żaden z zamieszczonych tu komentarzy nie dotyczy meritum powyższego artykułu. Widać, że Polacy to głównie poeci, językoznawcy i podlani żółcią politycy dla których najistotniejszym zadaniem nie jest planowanie przyszłości państwa, a niestrudzone poszukiwanie tego Słonia, który bruździ.
Nie jestem nawet pewien, czy wszyscy pożal się Boże komentatorzy, przeczytali do końca powyższy tekst. W każdym razie wygląda na to, że nieco większy wysiłek umysłowy, aby zrozumieć o czym to było przyprawia szanownych komentatorów o ból głowy i ziewanie, nie mówiąc już o głębszej jego analizie i ewentualnej polemice ze stanowiskiem autora.
Po co się tak męczyć, jeszcze można się spocić. Lepiej robić to co potrafimy najlepiej. Dalejże dąć w dudy i kręcić fujary, a że niewiele dobrego dla rozwoju naszego kraju z tego wynika to już wina Słonia.

Re: Posłowie milionerzy

skeptic / 2007-12-03 15:29
W Sejmie ubiegłej kadencji zasiadali posłowie kompletnie pozbawieni jakiegokolwiek majątku. Np poseł Łyżwiński, poseł Lepper zeznający w oświadczeniu, że roczny dochód (!) z jego bodajże 40 hektarowego gospodarstwa wynosi ok. 3000zł etc. Jakoś to nikogo wówczas nie dziwiło.
skeptic / 2007-12-03 15:25
Dlaczego zaraz koniec Świata i ha, ha, ha i he, he, he.
Pewnie chciałby Pan powołać jeszcze jedną agencję ABC, ABD... etc., która by to wszystko prześwietliła i w ten sposób uszczęśliwiła naród.
skeptic / 2007-12-03 15:18
Gwoli uściślenia.
Obowiązek składania corocznych oświadczeń majątkowych przez osoby zajmujące stanowiska kierownicze w administracji państwowej i samorządowej, a także przez posłów, senatorów i radnych, wynika z ustawy.
skeptic / 2007-11-16 16:37
ziomalełączciesię

Jest tyle portali. Na jakie licho pchasz sie tu gdzie nie masz nic do powiedzenia. A tego co piszą nie kapujesz.
skeptic / 2007-11-16 16:21
Co to znaczy w tzw dobrych czasach?
Co to znaczy zlikwidował?
Pan imputujesz komuś swoje psychiczne urojenia.
Kup Pan sobie tremometr.
skeptic / 2007-10-29 16:41
Rozumiem Pana frustrację, lecz przedstawiony pomysł jest po prostu utopijny.
A jeśli chodzi o tytułomanię to pamiętajmy o naszej polskiej szlacheckiej historii. Polacy zawsze uwielbiali tytuły nawet wówczas kiedy już praktycznie nie miały znaczenia. Ja bym się tym zbytnio nie przejmował.
skeptic / 2007-10-29 16:35
Podobnie jak Pan jestem przekonany, że Polska jest państwem demokratycznym i bardzo sobie to chwalę. Zakres kontynuacji władzy po wyborach parlamentarnych regulują odpowiednio umocowane ustawy z precyzyjnie określonymi warunkami ich ewentualnej zmiany.
O tym kto dorasta do demokracji, a kto nie decydują wyborcy, a w jeszcze dłuższej skali czasu historia. Panu nic do tego!
Nazywanie PO lewica jest moim zdaniem sporym nadużyciem. We współczesnej Polsce mamy, moim zdaniem, dwa odłamy lewicujące: lewica oparta na tradycjach nazwijmy to socjaldemokratycznych, czyli LSD z przybudówkami oraz lewica o tradycjach chrześcijańsko-narodowych, którą jest PIS. Trudno do lewicy zaliczać liberałów z PO.
skeptic / 2007-10-19 17:35
Proponuje koledze relanium, albo szklankę zimnej wody zanim zasiądzie do klawiatury. Kolor włosów pozostawmy fryzjerom. Myślę, że szczególnie na tym forum powinny padać argumenty nieco bardziej obiektywne i istotne dla wyborców niż czyjeś preferencje dotyczące wzrost,u tuszy, czy wady wymowy kandydatów.
skeptic / 2007-10-17 14:16
Wszystko się zgadza. W ciągu ostatnich kilku lat do takiego poziomu merytorycznego zepchnął zasady politycznej dyskusji Jarosław Kaczyński. Gdyby Tusk próbował uargumentować racjonalnie przegrałby z kretesem. Na szczęście posłuchał doradców i zastosował metodę mistrza Kaczyńskiego. Byle co byle o czym, byle pewnie i głośno. Jak widać uczeń przeszedł mistrza.

Najnowsze wpisy