Forum

Komentarze użytkownika "SlawoNT"

Komentarze użytkownika: SlawoNT

Re: Marcinkiewicz: Chcę obudzić Warszawę

SlawoNT / 2006-08-12 09:15
powodzenia !

Re: Komentarze do portfela "SlawoNT"

SlawoNT / 2006-08-12 13:22
Witam
tu wlasciciel. Postanowilem rozpoczac kwota 10 000,- zlotych i zobaczyc czy uda mi sie pomnozyc moj kapital poczatkowy.

pozdrawiam

Re: Reklamą w monopol PiS

SlawoNT / 2006-09-05 18:13
Dla mnie to jest smieszne przeciez i PiS i PO zachowuja sie dokladnie tak samo nawzajem sie obwiniaja i ich kampanie polegaja na atakowaniu drugiej strony. A ich reklamowki to dokladnie przerysowane spoty z Ameryki. Wiec nie piszcie ze jedni sa dobrzy a drudzy zli bo są tacy sami :) spojrzcie obiektywnie

Re: Nie będzie wcześniejszych emerytur

SlawoNT / 2007-03-03 18:15
"Reforma emerytalna sprzed ośmiu lat zakłada wypłatę przez ZUS od przyszłego roku wcześniejszych emerytur."- nie wiem czy zauważyli Państwo ale wtedy jeszcze pis nie rządził więc niezbyt rozumiem lamenty ze to wszystko przez kaczynski no ja rozumiem ze antypisuary jak jak tam się takie osoby okresla wszystko zrzucaja na pis no ale proponowalbym od czasu do czasu sie zastanowic co sie pisze.

Re: Tusk premierem, Schetyna szefem MSWiA

SlawoNT / 2007-07-15 18:31
"Wyjątkiem od tej zasady mają być pierwsze miejsca na listach wyborczych - będą je obsadzać członkowie zarządu krajowego. Według informacji tygodnika, nowy sposób układania list zatwierdzi rada krajowa pod koniec sierpnia."

oczywista rzecz: pierwszy z listy przy popularnosci zawsze wchodzi do sejmu/senatu. Na te miejsca beda wstawiani ludzi centrali PO- cos jakby kolesiostwem zalatuje...

Najnowsze wpisy