Forum

Komentarze użytkownika "sprawiedliwyjan"

sprawiedliwyjan / 2014-01-21 11:02
i bardzo dobrze, nareszcie ktos sie zabral za sprzatanie tych syfow jkaie oferuje chrome bo nie wiem ale czasem mam warazenie ze nikt nie sprawdza tego co jest oferowane w dodatkwach bo to naprawde jakies dziadostwo jest ;/

grafika 4gigabyte

sprawiedliwyjan / 2013-10-15 09:50
potezna jednostka graficzna!! bardzo niskie temperatury pracy oraz jak na taka temperature bardzo wysoka wydajnosc graficzna. szkoda tylko ze cena jest taka a nie inna i nie zacheca do zkupienia bo jest poprsotu nie oplacalna

microsoft100tys

sprawiedliwyjan / 2013-10-10 10:36
no i jak widac da sie nie to co facebook ktory nie przyznajsie sei do bugow i bledow i nie zamierza wyplacac nikomu zadnych pieniedzy za znalezienie bugow i problemow... niestety nie kazdy ma taka dobre polityke dla uizytkownikow

Konferencja prasowa LASKA

sprawiedliwyjan / 2013-05-21 12:17
czy to jest ta konkurencyjna komisja ktora tak cisnie po komisji macierewicza?? ciekawe co takiego nowego przedstawia w sprawie smolenskiej, o ile wogole cos przedstawia bo nie szykuje sie zbytnio na jakies wieksze zmiany w tym temacie

macie cały sztab pirowców za nasze pieniadze finansowany, wymyście KOLEJNE KŁAMSTWO O PiS_ie ,. PRZSTRASZCIE LUDZI !

sprawiedliwyjan / 2013-05-20 10:45
mysle ze to kwestia czasu az tusk i cala ta banda POpapranców skonczy swoja wladze w polsce i nastana miejmy nadzieje lepsze czasy dla nas obywateli mieszkajacych w tym kraju ktory zwie sie POLSKA

Dżachar Carnejew przyznaje się do zamachu

sprawiedliwyjan / 2013-04-25 11:08
przyznal sie bo chcial czy musial? nie powiedzieli tego jakie metody przesuchan zastosowali, sadzac po tym ze bylo to cia i fbi mogly byc to bardzo dla niego bolesne przesluchania. a itak skarza go na smierc wiec upieka 2 pieczenie na jednym ogniu,

Dziś świętują, a kiedy zaatakują? Świat czeka w napięciu

sprawiedliwyjan / 2013-04-15 10:17
mogli by dzis zaatakowac to wkoncu by sie to wszystko roziwazalo cale te pieprzenie z nimi, strasza strasza a tak naprawde to jest pare godzin az znikneli by z powierzchni ziemi (chodzi o wladze i wojsko) wsztykkio to jest bomba i czeka tylko na zapalnik...

konto czy lokata

sprawiedliwyjan / 2013-04-10 11:19
mam troche pieniedzy ktore chcialbym gdzies ulokowac, co mozecie doradzic... warto te pieniadze zlozyc na koncie i tam oszczedzac? czy warto je ulokowac na lokacie jakiejs i niech pracuja na siebie jakims tam procentem. sam nie wiem i nie moge sie zdecydowac...

najlepsze sposoby na oszczędzanie

sprawiedliwyjan / 2013-03-18 11:32
ja zacalem oszczedzac zmieniajac swoje przyzwyczajenia kulinarne. Zrezygonwalem z fastfoodow typu kfc na korzysc malych mlecznych barow, zjem lepiej , taniej i zdrowiej. Inna sprawa to zakupy, nie kupuje np. keczupu za 7zl rnomowanej marki, ale za 2.50 innej marki a samkujacego nawet lepiej! takim sposobem naprawde mozna wiele oszczedzic

podwyzka VATu znanych napojów

sprawiedliwyjan / 2013-03-15 10:53
wykarmienie i wypicie kawy przez nich! oczywiscie takiej za 23% ale chwila przeciez oni maja darmowa kawe bo to my podatnicy placimy za ich wygody w sejmie .......

Najnowsze wpisy