Forum

Komentarze użytkownika "sprzyg"

Komentarze użytkownika: sprzyg

Re: Czy ZUS wypłaci mi wyrównanie emerytury wstecz?

sprzyg / 2014-08-24 10:34
Ależ wprost przeciwnie otrzymałem wyjaśnienie za,które bardzo dziękuję.Pomogło mi ono przejrzeć na oczy po 63 latach życia bo takich ustaw anty demokratycznych i anty obywatelskich jest o wiele więcej a ich celem jest odbieranie lub utrudnianie korzystania z przywilejów i uprawnień.
Jeszcze raz pięknie dziękuję za oświecenie mnie.

Re: Czy ZUS wypłaci mi wyrównanie emerytury wstecz?

sprzyg / 2014-08-23 03:08
Czyli każdy obywatel powinien bez przerwy wertować prasę ,oglądać tv może jeszcze zatrudniać sztab prawników pilnujących jego uprawnień?
uważam ,że ZOSTAŁEM BEZCZELNIE OKRADZIONY PRZEZ PAŃSTWO NA OK.100 000 ZŁ. choć właściwie to tylko kilka kolacyjek u Sowy z winkiem i cygarami hawajskimi.
Pozostaje mi przyznać rację Ministrowi Sienkiewiczowi za słynne słowa ,których nie zacytuję z oczywistych powodów.

Re: Czy ZUS wypłaci mi wyrównanie emerytury wstecz?

sprzyg / 2014-08-21 11:23
Jednym słowem totalna dyskryminacja obywatela.Bo jeśli się nabyło prawo to dlaczego nie można z niego skorzystać?!Dlaczego ZUS nie powiadomił mnie wcześniej o terminie złożenia wniosku?W przypadku egzekwowania płatności od obywatela sięga się wiele lat wstecz.Dlaczego informacje o przysługujących prawach są ukrywane przed obywatelem?Czy ustawa emerytalna jest zgodna z konstytucją?

Re: Czy ZUS wypłaci mi wyrównanie emerytury wstecz?

sprzyg / 2014-08-21 07:33
Witam!Wniosek o emeryturę złożyłem w marcu 2014 r i przyznano mi ją od kwietnia 2014 r.W informacji ZUS nadmienił ,że prawo do emerytury nabyłem w 2011 r.Dlaczego więc odmawia mi się wypłacenia niepobranych kwot za ten okres?

Najnowsze wpisy