Forum

Komentarze użytkownika "stach03"

Komentarze użytkownika: stach03

jakie inwestycje są opłacalne

stach03 / 2011-11-17 10:21
Jakie inwestycje są Waszym zdaniem obecnie najbardziej opłacalne? w co warto włożyć oszczędności by wyciągnąć później z takiej inwestycji wielokrotne zyski? mam niemały kapitał, który chciałbym przynajmniej podwoić, jak można tego dokonać?

gdzie warto inwestować

stach03 / 2011-09-21 11:28
myślę o inwestycji w nieruchomości, powiedzcie mi gdzie waszym zadaniem najlepiej w nie inwestować? w jakim regionie Polski byłoby to najbardziej opłacalne?

konto dla studenta-gdzie?

stach03 / 2011-09-12 13:14
eurokonto w Pekao SA, tanie, łatwy dostęp do bankomatu, z żubrem są praktycznie wszędzie, a to jest dla mnie najważniejsze

Mbank Wasze Opinie

stach03 / 2011-07-20 14:28
przez to że konto jest internetowe to jest i tanie, ja jestem zadowolony

Re: Problem ze zwolnieniem

stach03 / 2011-07-14 11:01
a jeśli pracodawca wystawi nam nieprawdziwe świadectwo pracy, z właśnie odnotowanym zwolnieniem dyscyplinarnym, to co możemy wtedy zrobić?

gdzie ulokować swoje pieniądze

stach03 / 2011-06-15 13:44
myślę o długoterminowej lokacie, możecie mi powiedzieć w jakim banku najlepiej zainwestować, comiesięczne, równe wpłaty gdzie mogą przynieść mi zadowalające zyski?

ile czeka się na realizacje kredytu hipotecznego?

stach03 / 2011-05-31 13:35
każdy bank podchodzi do tego indywidualnie, na początku płacisz tylko odsetki, potem dopiero zaczynasz spłacać jeszcze kapitał, a jak wpis do księgi wieczystej będzie już prawomocny płacisz całe raty

wniosek o ustalenie prawa własności do pojazdu

stach03 / 2011-05-13 14:17
witam, czy moglibyście mi nakreślić jak powinien wyglądać wniosek o ustalenie prawa do własności pojazdu? czy możecie mi podać taki wzór? z góry dziękuję

zwrot zapłaconej skladki na ubezpieczenie zdrowotne

stach03 / 2011-05-11 13:54
witam, jak mam się ubiegać o zwrot potrąconej z pensji składki na ubezpieczenie zdrowotne, chodzi o to że jestem studentem i nie powinni mi jej pobrać, jak mam się od tego odwołać?

skromny budżet firmy

stach03 / 2011-05-06 13:43
witam,
chciałem zapytać czy jak rozpoczyna się działalność gospodarczą i zależy nam na pozyskanie dodatkowych środków z PUP to czy nasz skromny budżet nie będzie przeszkodą w uzyskaniu dotacji?

opłata legalizacyjna - droga dojazdowa

stach03 / 2011-04-20 14:36
witam,
aby wybudować dom musiałem zrobić do niego podjazd, a że ziemia należała do rodziny to po prostu mi ją odstąpili i tak z drogą dojazdową otrzymałem pozwolenie na budowę, teraz okazuje się że była to samowolka i że mam ponieść za to opłaty legalizacyjne. Czy mogę się jakoś odwołać od tej decyzji?

podatek giełdowy - ile wynosi?

stach03 / 2011-04-07 15:10
witam,
zamierzam zacząć grać na giełdzie, ale zastanawiam się jaki odprowadza się podatek za ewentualne zyski, wiem że moje pytanie jest przedwczesne, skoro nawet nie wiem w co będę inwestować, ale wolałbym się zastanowić czy brać faktycznie w tym udział jeśli ponoszone przeze mnie ryzyko będzie obejmował jeszcze podatek od którego może rozboleć głowa...

Najnowsze wpisy