Forum

Komentarze użytkownika "stam"

Komentarze użytkownika: stam

Re: Czujko: Cieszymy się ze śmierci bin Ladena, bo zginął wróg

stam / 2011-05-09 08:56
Brawo - znalomicie ujete. Europa w koncu obudzi sie z tak zwana reka w nocniku.

Re: "Niech Centrum Nauki Kopernik nosi imię Kaczyńskiego"

stam / 2010-11-03 20:16
I las katynski przerobic na kaczynski.

Bankowosc online - daleko od swiata.

stam / 2010-10-18 12:35
Cytat ze strony ING: " ING Bank Śląski jest jednym z najbardziej przyjaznych banków dla klientów internetowych – wynika z rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka”. Chce mi sie smiac i plakac.
Mam konto w tym banku jako nierezydent - otwarte na obcy paszport. Mieszkam na stale za granica. Jedyna droga dostepu do konta na codzien jest internet. Jednak raz juz musialem przyjechac do kraju w zwiazku ze zmiana metody autoryzacji operacji - system wymagal wpisania nr. PESEL - jako obcokrajowiec takiego nie posiadam ( konto na obcy paszport). Teraz bank wymaga stawienia sie w banku aby podpisac umowe papierowa na obsluge funduszy inwestycyjnych. Aby zmienic dane kontaktowe musze wpisac nr. NIP (konto na obcy paszport). Jak bank ktory umozliwia posiadanie konta obcokrajowcom, nie ma systemu przyjaznego takowym. Czy ktos spotkal sie z podobnym problemem?

Re: Trwa święta wojna żydowskich osadników

stam / 2010-04-05 04:07
Zenujace wypociny.
stam / 2009-01-26 16:52
Czekamy - kto?
Ty wyraznie czekasz na chwile kiedy bedziesz bil lbem w dywan.

Re: Trwa exodus z Gazy. Rozejm wciąż niepewny

stam / 2009-01-16 19:02
120 dni ofensywy??? Nie ma to jak rzetelna informacja.
stam / 2009-01-07 09:16
Nic dodac, nic ujac! Mieszkam od roku w Ashkelonie a w Izraelu lod ladnch paru lat. Dla krzykaczy dodam ze nie jestem Zydem. I wlasnie w tej chwili kiedy to pisze spadla rakieta ok.200m od mojego domu

Re: Akcje Apple tanieją wraz z iPhone'm

stam / 2007-09-07 06:47
http://www.youtube.com/watch?v=1xXNoB3t8vM

Najnowsze wpisy