Forum

Komentarze użytkownika "starskiw"

Komentarze użytkownika: starskiw

Re: Stopy w Chinach niższe niż u nas

starskiw / 2008-11-27 13:29
jeśli chodzi o stopy proc, to wyczytałem dzisiaj na forsalu, że w grudniu - być może będziemy w POlsce mieli kolejną obniżkę...

Re: Amerykanie lekceważą fatalne dane makro

starskiw / 2008-11-27 13:26
po raz pierwszy...występuje sytuacja, że w US - Giełda nie robi korekty po "dopływie" informacji makro... czytając na forsalu - wyciągam wnioski o sztucznych zwyżkach...ciekawe ile to potrwa...

Re: Kontynuacja wzrostów na giełdach

starskiw / 2008-11-27 13:23
straszne info - zamachy w Bombaju... tylko pojawiłem się dziś w pracy - odrazu wyczytałem o tym na forsalu...aż dziwne, że nie drgnęła giełda...

Re: USA: Wzrosty pomimo złych danych makro

starskiw / 2008-11-27 13:20
trochę to dziwne - moim zdaniem działanie wbrew danym... index rośnie pomimo złych danych makro...które w przyszłości napewno będą wywierać wpływ... o sytuacji w US - wyczytałem ostatnio na forsalu. powinno się korygować nieco ambitne wyceny...

Re: Millennium wycofuje się z kredytów walutowych

starskiw / 2008-11-27 13:15
ten trend będzie rósł... z wiadomych powodów...czytałem ostatnio na forsalu - info o zaostrzeniach banków w stos. do kredytów walutowych.

Re: Jest zgoda na połączenie V&W z Krukiem

starskiw / 2008-11-27 13:12
czy Vistuli wyjdzie do na dobre... ciężko powiedzieć... czytałem na forsalu , artykuły dot. tej spółki... i moim zdaniem w inna stronę powinny pójść inwestycje...

Re: Bycze otwarcie na GPW

starskiw / 2008-11-27 13:09
zgadza się - czasowe odreagowanie moim zdaniem...ciekawe jak będzie pod koniec sesji...analizuje na bierząco forsal , i wyciągam wnioski...

Re: Przed nami wysyp danych makro

starskiw / 2008-11-26 13:08
no tylko gdzie teraz czytać, o wartościowych danych :-)? ja osobiście...korzystam tylko z money i forsalu

Re: Ostre cięcie prognoz. Ruletka analityków?

starskiw / 2008-11-26 13:05
gdy obniżymi stopy procentowe, kapitał powędruje raczej na giełdę niż w stronę obligacji... może to zadziałać w dwie strony... Giełga w Polsce, jest silnie uzależniona od tego co dzieje się w US, więc musimy zwracać uwagę na tamtejsze dane makro. ciekawe dane zamiescił portal - forsal nt. planów na najbl. rok - w US.

Re: Lotos: Wycena UniCredit wygląda na wrogie przejęcie

starskiw / 2008-11-26 13:01
oczywiście, że jest to próba wrogiego przejęcia...ja jednak łączę ją z, działaniami Lukoilu... zaniżanie wartości akcji Lotosu, ma spowodować, iż spółka, zbankrutuje...a wtedy zyska docelowo LUK, ciekawe artykuły na ten temat czytałem na forsalu - polecam, dla wyrobienia sobie opinii .

Re: LOTOS

starskiw / 2008-11-26 12:58
Lukoil...wchodzi do nas bardzo ekspansywnie...ciekawe, czy przypadkiem...Luk nie stoi za tymi wycenami Lotosu... na forsalu czytałem dzisiaj duzo info nt. sektora paliwowego... mozna roznego rodzaju wnioski wyciągnąc...

Re: Sprawa manipulacji indeksem WIG20 w prokuraturze

starskiw / 2008-11-21 17:54
ciekawe dlaczego JP zależy na wycofaniu inwestorów z GPW (?)/ szczegółową analizę przedstawiono na forsal.pl - ciekawe wnioski...
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy