Forum

Komentarze użytkownika "starskiw"

Komentarze użytkownika: starskiw

Re: W walce o Cadbury pojawiło się dwóch nowych graczy

starskiw / 2009-11-21 15:30
Słyszałem, że Ferrero nawiąze współpracę z Success Internet Opinion, www.successopinion.com - dla polepszenia swoich wyników sprzedaży - podobno mają wejść z marketingiem wirusowym i czymś nowym jeśli chodzi o promocje sprzedaży.
starskiw / 2009-02-24 15:09
no ja też jeszcze nie wygrałem, ale mam nadzieję, że to kwestia czasu :P grałem dzisiaj też w kubeczki i kuleczkę, raz trafiłem....a potem pasmo porażek :)
starskiw / 2009-02-23 21:24
zgadzam się, najlepsze są mini gry - takie, które można szybko i bezboleśnie przerwać :) - sam praktykowałem. ciężko byłoby odpalić jakąś ciekawszą strategię w pracy, więc tego nie próbuję. ważny jest też humor w pracy, a do tego polecam - nicdodac.pl - dla lubiących żarty.
starskiw / 2009-02-20 17:27
no dobry ten tekst :) fakt, kobiety potrafią zepsuć :) a co do pomysłów, to jestem pod wrażeniem kreatywności... :)

Re: jakie trunki na imprezach

starskiw / 2009-02-17 21:13
a Ty wariat co polecasz, jesli chodzi o rozrywke w pracy? bo ja już troche się gubię... ja lubię zabawy kreatywne... takie jak na nicdodac.pl , a Ty co nam polecisz?
starskiw / 2009-02-16 23:40
odemnie z firmy, dwóch znajomych zrobiło sobie zawody, który komiks będzie najlepszy. faceci po 40, a takie zakłady :) wracając do tematy, konkurs jest ciekawy, i kreatywny, więc zgadzam się z henry 3, ze niektóre komiksy są grube :) a trunki, to lubię tylko mocne.

Re: jakie trunki na imprezach

starskiw / 2009-02-13 21:26
no ja to na imprezkach tylko wódeczna. Piwka raczej nie, bo za dużo go trzeba wypić. wiesz u mnie też w robocie jeden zawodnik tworzy komiks - ostatnio mu podpowiadaliśmy nawet :)

Re: jakie trunki na imprezach

starskiw / 2009-02-10 17:23
hm.. ja to lubię coś mocniejszego... whisky niestety - nie przechodzi mi... ale np. wódeczka - Luksusowa z colą... już jest ok :-) nawet bardzo ok :-) a jak u Ciebie?
starskiw / 2009-02-09 20:32
ha, no jak nikt nie będzie pił piwa... to ciekawe... czy nasi producenci wódki wyrobią... :-) u mnie ostatnio już Luksusowej nie było... tak spożycie wzrosło :-)

Re: Citi znów pod obstrzałem. Nie zrezygnuje ze stadionu

starskiw / 2009-02-05 15:05
faktycznie Citi jest pod bramką... ja dzisiaj cały dzień byłem w kontakcie z dealerem City - giełdowym.. i nie jest ciekawie... mnie to też interesuje, bo mam trochę papierów... stres... więc odprężam sie na nicdodac.pl , z drineczkiem...

komiks

starskiw / 2009-02-04 14:59
no tak.. ja zostałem ostatnio sprowadzony na "złą drogę" :) ktoś na forum, polecił mi abym wszedł i podziałał na nicdodac.pl... i to wciąga, aż tak... że tworze komiks w pracy :) hahaha

Re: Wódka może być gazowana!

starskiw / 2009-02-04 14:57
gazowana wódka... ble... haha wszedłem dzisiaj w Firmie na ten serwis luksusowej który poleciliście :)... nicdodac.pl :) i już 3 godzinki tam działam :)

Re: Jak nie dopuścić do doszacownia dochodu przez urząd skarbowy?

starskiw / 2009-01-21 21:46
a orientujecie się może, cyz w kontaktach z Urzędem Skarbowym, będzie można korzystać z elektronicznego podpisu Plusa?

Re: Zupełnie nowy ZUS

starskiw / 2009-01-21 21:44
ZUS...zmora przedsiębiorcy... ja to już będę korzystał z mobilnego podpisu PLUSa w kontaktach z ZUSEm :-)

Re: E-podpis pozwala oszczędzać czas i pieniądze

starskiw / 2009-01-21 21:42
ja napewno skorzystam z tej technologii Plusa, to dobre rozwiązanie dla ludzi biznesu, nie mających czasu podpisywać dokumentów na miejscu...
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy