Forum

Komentarze użytkownika "starskiw"

Komentarze użytkownika: starskiw

Re: Gadu-Gadu ucieka z giełdy

starskiw / 2008-12-05 15:24
przeczytałem to info dzisiaj na forsal.pl , i cięzko się dziwić...że gg ucieka z giełdy.

Re: Ruch Chorzów przejdzie na rynek główny GPW

starskiw / 2008-12-05 15:28
ciekawe posunięcie... w lidze nie idzie im za dobrze...a tutaj wejście na GPW. czy to dobra decyzja? będzie popyt? przeczytałem o tym na forsal.pl z samego rana, i nie wiem...nie wiem...

Re: Winiecki: Dziwne manewry analityków z Lotosem w tle

starskiw / 2008-12-08 13:01
cyztałem dzisiaj raport analityków dot. Lotosu na forsal.pl . Coś dziwnego się dzieje w ostatnim czasem z tą spółką...

Re: Mocne wzrosty na giełdzie

starskiw / 2008-12-08 13:07
ja bardzo się cieszę ze wzrostu indexu. :-) od rana jestem na forsal.pl i analizuję kilka spółek... oby pod koniec dnia trend był ten sam :-)

Re: Depozyty do prawie 200 tysięcy złotych gwarantowane przez państwo

starskiw / 2008-12-08 13:12
czytałem analizy na forsal.pl dotyczące zadłużenia Polaków... niesamowite.... dlatego te gwarancje bankowe, wielu osób nie obejmą jeśli idzie o depozyty...

Re: HSBC reanimuje rynek pożyczek hipotecznych

starskiw / 2008-12-08 13:16
ciekawe kiedy HSBC podniesie swój poziom inwestycyjny w POlsce, bo jak narazie jest słabiutko... jak na tak olbrzymi kapitał.
Forsal.pl dokonał niedawno analizy sektora bankowego - biorąc pod uwagu projekty inwestycji strategicznych...

Re: Wybór OFE, jaki wybrać?

starskiw / 2008-12-30 19:08
ja też myślę jaki wybrać... to ważna sprawa... dziś widziałem filmik (haha, dobry) -
http://patrz.pl/filmy/marzenia-o-milionach

Re: Rynek e-podpisu wzrośnie 20-krotnie

starskiw / 2009-01-13 21:05
dobre rozwiązanie. wkońcu przedsiębiorcy mogą skorzystac z ciekawej technologii. mobilny podpis, przyjmie się z powodzeniem na naszym rynku. barawa dla PLUSa

mobilny podpis

starskiw / 2009-01-14 21:55
PLUS niedawno wprowadził technologię mobilnego podpisu... ja osobiście długo czekałem na to rozwiązanie, gdyż mam już dość niektórych procedur formalnych...

Re: Era zmieni nazwę na T-Mobile Polska

starskiw / 2009-01-14 21:57
a co da zmiana nazwy?? mogliby zacząć jakieś nowe technologie wprowadzać - tj. mobilny podpis w Plusie... a nie zmieniać nazwy

koniec udręki ...mobilny podpis

starskiw / 2009-01-14 21:59
a co sądzicie o rozwiązaniu wprowadzonym do Polski, przez Plusa dot. mobilnego podpisu? ciekawe, zwłaszcza dla przedsiębiorców.

Re: Ile trwa założenie firmy?

starskiw / 2009-01-20 21:44
w POlsce trwa to bardzo długo... proponuje porównać nasz kraj z UK... ale, ciekawym rozwiązaniem- które może skrócić wszystkie procedury - jest mobilny podpis w Plusie - tylko ciekawe, kiedy zostanie w pełni wykorzystany.

Re: E-podpis pozwala oszczędzać czas i pieniądze

starskiw / 2009-01-21 21:42
ja napewno skorzystam z tej technologii Plusa, to dobre rozwiązanie dla ludzi biznesu, nie mających czasu podpisywać dokumentów na miejscu...

Re: Zupełnie nowy ZUS

starskiw / 2009-01-21 21:44
ZUS...zmora przedsiębiorcy... ja to już będę korzystał z mobilnego podpisu PLUSa w kontaktach z ZUSEm :-)

Re: Jak nie dopuścić do doszacownia dochodu przez urząd skarbowy?

starskiw / 2009-01-21 21:46
a orientujecie się może, cyz w kontaktach z Urzędem Skarbowym, będzie można korzystać z elektronicznego podpisu Plusa?

Najnowsze wpisy