Forum

Komentarze użytkownika "sterri"

Komentarze użytkownika: sterri

Re: Lokaty z zyskiem na 12 miesięcy

sterri / 2011-11-16 15:19
również uważam że najlepszym pomysłem jest skorzystanie z pomocy doradcy finansowego

limit zwrotu VAT za materiały budowlane

sterri / 2011-10-17 12:36
jak obecnie wygląda limit zwrotu VAT za materiały budowlane? do kiedy należy składać wnioski na ten kwartał?

Re: pozywamy zbiorowo pobieraczek.pl

sterri / 2011-10-13 13:26
Też bym się podpisał pod takim pozwem, bo jak wiadomo w grupie siła! :) oszuści powinni wreszcie zostać pociągnięci do odpowiedzialności!

rewolucja w prawie spadkowym

sterri / 2011-08-04 10:52
jak do tej pory prawo kiepsko ustalało zasady przyznawania spadku, a rodziny latami mogły się procesować, może wreszcie się to zmieni

Re: spoty PiS-u

sterri / 2011-07-15 14:17
a co też dokładnie z tym samymi problemami z jakimi boryka się PO zrobił PiS jak był u władzy? ja nie chcę wiedzieć nawet jak kraj by wyglądał gdyby z niej nie zrezygnowali, koalicja z Samoobroną i LPR najlepiej świadczy o tej partii

Russell Crowe i Robert Redford beda promowac Polske?

sterri / 2011-07-13 10:58
a co oni mają wspólnego z naszym krajem? niech nas MSZ nie drażni, gaża takich gwiazd byłaby horrendalnie wysoka, a przecież mamy ciężkie czasy i każda kasa do budżetu państwa jest potrzebna

jak bezpiecznie korzystać z karty kredytowej

sterri / 2011-06-17 12:01
najważniejsza jest systematyczność w spłacaniu długu, nigdy po terminie bo zjedzą Cie odsetki

wypadek - brak ubezpieczenie OC

sterri / 2011-06-13 14:18
co mogę zrobić w sytuacji gdy w wypadku samochodowym w którym najbardziej ucierpiało moje auto sprawca kolizji nie był ubezpieczony? czy to znaczy że nie dostanę odszkodowania?

Najnowsze wpisy