Forum

Komentarze użytkownika "stjuag"

Komentarze użytkownika: stjuag

stjuag / 2008-05-16 23:46
Panowie , spokojnie. Ja kupuję. Powtarzam, żę Karkosika nie stac na to aby jakakolwiek spóła z jego stajni upadła . Przeciez to by mu zszargało opinię do końca.
Wydaje mi się, że albo zacznie skupować swoje akcje albo dokona fuzji Impexmetalu z Alchemią i Hutmenem i bedzie dobrze:-)
stjuag / 2008-05-14 11:16
Kolego,

przecież sam w to nie wierzysz!
Wyobrażasz sobie aby Karkosik pozwolił na bankructwo jakiejkolwiek firmy ze swojej stajni...???
Jestem pewien, że nie pozwoli na to a ma środki i rozliczne kontakty aby wpompować sporo pieniędzy w każdą swoją spółkę!

Pozdrawiam,

Jak zapisać się na akcje na rynku pierwotnym wchodzące na new connect ?

stjuag / 2008-05-12 13:23
Jak zapisać się na akcje na rynku pierwotnym wchodzące na new connect ?
stjuag / 2008-05-09 12:59
Podejrzewam, że moga się znaleźć na liście Actionu do przejęcia:-)
stjuag / 2008-04-21 17:01
Jak w końcu jest z ta koncesją na paliwa?
Najpierw ją otrzymali a potem stracili (info z 7 kwietnia)???
stjuag / 2008-04-17 10:10
Kolego,

podaj chociaż jeden powód dla , którego warto sprzedaća nie zachęcaj bezpodstawnie do sprzedaży. Czyżbyś chciał kupić trochą taniej?
stjuag / 2008-04-02 16:58
Rysiek, Romek czy to nie jedno dwa rekiny businessu:-)
stjuag / 2008-03-28 10:36
Jeszcze jest czas na kupienie. Opłaca się nawet po 5, 6 złotych jesli mozesz poczekać na zyski kilka miesięcy albo nawet rok dwa.
stjuag / 2008-03-21 09:43
Zobacz na jej wartość księgową. Same grunty w Warszawie i kilku innych miejscach sa bardzo dużo warte. Kupują za chwilę Instal Lublin znowu z drogimi gruntami. Duże udziały w JAGO itd....

Jutrzenka emisja z PP czy bez???

stjuag / 2008-03-19 13:16
Czy ktos wie o co chodzi z Jutrzenką? Czy można nabyc prawa poboru itd?
stjuag / 2008-02-14 23:25
Przykro mi ale jutro raczej ostro zjedzie w dół:-(
stjuag / 2008-02-12 22:30
Ja też czekam na pp i mam nadzieję, że przelicznik będzie jak przy Hawe czyli 50% ceny notowanej akcji. Pozdrawiam, Stjuag.
stjuag / 2008-02-10 10:58
Drodzy Koledzy,
wszyscy którzy kupiliscie HAWE powyżej 3 zł.
Na waszym miejscu sprzedałbym natychmiast kupując w zamian pp, które daje nam akcje po około 2,5 zł!
Jestem amatorem, który stracił trochę na giełdzie, ale przez to nauczyłem się liczyć i odrabiam straty na okazjach - niestety na zyski trzeba będzie może poczekać, ale będą choćby za rok, dwa.
Mogę podać Wam spółki z mojego portfela, które mają świetne fundamenty i przyszłość lub kiepskie fundamenty, ale przyszłość:
04PRO
14ZACH
Alchemia
ATM
Bioton
BBI Capital
Capital
CPENERGIA
DGA
ECHO
Elektrim
ElstarOIL
GANT
HAWE PP
Hutmen
Impexmetal
JAGO
Jutrzenka
KGHM
Masters
MCI
MIDAS
PCGUARD
PETROLINV
POLIMEXMS
POLNA
PPWK
SKOTAN
STORMM
SYNTHOS

Oczywiście niektóre mogą być spekulacyjne.
Nie ponosze odpowiedzialności za ewentualne Wasze zakupy na podstawie mojego wpisu.
stjuag / 2008-02-08 16:56
Zrobiłeś bardzo źle!
Czy Wy nie umiecie liczyć?
Przecież weszły pp po 30 zł, więc kupując je a następnie zapisując się na nowe akcje masz je po około 2,5 zł!!!!!!!!!!!!!!!!
stjuag / 2007-12-31 11:38
Myśle, że Edgar ma rację - większość graczy , ktorzy zainwestowali choćby kilkadziesiąt tysięcy w giełdę jest uzaleznionych od niej. Sam walczę z tym aby po powrocie z pracy nie włączać w domu około 21 - 22 .00 komputera i nie czytac komentarzy plus info...
Pomału udaje mi się to i może skończy się na tym, że część sprzedam a resztę zostawię w spokoju i zajrzę za rok aby popatrzec jak pieknie urosły, sprzedać i zainwestować w działki budowlane na przykład...
Pomyślcie ile czasu poświęcamy na giełdę (czytaj hazard), a jeśli mamy Rodziny to najzwyczajniej okradamy ich z czasu
Pozdrawiam, Stjuag.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy