Forum

Komentarze użytkownika "SubterraneanHomesickBlues"

Re: sposób na tanie ogrzewanie

SubterraneanHomesickBlues / 2012-12-17 15:14
Do tego wygodnie, dość korzystnie finansowo, rozsądnie i nowocześnie :)
Mozna wymieniać sporo takich plusów i opisywać w samych superlatywach, ale najlepiej jest po prostu sprawdzić to na własnej skórze i przekonać się. Rzecz jasna nic na siłę, ale jeżeli ktoś szuka odpowiedniej metody ogrzewania, to sugerując się wieloma dobrymi opiniami, może skłonić się (i w sumie słusznie) do pelletów.

Re: ogrzewanie kominkowe

SubterraneanHomesickBlues / 2012-11-18 18:49
Sądzę, że pellety w tym wypadku również znalazły by pozytywne zastosowanie :)

Re: ogrzewanie

SubterraneanHomesickBlues / 2012-11-18 18:47
A co powiecie Państwo na pellety?
Osobiście jestem zadowolony. Zmiana ogrzewania z gazowego na pellety właśnie wyszła mi na dobre.

Re: tanie ogrzewanie domku jednorodzinnego

SubterraneanHomesickBlues / 2012-11-18 18:39
Ja akurat jakiś czas temu odszedłem od ogrzewania gazowe i przerzuciłem się na pellety.

Re: sposób na tanie ogrzewanie

SubterraneanHomesickBlues / 2012-11-18 18:37
Zgadzam się w pełni. Pellety jak najbardziej są godne polecenia.

Re: ekonomiczne tanie ogrzewanie domu

SubterraneanHomesickBlues / 2012-11-18 18:32
Polecam pellety. Warto tylko pomyśleć wcześniej nad dobrym ociepleniem budynku. To akurat nie istotne, czy będą to pellety, czy inny sposób...

Re: sposób na tanie ogrzewanie

SubterraneanHomesickBlues / 2012-11-07 12:51
Popieram. W ogóle ogrzewanie za pomocą biomasy powinno być bardziej popularne, bo przynosi to wiele korzyści i to nie tylko bezpośrednim użytkownikom, ale również otoczeniu.

Re: ekonomiczne tanie ogrzewanie domu

SubterraneanHomesickBlues / 2012-07-05 17:39
ja opowiadałbym się za pelletami.
Jestem do nich w pełni przekonany. :) Na prawdę dobra inwestycja, jestem w pełni zadowolony.

Re: Ogrzewanie Pellety

SubterraneanHomesickBlues / 2012-06-28 18:49
Z obserwacji (mój brat dom ogrzewa właśnie pelletami) mogę powiedzieć tyle, że choć trochę pieniędzy trzeba z początku w to włożyć, to potem już koszty nie są aż tak obciążające. Dokładnie jeszcze nie wiem, jak to wypada w porównaniu z olejowym/węglowym typem ogrzewania, ale wydaje mi się, że raczej się opłaca.
Aktualnie jestem w trakcie zmiany systemu ogrzewania z węglowego na pellety właśnie. Brat mnie przekonał. :)

Re: Ogrzewanie Pellety

SubterraneanHomesickBlues / 2012-06-27 15:41
Pellety to dobry sposób ogrzewania. Wcale nie jest tak, że nic nie wiadomo o tym rodzaju opału. Fakt, że może nie jest to jakoś wyjątkowa popularna forma (chociaż nie wiem z czego to wynika), ale ostatnio i tak co raz więcej osób decyduje się właśnie na pellety.

Najnowsze wpisy