Forum

Komentarze użytkownika "suflerrau"

Komentarze użytkownika: suflerrau

Re: Kawa na lato?

suflerrau / 2018-05-09 00:35
Jeśli kawka to zawsze dobrze parzona. To podstawa dobrego smaku kawusi :) No i też odmiana ma znaczenie. Ja pijam różne odmiany Arabici. :)

Re: Barista szuka pracy!

suflerrau / 2018-03-19 23:08
Wydaje mi się, że po 8 latach doświadczenia kolega zna się nie tylko za samym zalewaniu kawy :D ale również na mieszankach i pochodzeniu najlepszej jakościowo kawy. To właśnie takich ludzi szuka się w poważnych palarniach kawy.

Re: Barista szuka pracy!

suflerrau / 2018-03-19 23:06
To prawda, ale musisz przyznać że raz na jakiś czas otwierają się bardzo fajne kafejki, gdzie panuje przytulna atmosferą a kawę podają prawdziwi jej pasjonaci. Owszem, jest to rzadkie zjawisko, ale jak już trafię na takie miejsce to jestem tam stałym bywalcem.

Re: Barista szuka pracy!

suflerrau / 2018-03-18 18:44
Cześć! Też ich polecam :) Co prawda nie miałem zaszczytu z nimi pracować, ale obsługę mają świetną, co w połączeniu ze świeżo wypaloną kawą ogromnie sprzyja powrotom do tego miejsca. Będzie Pan zadowolony :)

Re: Arabica czy Robusta

suflerrau / 2018-03-11 15:45
Wyglądają świetnie i mają ciekawe propozycje w sklepie. Które świeżo palone kawy polecasz najbardziej?

Re: Arabica czy Robusta

suflerrau / 2018-03-11 15:18
zgadzam się całkowicie, tak naprawdę tylko dobra palarnia kawy zapewnia, że będziemy mogli wypić fajną jakościowo, smaczną i aromatyczną kawę, która rzeczywiście smakuje jak prawdziwa arabica albo i robusta. Ja akurat lubię i tą i tą. W zależności od nastroju ;)

Re: Przetarg na dostawce kawy

suflerrau / 2018-03-08 15:48
A może ktoś kupuje bezpośrednio u nich w siedzibie w Annopolu? Nigdy nie miałem okazji podjechać tam osobiście.

Re: Przetarg na dostawce kawy

suflerrau / 2018-03-08 15:10
Też miałem przyjemność skorzystać z usługi Blue Orca Coffee. Świeżo palona kawa zawsze dostarczana w terminie - bardzo polecam :)

Najnowsze wpisy