Forum

Komentarze użytkownika "superbrain"

Komentarze użytkownika: superbrain

Dobry wieczór

superbrain / 2008-08-04 21:59 / Techniczny fundament
Nie wiem czy debiutant też może dostać rangę ale jeśli tak to proszę o rangę techniczny fundament
Z góry dziękuę

impexmet będzie już chyba tylko spadał

superbrain / 2008-08-04 21:55 / Techniczny fundament
widzę to generalnie tak że spółki metalowe zostaną wyprzedane do cna i za grosze a wszystko co zostanie to wpakują w kghm bo te akcje są w promocji po 76zł albo wyjdą z sektora i kupią bioton albo inne badziewie byle o dużej płynności

co tam można wiedzieć

superbrain / 2008-08-04 21:52 / Techniczny fundament
ja stawiam na duże spółki bo małe i średnie to są dobre na regularną hossę

warto kupować kghm

superbrain / 2008-08-04 21:37 / Techniczny fundament
taniej już nie będzie pod koniec sesji były duże obroty przy kwocie 76zł dzisiaj był dołek a potem idziemy po 140zł

kghm to najlepsza spółka na gpw

superbrain / 2008-08-04 21:35 / Techniczny fundament
ma najlepsze fundamenty i nie można popadać w histerię po kilku gorszych sesjach. W przypadku kghm doskonale sprawdza się giełdowa zasada że staraty nie istnieją dopóki się ich nie zrealizuje, w przypadku średnich spółek to często błędne podejście ale proponuję już kupować i czekać na 120, bo tyle to lekko będzie w ciągu roku, olbrzymia płynność i wzrost inwestycji w elektryczność ( Indie planują wielki projekt elektryfikacji) to dodatkowe argumenty. Na forum jest wielu naganiaczy którzy nie rozumieją giełdy ja zaczynałem w 94 i na początku bardzo emocjonowały mnie plotki i panika , więc wszystkim nowicjuszom doradzam cierpliwie trzymać, bo jak nie mają ochoty na 50% to już na początku września ruszają OFE a one wyjątkowo lubią kghm. Zasa jest jedna na dołkach się nie sprzedaje tylko kupuje.

Najnowsze wpisy