Forum

Komentarze użytkownika "suschi"

Komentarze użytkownika: suschi

suschi / 2009-01-17 06:18
teraz jest czas na kreski w CHF, nie brałem żadnych i mam nadz. że nie będę brał ale ci co chcą i mają możność powinni to przemyśleć...
suschi / 2009-01-17 06:26
wszytko fajnie i mondrym po szkodzie ale brakło mi jajek by sprzedać złotówki 3 m-ce temu choć wieszczyłem igłę w złotowy balon już wcześniej (m.in. na tym forum) na papiery z GPW sobie zostawiłem:)))
a terra ani papierra ani K.... nic,pozdr.
suschi / 2009-01-17 06:44
wniosek taki ze "mondrrościomm "się nie zarabia a czynami jeno, a na te cza mieć i jajka i luuz decyzyjny:)

Re: Zielony koniec tygodnia

suschi / 2009-01-17 06:50
się aniela uhahała... ukrainy już nie nada... z jewropejskim uśmieszkiem sprzedana... na własne życzenie:)przez łzy
suschi / 2009-01-17 06:51
http://fakty.interia.pl/raport/wojna_o_gaz/news/merkel-chcemy-zbudowac-gazociag-polnocny,1244673
suschi / 2009-01-17 10:06
każdego można wykopać, notabene wolę pijanego od ćpuna bo mogę go namierzyć (przekręcił mi się ćpacz w pracy/wyobrażnia dopowie ile miałem z tego uciechy w prokuraturze itd...)
suschi / 2009-01-17 10:07
:) w peru walił bym do takich z zatrutych szczał/łał!
suschi / 2009-01-17 10:11
typowa formacja potrójnej czarnej doopy
suschi / 2009-01-17 11:24
:))) Amiko 10 krów garniak z bytka i fioletowe portki:)))))
do Kena to bardziej pasuje... +RM w łoBoże

Re: WŁASNY WĄTEK

suschi / 2009-01-17 11:57
w listopadzie na waszyngtońskiej konferencji Tow. Neurolog.psycholodzy z Ohio State University poinformowali że THC redukuje stany zapalne mózgu i stymuluje formowanie się nowych komórek nerwowych(...) gdy sie starzejemy proces reprodukowania sie w/w ulega zwolnieniu co powoduje zmniejszanie się ich ilości(...)
legalna bezpieczna wersja THC zapobiega pogarszaniu sie pamieci na skutek starzenia
suschi / 2009-01-17 13:13
e... zreformowane systemy wartości moim skromnym robią największe szkody-to tak jakby chcieć trenować z zawiązanymi łapyma na haju, a wytrenowane w tych warunkach są najtoxyczniejsze i najzjadliwsze dzięki błogostanowi w podstawowych aspektach życia...
suschi / 2009-01-17 23:55
to ten związek który daje kopa po maryśce czy grudzie
suschi / 2009-01-18 09:29

Lepiej - wbrew pozorom - radzą sobie banki oraz budownictwo. Chociaż w obu tych sektorach
sytuacja również się pogarsza, to proces ten następuje powoli.

Re: Na giełdach trudno o optymizm

suschi / 2009-01-19 08:56
Z powodu kryzysu sto tysięcy polskich policjantów prawdopodobnie nie dostanie pełnych wynagrodzeń za styczeń - dowiedział się DZIENNIK. Na tym nie koniec - wszystkie komendy wojewódzkie muszą o 40 procent ograniczyć swe wydatki. Niektóre zalecają wykręcanie żarówek i... zrezygnowanie z czajników.

- Nie pamiętam, by taka sytuacja miała miejsce kiedykolwiek wcześniej. W dziale finansowym powiedziano nam, że pieniądze wypłacą może we wrześniu - mówi oficer policji ze Szczecina.
Wydatki obcinane są także na inne cele. - Mamy zakaz używania czajników. Co drugą żarówkę kazano natychmiast wykręcić. Najgorsze jednak, że z braku pieniędzy na benzynę ograniczone ma być również korzystanie z radiowozów we wszystkich przypadkach, w których nie jest to niezbędne - dodaje oficer.
interia
Polska przygotowana na kryzys:))))))))))))
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6

Najnowsze wpisy