Forum

Komentarze użytkownika "sv"

Komentarze użytkownika: sv

sv / 2008-05-09 12:13 / Bywalec forum
Co zabolało idź do wieczorówki

Re: Piecha: PO oszukała! Chlebowski: To hipokryzja PiS

sv / 2008-05-09 11:43 / Bywalec forum
Kampania wyborcza PO to jedna wielka ściema żeby nie drażnić ludzi - A .Grad

Po Co Ta Dyskusja i wszystkie inne, Przeciez elektorat PO to ludzie po zawodówkach i podstawówkach
teraz to już pewne.

Re: Bezrobotni też nie zapłacą abonamentu?

sv / 2008-05-09 11:41 / Bywalec forum
Kampania wyborcza PO to jedna wielka ściema żeby nie drażnić ludzi - A .Grad

Po Co Ta Dyskusja i wszystkie inne, Przeciez elektorat PO to ludzie po zawodówkach i podstawówkach
teraz to już pewne.

Re: Zapłacimy miliardy za bezczynność rządu

sv / 2008-05-09 11:34 / Bywalec forum
Kampania wyborcza PO to jedna wielka ściema żeby nie drażnić ludzi - A .Grad

Po Co Ta Dyskusja i wszystkie inne, Przeciez elektorat PO to ludzie po zawodówkach i podstawówkach
teraz to już pewne.

Re: LiD: Ochrona zdrowia priorytetem

sv / 2008-05-08 21:35 / Bywalec forum
Dzwonię do specjalisty i chcę się zarejestrowac pyta czy na NFZ mówię tak to za dwa miesiące mnie przyjmie, pytam czy mogę prywatnie ależ oczywiście nawet jutro. Ile to kosztuje odpowiedź 100 zł. Tak jest za każdym razem do kogo bym się chcial zarejestrowac. Nie mówię nie prywatyzacji ale nie mogę pojąc tej waszej obłudy kiedy udajecie jak to będzie wspaniale w praktyce. Emeryci i biedaki nogi powyciągają w tym prywatnym systemie bo tak będzie funkcjonował. Zdaje sobie sprawe że częśc z was po prostu ma kase więc ma wszystko w d.. inni dają się ogłupiac . Ja akurat też mam kase wydanie 100 czy 1000 to dla mnie żaden problem, ale nie wszyscy mają tą 100

Re: PO chce sprzedawać szpitale

sv / 2008-05-08 17:16 / Bywalec forum
No cóż Pampersiaki - Lewandowski, Boni, Bielecki, Tusk i spółka rządzili i prywatyzowali nasz kochany kraj w latach 90 - tych, pieprzyli dyrdymały takie jak wy tu teraz co z tego wyszło kto żył to wie. Przyczaili się na kilkanaście lat wyrosło kolejne pokolenie tuskomatołków i heja znowu do przodu , takie jest zycie Floyd i reszta. Maa i paru innych to przypadki kliniczne szkoda dla nich czasu.
Najlepsze jest setno tej sprawy zrobili z ludzi debili w kampani wyborczej a teraz nie ma tematu. Pamiętacie fragment debaty TUSK KWASNIEWSKI poswięcony prywatyzacji szpitali ?

Re: PO: Szpitale dla samorządów

sv / 2008-05-08 16:56 / Bywalec forum
Dalej tak krytykujcie to zaraz to zdejmą , jak zdjeli informacje o tym że PO oszukała wyborców chcąć sprywarzować szpitale. Nigdzie już tego nie ma to sano na WP. Normalna komuna
sv / 2008-05-08 15:00 / Bywalec forum
O ile się orientuję to zupki i komputery biednym chce PO rozdawać. A robić z ludzi idiotów w kampanii wyborczej to fakt specjalność PO. Swoja drogą nie jestem Pisiorem a choroba która toczy co niektórych jest naprawdeę nieuleczalna , jedyny skuteczny argument to - pisior , rydzyk itp , naprawdę współczuje.
sv / 2008-05-08 14:21 / Bywalec forum
Mam propozycje kto zgadnie kto to jest główny macher od kręcenia lodów w prytwatyzacji szpitali o którym mówiła Sawicka
sv / 2008-05-08 13:56 / Bywalec forum
Na pytanie Konrada Piaseckiego, dlaczego PO nie przyznawała się to tego w kampanii wyborczej, odpowiedział: “kampania rządzi się różnymi prawami”. powiedzał A.Grad
sv / 2008-05-08 13:52 / Bywalec forum
Fakt nigdy nie będziemy prywatyzować szpitali, wykrzykiwali Komorowski z Kopacz w trakcie kampanii wyborczej. PiS podamy do sądu za rozpowszechnianie takich informacji itp......Nie chodzi o to czy należy czy nie ale .....każdy wie ?Jak przeksztalcą KRRiT w biuro propagandy KC PO napewno cię zatrudnią. Jesteś przypadek kliniczny maa, tobie to juz woda święcona nie pomoże. Polecam filmy o latach 50 tych, czuł byś się jak ryba w wodzie
sv / 2008-05-07 20:10 / Bywalec forum
Jak tam po mszy

Re: Negocjatorzy zadowoleni z konsultacji w sprawie tarczy

sv / 2008-05-07 19:32 / Bywalec forum
,,Jego zdaniem, na przełomie czerwca i lipca na postawie ustaleń ekspertów będzie wiadomo czego Polska najbardziej potrzebuje i kto może za to zapłacić". Bardzo ciekawe co Donek kombinuje
sv / 2008-05-07 19:01 / Bywalec forum
Ciekawe PiS budował Zimbabwe w Polsce ?
sv / 2008-05-07 18:10 / Bywalec forum
No cóż nie jestem ani Pisuarem ani UPR ani LPR ani PO
fajne masz hobby z tym liczeniem błędów, prawdopodobnie to jedyne na co stać platfusa.
Pamietam jak szczekałes na tym forum po wyborach , jak widać cierpisz na amnezje wcale się nie dziwię. Pamietaj o 19,00 zaczyna się msza w SB24

Najnowsze wpisy