Forum

Komentarze użytkownika "sv"

Komentarze użytkownika: sv

Re: Protestujący zażądają 21 miliardów złotych

sv / 2008-06-22 14:32 / Bywalec forum
a ja wam powiem że jestem za tylko jest jeden problem. takich spraw nie zalatwia sie na siłe tylko na zasadzie consensusu, a tego PO nie chce. dlatego strajki się zaczną i czym się skonczą to nie wiem.

Re: Inflacja niższa od przewidywań

sv / 2008-06-21 08:06 / Bywalec forum
..Nic nie dadzą, większość wskaźników pokazuje, że inflacja
rośnie, to m.in. sukces rządu PiS
...Lecz sie człowieku, naprawde rozum ci odebrało za sto lat to tez będzie wina PiSu,!!
sv / 2008-06-19 16:22 / Bywalec forum
Ja ani PiS ani PO szczurze, mydlacz się znalazl.
sv / 2008-06-19 16:20 / Bywalec forum
Lenin a może Castro jesteś pseudoliberale, może byś przeczytał co napisałem i do tego byś się ustosunkował.
sv / 2008-06-19 14:17 / Bywalec forum
Zgadzam się że powinno zostać ograniczone, nie podlega dyskusji. ja chcę zwrócić uwagę że nie może to być jednak dzicz .Prawa nabyte, kto miał musi mieć ,kto nie miał to nie i nie uzyskuje. Obywatel musi mieć zaufanie do państwa a nie podejrzewać go że coś kręci i mu nie ufać. A ta sytuacja jest dla mnie czymś takim
sv / 2008-06-19 13:56 / Bywalec forum
A co z innej gliny twój guru Balcerowicz niedawno jasno powiedział zabrać wszystkim, bez wyjątku. Pakiet Plus 50 się kłania a co dla nich nic nie można znaleźć , idź pikietuj w obronie KRUSU a teraz do lekarza biegiem!!!!!!!!

Re: Kolejarze pikietują kancelarię premiera

sv / 2008-06-19 13:28 / Bywalec forum
Man13 ty się naprawdę idź leczyć ,poziom twoich wypowiedzi to jest po prostu żenada

Re: Kolejarze pikietują kancelarię premiera

sv / 2008-06-19 13:26 / Bywalec forum
Wiecie nie jestem kolejarzem ale to nie znaczy że muszę być nienawistnym oszołomem. Chodzi o tych kolejarzy, którzy prze wprowadzeniem reformy emerytalnej w 1999r. posiadali takie prawa a nie tych którzy podjęli pracę po tym roku , czytajcie ze zrozumieniem są to tzw. prawa nabyte , które próbuje się tym ludziom odebrać, to jest wg. was w porządku.
Jak was tak szlak trafia to czemu nie piszecie o emeryturach wojskowych , policjantów ci dalej mogą przechodzić na emerytury po 15 latach bezterminowo , a gdzie KRUS w tym roku prawie 16mld. tam są pieniądze, a wy tu mydlicie oczy sprawami drugorzędnymi.

Re: Zdrojewski: Znajdę pomysł na finansowanie TVP

sv / 2008-06-19 13:19 / Bywalec forum
Podobno jeden z najgorszych ministrów wg. ich własnego tajnego raportu i jak mu wierzyć.
Z tobą man13 coś nie tak, coś kombinujesz. Mówią że szczury pierwsze uciekają z ......... no miesz?
sv / 2008-06-19 07:46 / Bywalec forum
Jeszcze jedno, dlatego wykańczał walentynowicz, gwiazdów i paru innych bo wiedział że to oni byli motorem działan robotniczych do czasu sierpnia 80 , i zagrażali jego pozycji.

Re: Staniszkis: Ta książka może być dla Wałęsy szokiem

sv / 2008-06-19 07:44 / Bywalec forum
1. Wałęsy nie było w stoczni w momencie wybuchu strajku, pojawił się dopiero w godzinach popołudniowych, jak już wszystko sie rozkręciło. tłumaczył to ze musiał zgubić ogona?Dla młodzieży wyjaśniam UBeka
2. Boriusewicz pojawił się w stoczni dopiero wieczorem ,mówiąc że musiał załatwic jakieś sprawy i nie mógł byc wcześniej.
3. Mówił o tym faktyczny organizator strajku Borowczak w wywiadzie dla Rzepy, mnie możecie zaraz wyzywac maa i spólka , ale Borowczaka nie podwarzycie.
4. Nie piszę o legendzie Wałęsy tylko o samym momencie wybuchu strajku, takie są fakty.
sv / 2008-06-19 07:11 / Bywalec forum
..Okres 1976-1980 Wałęsa działa w WZZ i..przesada tam był nikim , ty mu dodajesz.
sv / 2008-06-19 07:10 / Bywalec forum
O sobie pisałeś ?

Re: Za dwa lata będzie 6 NFZ-ów

sv / 2008-06-18 16:54 / Bywalec forum
Przypominam wszystkim oszołomom że PiS nie rządzi od ponad pół roku pobutka

Re: Nie będzie podwyżki dla nauczycieli. Będą dwie

sv / 2008-06-17 23:02 / Bywalec forum
Po pierwsze rzadaja realizacji programu wyborczego PO
Po drugie zarabiają malo, i nie narzekajcie ze ucza tam nieudacznicy bo tak będzie do póki zarobki w oświacie radykalnie nie wzrosną, brak motywacji do konkurencji na tym rynku.
Po trzecie jak tak zazdrościcie proszę bardzo droga wolna każdy moze byc belfrem a nie tylko krytykowac
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6

Najnowsze wpisy