Forum

Komentarze użytkownika "swierzak"

Komentarze użytkownika: swierzak

Re: DWS Ameryka łacińska a kurs dolara

swierzak / 2009-02-23 20:07
jakieś pomysły?

DWS Ameryka łacińska a kurs dolara

swierzak / 2009-02-23 19:22
mam pytanko, czy spadek ceny jednostek tego funduszu w ostatnich dniach ma bezposrednią korelację z osłabieniem się dolara względem złotego w ciągu kilku ostatnich dni?

czy warto teraz wejść w fundy Ameryki łacińskiej?

swierzak / 2009-02-18 21:09
co sądzicie o zainwestowaniu w fundusze obracające akcjami Ameryki łacińskiej? dws, millenium itp? czy warto w to wejść w obecnym czasie? (w kontekscie osłabiającego sie niedługo dolara na przykład?)
swierzak / 2009-02-16 19:22
nadaja sie do spekulacji kilkutygodniowej, jak mozna spekulowac czyms kilku dniowo, skoro czas reakcji (kupna , sprzedazy i ksiegowania) liczony jest w dniach? do kilku dniowej spekuły jest GWP...
swierzak / 2009-02-16 19:21
dzieki za szybka ripostę :)

wyglada zatem na to, ze ja z nimi interesu nie zrobię, bo w srednio terminowym trendzie daję sobie rade sam, ale okreslic dobry moment na wejscie tak wlasnie na tydzien albo w kazdym razie w granicach miesiaca, to juz jest duza sztuka.

pozdro

http://funduszowe.pl - czy warto płacić za ich porady?

swierzak / 2009-02-16 17:19
witam!

mam pytanko , czy jest ktoś tu obecny który korzysta z płatnych porad oferowanych przez ta platformę (funduszowe.pl)? czy warto zaplacić im 140zl za 6 miesiecy? jakieś konstruktywne opinie na ten temat?

o co chodzi z tą jedną najlepszą ofertą w eMaklerze?

swierzak / 2009-02-08 14:50
mam rachunek w mbanku i tam za friko mam jedną najlepsza ofertę, tylko nie wiem jak wykorzystać praktycznie tą informację i gdzie ona jest zawarta?

moze mnie ktoś oświecić w tym temacie?
swierzak / 2009-02-07 09:42
a jeszcze taka sprawa: oczywiście nie moge dac limitu ceny niższego niz poprzedni kurs zamknięcia - bo zlecenie na otwarciu zostanie odrzucone (a jesli tak to o ile musi byc limit ceny wyzszy od kursu zamknięcia? sa jakies wytyczne? moge dac 1 gr wiecej?), ale zostanie odrzucone całkowicie, czy tylko na otwarciu i potem jesli kurs spadnie w trakcie sesji to zostanie zrealizowane? czy od razu na otwarciu ląduje bezpowrotnie w koszu?
swierzak / 2009-02-07 09:14
ok, dzieki:) tak chyba zrobię :)
swierzak / 2009-02-07 08:16
no wlasnie kicha jest tego rodzaju, ze od 6 do 14 pracuję, a przewiduje, ze cena bedzie wzrastac od rana do popoludnia w poniedziałek :/ w mbanku nie ma PCRO :/ dotychczas kupowałem certyfikaty rccruaopen w godzinach popoludniowych i niezle na tym wyszedłem, ale z polskimi akcjami jest troche inaczej zwłaszcza ten tydzien zapowiada sie wzrostowo od rana.

zakup przed rozpoczęciem sesji: PKC czy z limitem ceny (z limitem aktywacji ?) ? jak lepiej?

swierzak / 2009-02-06 22:35
w poniedziałek zamierzam kupic sobie kilka akcji cersanitu, ale nie bedzie mnie wtedy w domu , wiec chce zlozyc zlecenie przed otwarciem sesji, czy lepiej bedzie dac zlecenie PKC czy zlecenie z limitem ceny (ewentualnie limitem aktywacji) ???

Najnowsze wpisy