Forum

Komentarze użytkownika "swoje wiem"

Komentarze użytkownika: swoje wiem

Re: RUCH

swoje wiem / 2013-02-15 14:58
jestem ciekaw na czym byś zarobiła biorąc towar od nich? śmiech na sali, nie wiem czy na prąd by ci starczyło:)

głupizna ma się dobrze!!!

swoje wiem / 2013-02-11 16:33
Jak można nadzielać towar, który się nie sprzedaje? Czy chcą z kiosków zrobić magazyny? sory już zrobili:( Co za idioci to robią i kto płaci takim nieudacznikom pensje!

Re: peplanie

swoje wiem / 2013-02-07 17:07
I co ulżyło jak sobie tam popiszesz? pomogło ci w dostawach? pomogło ci w prowadzeniu budy? w czym ci pomogło?

Re: RUCH

swoje wiem / 2013-02-07 16:39
Po jaki wuj tam się logujesz? to forum powstało w jednym celu - w jakim , odpowiedz sobie sam.

Re: RUCH

swoje wiem / 2012-12-29 12:25
Kalendarz.

Re: RUCH

swoje wiem / 2012-12-28 11:13
TU nie ma o czym pisać! Głupota goni głupotę, zabawa z ludźmi pracującymi w kioskach! Udostępniają zamówienia, człowiek siedzi i pracuje nad tym aby zamówienie było kompletne a dostaw 000!. Jak można tak postępować z ludźmi? Jak można tak traktować klientów? Kto tam kuźwa dowodzi tym bajzlem?

Re: RUCH

swoje wiem / 2012-12-20 11:24
W ogóle, bo i po co?? będzie towar, będzie handel.

Re: RUCH

swoje wiem / 2012-12-13 16:23
Zostaw kolego znaczki - jak byście mogli zapewne byłyby po 5 zł :) Kogo interesuje w styczniu jaki wizerunek jest na znaczku. Liczy sie to gdzie jest bliżej, chociaż już się spotkałem z opinia klienta, który stwierdził, ze wczesniej nie pytał o znaczki bo myslał, ze w kiosku drozej..........

Re: RUCH

swoje wiem / 2012-11-16 14:27
Trzeba wziąć trochę grosza i iść do prawnika który zna prawo pracy + umowy, aneksy i całe świństwo od nich otrzymane. Naświetlić sytuację - dowiesz się wielu ciekawych rzeczy! Kazdy kto to zrobi będzie wiedział co dalej począć. Nie liczcie na porady za darmo bo w tym kraju za darmo nic nie dostaniesz. Co do KS to taka postać Ruchowska w żadnym przypadku nie jest waszym przełożonym i nigdy go tak nie traktujcie. Ma prawo kontroli bo to jest ich towar i nic poza tym. Niech sobie liczy papierosy, robi przerzuty i wypad z budy! Bardzo ciekawą sprawa jest kto ma prawo wglądy do kasy przez łacze? Jesli ta osoba non stop grzebie w stanach, cenach i we wszystkim co tam jest to skąd ja mam wiedziec, ze czegos przez pomyłke lub specjalnie nie narobi na diabła? Dlaczego miesiącami wiszą nie rozstrzygnięte dokumenty reklamacyjne? Pytań jest wiele tylko odpowiedzi brak. Przyjdzie taki czas, ze ktos tam na górze za to beknie bo to wszystko stoi na głowie i powiem wam wiecej - jesli KS tak sie udziela to on bedzie pierwszy choć jeszcze nie wie o tym , między innymi za przeterminowane produkty zalęgające w punktach.

Re: RUCH

swoje wiem / 2012-11-08 13:57
cwaniaczek z bąblem w nosie, który nic nigdy nie sprzedał a poucza wszystkich dookoła! Kto jedzie teraz w domu na 100 tkach żarówkach?? w oborach chyba na wioskach:) i nie popadaj w zachwyt bo żarówki pomimo wycofania wróciły do sklepów! bez promocji mozna kupić 5 szt za 10 zł. Co do terminów się kończących i towarów - wpadnij na kasę lub do kilku budek i zobacz ile towaru trafionego lezy na półkach a dlaczego lezy?? bo ceny z kosmosu! jesli ktos kupi 1 paczke chusteczek higienicznych po 0,70, podkolanówki w cenie rajstop:) zeszyt 32 kartkowy w cenie 80 kartkowego to juz o inne towary nie pyta bo wie, ze tu nic w normalnej cenie nie kupi! Na taka a nie inną opinie pracujecie od lat więc czemu zdziwienie! O kończacych sie terminach waznosci towaru chyba meldować koniowi bo nikt inny tego do bani nie bierze:)

Re: RUCH

swoje wiem / 2012-11-08 10:56
- to jest za trudne do realizacji:) jak trzeba mieć nasrane w głowie, aby centralnie nadzielać towar nie patrząc ile czego mam i czy to sprzedaję! Moje pomieszczenie gospodarcze to magazyn z wszelkimi napojami, gadżety EURO itd, itd. Część napoi juz straciła ważność ale co tam dostawy wody :) dalej są realizowane:) Tak trzymać! I jeszcze jedno - naklejek nowej akcyzy duuuuużo zamówcie!

Re: RUCH

swoje wiem / 2012-10-31 16:05
Co to jest SHM na zwrotówce???

Re: RUCH

swoje wiem / 2012-10-29 14:09
wb85 - mógłbym napisać tu wiele na temat bzdur napisanych poniżej, ale po co, z kim tu pisać, o czym i do kogo. Chłopczyku nawet nie wiesz co to jest UAZ i z czym to się je....... a podwykonawców szukaj na budowach lub protestujących przed sejmem.

Re: RUCH

swoje wiem / 2012-10-27 20:37
kioskarz / 46.112.133.* / 2012-10-11 19:25
+ - 0 usuń
Ja nie podpisalem porozumienia i wyslalem fakturę jak zwykle do CUK, aten nasz KS facet nieodpowiedzialny i nie znający sie na niczym nie poinstruowal ,że ten loging i kod powinienem ztrzymać i trzeba jednak zakceptować rozliczenie prowizji na kasie POS . Uczynilem to dopiero dziś po rozmowach przeprowadzonych z CUK i RUCH KRAKÓW .pieniądze są już na koncie .Calkowita wina jest po stronie KS w KIELCACH.

Re: RUCH

swoje wiem / 2012-10-25 19:45
KS to gnida, nie zatrudnili go po to aby nam pomagał! zatrudnili go aby im o wszystkim donosił! taka niemota żyje z naszych utargów, kłamie w żywe oczy - taki sprzedawczyk działający na dwa fronty! kto się z nim brata i uważa, ze jest inaczej robi błąd.
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6

Najnowsze wpisy