Forum

Komentarze użytkownika "sylwo2"

Komentarze użytkownika: sylwo2

sylwo2 / 2008-11-20 20:33 / "Góral niskopienny"
no i wlasnie w stanach dobre timberlandy kupisz juz za 30$ a u nas kosmos jakis buty niewiadomo co z czego strach dotknac na wystawie w sklepie
sylwo2 / 2008-11-20 20:29 / "Góral niskopienny"
a tak szczerze to juz nie pamietam kiedy kupowalem buty w polsce...
np w stanach w nordstorm lub w marshallu jest wybor roznych calvin kleinow i innych marek miedzy 59-100$ kupisz juz swietne buty. podobnie w Niemczech. wiec dochodzimy znowu do tego samego punktu wyjscia. dlaczego w Polsce jest tak drogo i dlaczego markowe rzeczy ciagle sa u nas luksusem?
sylwo2 / 2008-11-20 20:23 / "Góral niskopienny"
i pasuje. nie zycze sobie aby z moich podatkow placono komukolwiek jakiekolwiek plany :(((
sylwo2 / 2008-11-20 20:01 / "Góral niskopienny"
gino rossi to syf. kupilem kilka par tych butow i po kilku razach nadawaly sie na smietnik.
sto razy wole inne zagraniczne marki niz to badziewie bo jak mam zostawic 400zl za pare to wole kupic juz cos innego zdecydowanie.
sylwo2 / 2008-11-20 16:05 / "Góral niskopienny"
jak dla mnie nienajgorszy. to co najszybciej odbije to zdaje sie chyba kopek bo tam maly free float jest i latwo go wypromowac wiec 15 zyla jest w stanie zrobic w ciagu kilku dni wzrostow . Lcc z budowlanki jedna z lepszych co do lotosu nie wypowiadam sie wskazniki wskaznikami. trakcja wyglada dobrze duzo kontraktow branza i ciagle cena taka ze mozesz sie wycofac. kety podobno maja zwalniac ludzi (podobno) wiec chyba szukaja oszczednosci?
sylwo2 / 2008-11-20 14:01 / "Góral niskopienny"
flugo. ja mam jedna karte visa classic z bzwbk ktora nie jest kredytowa tylko normalny debet. nie wyplacisz bez srodkow na koncie. z wygladu nie rozni sie niczym od kredytu. kosztuje tez tyle samo. 42zl rocznie. po prostu poprosilem o taka w banku i mi dali. inna sprawa ze placac nia np w usa mozna sobie narobic problemu bo te debile maja podzial na debet i kredyt wszedzie jak placisz masz do wyboru dwie opcje. jak powiesz debet to musisz wprowadzic pin a jak kredyt to leci bez zadnego zabezpieczenia. juz nie raz zauwazylem ze moja karte debetowa kasowali jako kredyt i byla rozliczana jako kredytowa (debet pojawia sie natychmiast online na twoim rachunku jako transakcja, kredyt rozliczany jest kilka dni pozniej bo idzie przez vise lub mastercard)

Re: Jest szansa na odrabianie strat na GPW

sylwo2 / 2008-11-19 14:45 / "Góral niskopienny"
W piatek spotkalem pewna osobe z ktora rozmawialem na wiele tematow miedzy innymi o inwestowaniu i w ogole generalnie o takich roznych potem dopiero w toku dalszej rozmowy okazalo sie dziewczyna pracuje dla pewnego bardzo znanego na swiecie banku w Nowym Jorku na wysokim kierowniczym stanowisku w dziale inwestycji zagranicznych.
Ja do niej (nie wiedzac oczywiscie kim jest) wyskoczylem z oferta pomocy ;gdyby byla zainteresowana aby zainwestowac w polskie akcje. hahahahahhahah az sie usmialem gdy doszlismy do momentu w ktorym powiedziala mi czym sie zawodowo zajmuje :)))
moze po tym piatku amerykanskie fundy rusza na nagonione przeze mnie spolki :)))
sylwo2 / 2008-11-19 10:38 / "Góral niskopienny"
a ktora to gielda w ameryce idzie w gore?
sylwo2 / 2008-11-17 12:53 / "Góral niskopienny"
to 492mln to chyba z jednorazowego zdarzenia? nie pamietam juz dokladnie
sylwo2 / 2008-11-14 13:48 / "Góral niskopienny"
w wypadku gdy sie ma dostep do kapitalu oczywiscie:))
sylwo2 / 2008-11-14 13:35 / "Góral niskopienny"
bo i ceny sa w miare uplywu czasu coraz bardziej atrakcyjne. np za dwupokojowy apartament w southloop chicago na trzeba bylo zaplacic 2lata temu 550tys $ a teraz mozna znalezc okazje za 350tys. to mowi samo przez sie.
ale bedzie zapewne jeszcze taniej
sylwo2 / 2008-11-14 13:31 / "Góral niskopienny"
ludzie nie maja kasy. ostatnio u nich bylem tzn w Nordstrom i nie widzialem jakiegos mega zainteresowania zakupami choc ceny sa dosc przyzwoite na markowe ciuchy. nie sa najtansi ale mozna cos sensownego znalezc

Re: GPW: Inwestorzy, do dna!

sylwo2 / 2008-11-14 12:54 / "Góral niskopienny"
niby kryzys a co tydzien mam w skrzynce pocztowej nowa oferte karty kredytowej z jakiegos banku lub innego badziewia co gorsza juz wypelniona na moje nazwisko.
posylaja tez podobne wypelnione gotowymi danymi oferty na kredyt hipoteczny
sylwo2 / 2008-11-14 10:59 / "Góral niskopienny"
kolega tu widze dobra robote robi :)

zobaczymy jak to sie bedzie mialo w praktyce po dzisiejszym raporcie
sylwo2 / 2008-11-14 10:51 / "Góral niskopienny"
nie po to ucieklem z rachunkiem z pko do bzwbk aby mi znow z niego komune robili brr

Najnowsze wpisy