Forum

Komentarze użytkownika "sylwo2"

Komentarze użytkownika: sylwo2

sylwo2 / 2008-10-14 21:30 / "Góral niskopienny"
nieee no chyba za nisko. w 2002 pamietam bylem w Delaware galon najtanszej byl po 1.91$ a w New Jersey konkretnie Cape May po 1.7$ a bylo to podczas wakacji wiec az takie roznice bylyby?
sylwo2 / 2008-10-14 21:19 / "Góral niskopienny"
dzis zauwazylem ze na stacjach daja takie deale jak ktos tankuje za gotowke to paliwo jest 10c tansze niz placone karta kredytowa.
sylwo2 / 2008-10-14 20:58 / "Góral niskopienny"
no wlasnie lecial juz ktos tym nowym? ja nigdy nie latalem do usa lotem. zawsze luftwaffe bo tanio i z katowic ewnetualnie klm. kiedys byl jeszcze airfrance ale wycofali bo polaczenie nierentowne bylo
sylwo2 / 2008-10-14 20:32 / "Góral niskopienny"
mazde 6 bierz rok juz jezdze 27tys km zrobilem tylko olej wymienialem benzynka

Re: GPW: Tydzień paniki

sylwo2 / 2008-10-11 17:10 / "Góral niskopienny"
jak w usa dostaje sie kredyt na samochod: proste, wystarczy miec prawo jazdy stanowe i numer social security (wielu Polakow ma numery IRS wydawane w zastepstwie sluzace do rozliczania sie z podatkow, glownie ci nielegalni) podac w banku gdzie sie pracuje i ile w przyblizeniu sie zarabia zostawic numer telefonu do pracodawcy (moze byc kumpel) podac 4 numery do znajomych ktorzy cie znaja oraz przedstawic rachunek np za telefon, swiatlo lub gaz na twoje nazwisko. dodam tylko ze w us za dowod potwierdzajacy tozsamosc jest uznawana oficjalnie karta kredytowa (napisane imie i nazwisko), oczywiscie jako drugi dokument np do prawa jazdy stanowego bo wszedzie zadaja okazania dwoch dokumentow tozsamosci. jak juz ktos wczesniej pisal takie oferty np z citibanku na kilka lub kilkanascie tysiecy $ ze niby wystarczy tylko przyjsc do banku z tym listem i stanowym prawkiem znajduje w swojej skrzynce pocztowej w kazdym miesiacu :)))
sylwo2 / 2008-10-07 04:16 / "Góral niskopienny"
tyle ze niektorzy zarabiaja w dolarach. np ja.
sylwo2 / 2008-07-26 02:18 / "Góral niskopienny"
Ken co ty wiesz o Ameryce? zaciagales tam kredyt? a moze masz jakies amerykanskie karty kredytowe?
sylwo2 / 2008-07-23 15:49 / "Góral niskopienny"
tak teraz z ciekawosci patrze na rachunek za energie elektryczna i za 205 kwh mam do zaplacenia za czerwiec $30.81
tanio jak cholera w porownaniu z Polska
sylwo2 / 2008-07-23 15:46 / "Góral niskopienny"
pekace od dt poszly
sylwo2 / 2008-07-23 15:04 / "Góral niskopienny"
co nie zmienia faktu iz mcd to najwieszy shit na rynku. juz smaczniejszy jest BK a o niebo lepszy Wendy`s.
a tak w ogole to chcialem sie przywitac po dluzszej przerwie

Re: GPW nie udało się odrobić strat

sylwo2 / 2008-06-05 19:41 / "Góral niskopienny"
jak tak patrze na ten nasz rynek porownalem ceny dokladnie sprzed roku I moje typy tylko police okazaly sie trafiona inwestycja co do reszty spokojnie mozna bylo zwinac interes. Coz doswiadczenie uczy
sylwo2 / 2008-05-28 01:06 / "Góral niskopienny"
jeszcze inni szukaja szczescia na osiedlu paderewskiego
sylwo2 / 2008-05-28 01:05 / "Góral niskopienny"
to ja dwie godziny temu przeplacilem o te 35 centow ;/. Nowy Jork, Chicago i Kalifornia maja chyba najdrozsze paliwo wiadomo dlaczego. ale na ta cene skladaja sie wysokie podatki stanowe i municypalne. taniej o te dziesiec dwadziescia centow mozna zatankowac poza granicami administracyjnymi wielkich miast. W miare tanio jest jeszczer w centralnych stanach (Iowa, Nebraska, najtansze jest chyba Kolorado) oraz poludniowych (Mississipi, Luizjana). Wbrew pozorom w Teksasie juz tak tanio nie jest choc jadac autostrada nr 20 mija sie mloty wydobywajace rope prawie na poboczu autostrady bo pola naftowe ciagna sie tam na setki kilometrow
sylwo2 / 2008-05-28 00:54 / "Góral niskopienny"
jak na razie to nie widzialem na bramkach aby sie ceny zmienialy. bylo jak bylo jest jak jest. przejazd platna autostrada np z Waszyngtonu do Chicago kosztuje ok 30$ (platne odcinki sa tylko w niektorych stanach). za przejazd przez Bay Bridge w San Francisco placi sie $4 i to tylko w jednym kierunku. W San Diego w ogole ostatnio zrezygnowano z oplat za most prowadzacy na Coronado Island
sylwo2 / 2008-05-28 00:45 / "Góral niskopienny"
skads mi sie wzielo na rachunku 12tys pda mewy ;D

Najnowsze wpisy