Forum

Komentarze użytkownika "Sylwusiaaa"

Komentarze użytkownika: Sylwusiaaa

Regulacje podatkowe kredytu bankowego

Sylwusiaaa / 2008-06-07 13:39
Chodzi mi o jakieś materiały, które mogłabym wykorzystać w pracy licencjackiej, nt. regulacji podatkowych kredytu bankowego, ponieważ nigdzie nie mogę tego znaleźć, gdzie byłoby to dokładnie opisane. W szczególności chodzi mi o to jak to się przedstawia w kredycie operacyjnym a jak w kredycie inwestycyjnym po zrealizowaniu inwestycji, co z odsetkami i prowizjami w czasie realizacji inwestycji i ogólnie co jest zaliczane do kosztów a co do przychodów.
Bardzo zależy mi na czasie i na pomocy tego, kto cokolwiek wie na ten temat, byłabym wdzięczna :)
Sylwusiaaa / 2008-03-31 21:45
jejku dziękuje bardzo, w końcu zrozumialam o co w tym wszystkim chodzi:) ogólnie to potrzebne mi to jest do pracy licencjackiej, bo muszę porównać kredyt z leasingiem, więc jak juz rozumiem kredyt to muszę się wziąć za leasing:) dziękuję ślicznie, jesteście super:)
Sylwusiaaa / 2008-03-30 14:09
Dziękuję, ale w takim razie mam następne pytanie, jak obliczyć koszt kredytu mając właśnie takie dane jak wyżej, bo jeśliby było, że np. oprocentowanie kredytu wynosi 15% to wiem jak to zrobić, ale co jeśli jest WIBOR 1M marża 4p.p.

stopa WIBOR

Sylwusiaaa / 2008-03-27 13:03
Witam,
bank PKO BP oferuje teraz kredyt inwestycyjny dla firm, maksymalna kwota kredytu to 120000zł, na okred do 36 m-cy i ze stopą WIBOR 1M marża 4p.p. Co to oznacza to WIBOR i czy da się to jakoś obliczyć na normalną stopę procentową, przykładowo że jest to 15% w skali roku? Wogóle tego nie rozumiem:) Więc bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję.

Najnowsze wpisy