Forum

Komentarze użytkownika "szydercaa"

Komentarze użytkownika: szydercaa

Re: A gdzie jest kryzys ze swoimy komentarzami!!!!!!!!!

szydercaa / 2010-03-13 22:38
to nie wiedzialas ze kryzys sie skończył? ;)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

szydercaa / 2010-03-13 22:36

Big Lebowski

dziekuje mój dobry kolego za odpowiedz, wnioskuje z niej ze pod koniec roku będziemy testowac 3zl za euro

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

szydercaa / 2010-03-13 11:13
witaj dobry gospodarzu lebowski

dawno nie zagladalem tutaj, mam nadzieje ze jestes juz grzeczny, sluchaj napisz po ile bedzie euro pod koniec 2010 bo chcialbym znowu kupic

dzieki chlopaku
szydercaa / 2010-01-16 14:59
bo mi szkoda ciebie golemie i przykro patrzec jak ktos jednego dnia traci 20% z całej swojej kasy.

uciekam do nastepnego golemie
szydercaa / 2010-01-16 14:44
golemie ok niech będzie, na drugie mam rafcio :)) ale to odbiegamy od sedna sprawy bo wiadomo po co tu jestesmy.....

T
Y
L
K
O

A
T
O
N

P
K
C
szydercaa / 2010-01-16 14:32
golemie wiem ze jest ci teraz przykro dlatego na mnie mozesz liczyc! bede robił co w mojej mocy żeby wszyscy wiedzieli jak dobrą spólką jest Aton i ze nalezy go kupowac PKC.

ps. i jestem Romek nie rafcio..... :)
szydercaa / 2010-01-16 14:13
witaj golemie

w tej trudnej chwili jestem z tobą i rozumiem twoje rozgoryczenie, przekazuje twoje slowa ze aton to bedzie hit 2010 roku!

Do wszsystkich inwestorów nalezy teraz wykorzystac okazje do zakupu i w poniedziałek kupowac PKC bo cena poniżej 5zl to mega promocja. Zobaczycie ze niedługo będzie 30zl za akcje a w przyszłości znacznie wiecej.

pozdrawiam wszystkich przyszłych milionerów!

tylko Aton!

Re: ATONHT

szydercaa / 2010-01-16 13:00
witam wszystkich

Na początek kilka słów odnosnie atona. Dostałem zapewnienie od golema ze cena nie spadnie
ponizej 4zl, obecnie akcje przechodzą ze słabych rak do silnych. Rekomendacja golema to
kupuj PKC, cena docelowa w tym roku to 30zl a w dłuzszej perspektywie + nieskonczonosc.
Nie ma powodów do paniki spokojnie kupujemy i uśredniamy w dół.

pozdrawiam

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

szydercaa / 2010-01-16 10:05
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - master, Big Lebowski, Thai, Ciułacz, Golem14. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
szydercaa / 2010-01-15 17:37
nie bój sie lebowskiego miej mu odwage powiedziec:

ze nie zyczysz sobie tego na forum

ten pacjent nawet nie wie ze jest chory trzeba go uswiadomic
szydercaa / 2010-01-04 15:03
Dziekuje i wzajemnie wszystkiego najlepszego

Ja sie nie męcze, ktoś musi przeciwstawić sie chamstwu, jestem głosem tych którzy nie mają odwagi tego napisac

Równiez wszystkim zycze wiecej dobroci i godnego postępowania

pozdrawiam
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - warren buffet.]
szydercaa / 2010-01-04 00:28
Ciułaczu Ciebie miałem za dobrego człowieka a sprzedałeś sie....
szydercaa / 2010-01-03 13:09
bolku masz fajne poczucie humoru ale moze nie zauwazyles ale to nie ja tutaj obrazam ludzi i to nie ja wyzywam ludzi....

ps. dziekuje ze uwazasz ze nie jestem idiotą i nie mam rodwojonej jaźni czuje sie teraz kims wyjątkowym :))
szydercaa / 2010-01-03 13:04
czego sie boisz?? miej odwage powiedziec lebowski nie zycze sobie czytac takie chamskie teksty i tyle, moze i ma pieniądze ale kultury to kompletnie brak i jego prostactwo wychodzi na kazdym kroku....
szydercaa / 2010-01-03 12:59
ależ znikne jak tutaj powietrze i atmosfera sie oczysci czyli wtedy kiedy lebowski publicznie przeprosi za swoje chamstwo i obieca ze będzie odtąd kulturalny..... ktoś kiedyś dał mu range UGG a to zobowiązuje....

pozdrawiam
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy