Forum

Komentarze użytkownika "tatazzz"

Komentarze użytkownika: tatazzz

tatazzz / 2011-09-11 20:18 / Bywalec forum
Koleś ja pracuje ciężko i płace na tą zas... służbę zdrowia i co mam za to?Niech nie biorą kasy i powiedzą ,że za wszystko trzeba płacić.
Wtedy będę inaczej działał i szukał opłacalnego dla mnie wyjścia.
Jednocześnie nikogo nie obraziłem i nie życzę sobie żebyś mnie obrażał.Co do komuny to wiele działań nie było tak złych.Za komuny nie należąc do pzpr wybudowałem dom i wykształciłem dzieciaki a teraz to sobie mógłbym tylko pomarzyć o budowie czy kształceniu dzieci.Teraz kiedy jest pseudo demokracja muszę dorabiać żeby móc iść do porządnego lekarza albo się tylko zbadać.Moja bratowa przeżyła 7-m lat dzięki temu że wzięła pożyczkę na rezonans magnetyczny 900zł.Bo lekarz powiedział z NFZ że jest zdrowa jak rydz.
Jednak po jej własnym zbadaniu miała rozpoznanie szpiczak.To jest to a na koniec w szpitalu zarazili ją żółtaczką.Miała 42 lata i leży w piachu..

Re: Kopacz dla Money.pl: Pacjentów czekają kolejne, głębokie zmiany

tatazzz / 2011-09-08 14:21 / Bywalec forum
Trzeba sobie dać spokój Pani Kopacz.Niech Pani już nic nie zmienia.Te zmiany to tylko umęczenie pacjenta.Rok czekania na przychodnie specjalistyczną w ramach NFZ /szpital na Wołoskiej w Warszawie./.Syn w ramach NFZ musiał dopłacić do leczenia zęba 550zł. .Jakie to są reformy.To w końcu za co płacimy składki na fundusz zdrowia.
tatazzz / 2009-03-08 21:01 / Bywalec forum
Zapomniałeś powiedzieć ,że za grosze ten robotnikmusi to wykonać.Ten brak szacunku dla robotników jeszcze nikomu na dobre nie wyszedł.
tatazzz / 2009-03-08 20:59 / Bywalec forum
Tylko polski kapitał to jest nasz kapitał z którego nas okradziono.Bo jak nazwać sprzedaż obrabiarki która kosztuje 30000zł za 1200zł.
tatazzz / 2009-03-08 20:55 / Bywalec forum
Jak się najpierw posprzedawało większość fabryk i rozkradło to co przedstawiało pewną wartosć to się ma na co się biernie patrzyło.No w koncu mnie demokracja kojarzy się tylko i wyłącznie ze złodziejami i wyzyskiwaczami.Nawet w komunie tak pazernie nie kradli jak teraz.Takiej demokracji mówimy nie i po stokroć nie...

Re: Tysiąc złotych miesięcznie Polakowi wystarczy

tatazzz / 2009-03-08 20:48 / Bywalec forum
To jest holokaust tylko w białych rekawiczkach na własnym narodzie.Czy jest kryzys czy go nie było ,nasi pseudo demokraci myśleli tylko o własnych tyłkach.Komuna obiecywała i nic z tego nie było a teraz demokracja nam szykuje jedną wielką obłude.Kiedy to dranstwo sie skonczy?
Kto na to pozwala?Niedaleko osiedla Konstancja powstał olbrzymi budynek a przed nim samochodów jak na giełdzie.Okazuje sie ,ze to następni pośrednicy w handlu energią elektryczną.Pracujemy tylko i wyłącznie na płatności.W skrajnych czasach komuny nie było tyle złodziejstwa posredniczego co teraz.Rolnik choduje świnie za 4 zł /kg.W super markecie przetworzona świnia kosztuje w postaci szynki 28zł.Kaszanka ponad 12zł/kg.
To jest grabierz w biały dzień.Szkoda gadać.
tatazzz / 2009-03-05 22:42 / Bywalec forum
Złodzieji to mamy teraz a większość ludzi w PRL nie była złodziejami.O jakiej uczciwej pracy ty piszesz.Teraz jak uczciwie pracujesz to ci tak dołożą roboty,że nie podołasz i będziesz się musiał zwolnić.Albo będą tobie kraść z wypłaty złotówke po złotówce.Te teksty to pisz z ukierunkowaniem na pracodawców a nie na ludzi którzy zasuwaja po 16-e godzin albo i więcej.
tatazzz / 2009-03-05 22:34 / Bywalec forum
Nie narzekaj na PRL.Żyłeś jak człowiek i biede klepali wszyscy poza tuzami partyjnymi po równo.Teraz jesteś w demokracji i większość nie ma nic nawet perspektywy normalności.Taki stan rzeczy za długo trwa.Bieda za PRLu
nie była aż tak uciążliwa.Głodny człowiek nie chodził.Teraz widzimy ludzi w skrajnej biedzie i znikąd pomocy.

Re: Rząd uratuje firmy, płacąc połowę pensji?

tatazzz / 2009-03-05 22:24 / Bywalec forum
Na początku kolejne rządy rozwaliły wiekszość firm a teraz dobre wujki
ratują firmy.Parodia Panstwa i rządzenia.Nic nie będzie ratowane dalej będą rozwalać wszystko co jest możliwe do rozwalenia.Przez 20-a lat ci sami politycy pod różnymi sztandarami partyjnymi rozwalali firmy pod pozorem prywatyzacji i teraz beszczelnie twierdzi się ,że " Rząd uratuje firmy, płacąc połowę pensji".Idiotyzm.......

Re: Dopłaty do kredytów ruszą w drugim kwartale

tatazzz / 2009-03-05 22:13 / Bywalec forum
Jak żyje już przeszło 50-t lat to nigdy Nasze Panstwo nikomu nie pomogło a jeżeli wchodziła w gre deklaracja pomocy to większość obywateli ładowano w jeszcze większe problemy.Tak,że nie ma się co cieszyć.Odnosi się wrażenie rabania w jajo każdego obywatela.Nie ma się co podniecać.

Re: Kara więzenia za fałszowanie czasu pracy

tatazzz / 2008-10-11 11:04 / Bywalec forum
Ja dotychczas miałem bez przerwy 260 godzin miesięcznie.
Zwolniłem sie z firmy i dalej się nic nie zmieniło.
W tym kraju jest pseudo czas pracy,pseudo płaca,pseudo warunki pracy.Całość można skwitować jednym zdaniem.
Jedno wielkie oszustwo i udawanie prawości w działaniu i życiu.
tatazzz / 2008-10-03 21:19 / Bywalec forum
Wychodzi szydło z worka.Osiągnęłem bardo duzo.Jednak
sory ty jesteś wyjątkiem .
tatazzz / 2008-10-02 22:05 / Bywalec forum
Inflacja zjadła im troche zysku i już biadolą.Odbiją sobie na pracownikach.Temu nie wypłacą ,tamtemu uszczkną troche z pensji innych na czymś oszukają..Taki jest polski biznes.
Za komuny dobrze ich nazywali "spekulanci".Kiedys stał w bramie przy peweksie na Grójeckiej a teraz ,biznesmen i na wszystkim się zna.Biznes klapy pouruchamiali i wielcy przedsiębiorcy od bobolego.Wypowiadają sie w komisjach rządowych w naszych sprawach.Kto ich do tego upoważnił.
tatazzz / 2008-10-02 21:56 / Bywalec forum
Bo nam się wmawia ,że jesteśmy obiboki,nieroby i inna swołocz.Tylko pytam się dlaczego w niemczech czy w holandi
szanują polskich pracowników i polak w konkretnym zawodzie ,tokarz,ślusarz,kierowca,murarz,hydraulik nie mówie tu o fachowcach na zmywaku jest dobrze wynagradzany i porównywany w zarobkach z tubylcem a nawet wyżej.
Kitują nam ,że jak podwyższą płace na normalne godziwe to nie sprzedadzą produkcji czy usługi.Dlaczego wszystkie inne nacje europejskie mają wyższe ceny,droższe życie większe pensje i mogą sprzedać swój towar.Moze ten nasz menagment nadaje się tylko do 20000 pensji a nie do rzetelnej pracy.Nie sztuką jest sprzedać za grosze jak to zrobili z naszymi fabrykami.Sprzedaj za takie pieniądze żeby mozna było polakowi dobrze,bez przesady zapłacić.
Gamonie udają ,że są tacy niezastąpieni a tak na ogół nie jest.Jest to gra pozorów i kopania dołów pod innymi,wrednie i bez żadnych skupułów.
tatazzz / 2008-10-02 21:41 / Bywalec forum
Każdy pracodawca mówi o sobie,że jest uczciwy..Niech napisze coś o tobie twój były podwładny.
Poza tym nie ściemniaj ,że zaczynałeś od zera.Nie ma siły ,musiałeś kogos skręcić a jeśli nie to sory ale nie wierze w cuda.Przez ostatnie 20 lat nie spotkałem uczciwych pracodawców,wszyscy byli umoczeni a na początku jedno co dobrze robili to nawijali makaron.Wracając do tego zaczynania od zera to już oszukujesz bo ,żeby się zarejestrować to juz musiałeś wydać kase.
Dla mnie osobiście to większosć pracodawców to łotry z pod ciemnej gwiazdy.Jak już zacząłes o zespole to stworzyłeś spółke i nie pomne tu o sądach które też kosztują.Pozdrawiam...
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Najnowsze wpisy