Forum

Komentarze użytkownika "tempestoso"

Komentarze użytkownika: tempestoso

Re: Darmowa nauka - Powiadomienie o największych polskich webinarach

tempestoso / 2016-07-03 15:04
Słyszałem, że Trading Academy jest niezłe.

Re: Turcja negocjuje z UE. Liczy na więcej niż 3 mld euro

tempestoso / 2016-03-07 15:38
Mi się wydaje, że to całkiem możliwe, złoty ma potencjał na znaczące odbicie zarówno wobec dolara jak i euro, inwestorzy na xsocialu też zdają się w to wierzyć. Moim zdaniem pytanie brzmi nie "czy", ale "kiedy" nastąpi przełamanie.

Re: Urzędy czynne do 20? Być może w przyszłym roku!

tempestoso / 2016-02-23 21:48
Byłoby dobrze, cała gospodarka pracowałaby wtedy efektywniej. Ludzie nie traciliby czasu na chodzenie po USC i załatwianiu mało istotnych papierów.

Re: Prezydent Duda ułaskawił Mariusza Kamińskiego. "Postanowiłem uwolnić...

tempestoso / 2016-02-23 21:48
Trudno się mówi i żyje się dalej.

Re: Rolnik zarabia najmniej. Polska żywność potrzebuje marki

tempestoso / 2016-02-23 21:47
Niestety, ale najgorsze jest to, że spora część dopłat jest nieefektywnie wykorzystywana. Chodzi mi głównie o pseudorolników koszących łąki dostających środki za ich utrzymywanie, ale nic nie robiących z pieniędzmi. Takie to dbanie o "ekosystem".

Re: Sadzenie rzodkiewki

tempestoso / 2016-02-23 21:46
Oj, chłopaczyna się pomylił :)

Re: Susza i niski poziom wód gruntowych w spowodowały trudną sytuację producentów kukurydzy

tempestoso / 2016-02-23 21:45
Śmieszy mnie jak jacyś pseudoleśnicy niszczą żeremia bobrów w lasach, a później płacz, że wody nie ma. Bobry to najwięksi przeciwnicy suszy, to dzięki nim magazynuje się woda.

Re: provident-warto brac tam kredyt?

tempestoso / 2016-02-23 21:39
Ogólnie nie polecam. Lepiej pożycz od znajomych, rodziny, kogokolwiek. Mniej będziesz mieć do zwrotu, nawet, jeśli głupio Ci prosić.

Re: Witczak: Euro powróci do wzrostów wobec dolara?

tempestoso / 2016-02-23 21:17
To dość prawdopodobne, na xsocialu oczekują podobnych fluktuacji. Z tym, że jeśli widmo Brexitu nie będzie się oddalać to może być jednak różnie. Ot, jak to mówią, na dwoje babka wróżyła.

Re: Marek Belka szefem europejskiego banku? "Za" nawet PiS

tempestoso / 2016-02-23 21:16
On nie powinien już uczestniczyć w życiu publicznym.

Re: Estońska firma wycofuje się z interesów w Rosji. Zbyt ryzykowny rynek?

tempestoso / 2016-02-23 21:16
Ja im się nie dziwię. Przecież zawsze mogą ich spotkać jakieś problemy z sankcjami, a wtedy klops.

Re: Nowy rząd PiS. Krzysztof Jurgiel objął resort rolnictwa

tempestoso / 2016-02-23 21:15
Jakby kogoś innego nie było, już faktycznie Sawicki byłby lepszy, pomimo machlojek.

Re: Jurgiel: ustawa o wstrzymaniu sprzedaży ziemi wkrótce na rządzie

tempestoso / 2016-02-23 21:14
Dokładnie. Przecież to w ich interesie jest sama możliwość sprzedaży ziemi, nikt nie będzie im niczego nakazywać. Ale cóż, nigdy nie posądzałem ministra Jurgiela o górnolotność myśli.

Najnowsze wpisy