Forum

Komentarze użytkownika "TSA"

Komentarze użytkownika: TSA

Re: W Polsce mamy 2,5 miliona związkowców

TSA / 2009-08-14 15:32
zlikwidujcie prawa związkowców a będziemy mieć jak w Chinach...za miskę ryżu będziemy zapieprzać!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 2 osoby - TSA, _qwert.]

Re: Zakaz handlu. Jutro duże sklepy będą zamknięte

TSA / 2009-08-14 15:24
a ja się cieszę ....żona pracuje w markecie i ma dwa dni wolnego!!!! jedziemy z dziećmi w góry...dziękuje za ten zakaz...

Re: USA: Dane o bezrobociu pogrążyły giełdę

TSA / 2009-07-03 21:29
Gigant na glinianych nogach....kiedyś amerykanie tak mówili o ZSRR.Teraz okazuje się że mają takie same nogi.

Re: Szturm na kantory. Eksperci krytykują taką inwestycję

TSA / 2008-10-25 23:11
jacy eksperci krytykują?ci co nie wiedzieli że kryzys będzie!co mówili ludziom kupujcie akcje jak było 5minut przed krachem?że polski kryzys nie dotknie?co tydzień temu mówili ludziom żeby się nie wycofywać z giełdy bo już pójdzie do góry?pytam się!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Kluby Ekstraklasy zarobiły 63 mln euro

TSA / 2008-09-24 17:08
już od bardzo dawna nie przeczytałem tylu pozytywnych wiadomości o Polskiej piłce.Proszę częściej dobrze pisać.Nie wszystko takie złe mamy.A dzięki prawdziwym kibicom będzie jeszcze lepiej.

Re: Co najczęściej ginie na poczcie?

TSA / 2008-08-05 20:02
a sprawdzcie jak ginie u prywatnych.nawet potem nie wiadomo gdzie robić reklamację.ja to przeżyłem.nie bronie poczty ale wszędzie gdzieś coś znika.

Re: Dyżur w firmie nie zawsze będzie płatny

TSA / 2008-07-28 21:25
Proponuje miskę ryżu za dniówke.I nisko kłaniać się jak w Chinach.

Re: Polska już wkrótce gospodarczą potęgą

TSA / 2008-07-20 20:26
Oby Polski nigdzie nie zapraszali bo wszystko zaraz zablokują nasi politycy.bez nas na szczycie bedzie się lepiej działo w światowej i Polskiej gospodarce.a szczególnie nie zapraszać bliżniaków i to razem jak i osobno.

Re: Pocztylion

TSA / 2008-07-14 21:12
i tak się stało że Pocztylion dobrze sobie radzi przy spadkach giełdy od początku roku.kto był cierpliwy nie musi teraz narzekać.nie dajcie się tak szybko namawiać na te transfery bo w przypadku Pocztylionu warto było w nim zostać.co mnie obchodz że 9lat temu był ostatni?za ostatni 3lata jest 5 na dzień 14.07.2008!9 lat temu Ford przynosił wielkie zyski a dziś chyli się ku upadkowi.nikt nie wie co będzie jutro.cierpliwości!

Re: Jeśli budować dom, to teraz

TSA / 2008-07-10 20:08
Spekulacje.Nie znam nikogo kto by stracił na nieruchomościach.mówie o długoterminowej inwestycji.jeżeli ktoś chce szybko zarobić na nieruchomościach to frajer.poczekajcie jak wejdziemy do strefy euro może już za 2-3lata.będzie duży skok.teraz możecie się śmiać z mojego komentarza,ja mam przecież tylko doświadczenie praktyczne a wy teoretycy możecie tylko pomażyć o inwestowaniu w nieruchomości więc wypisujecie brednie.Spekulanci z taniego kraju!

Re: e-handel rujnuje Pocztę. Paczki drożeją o 20 proc.

TSA / 2008-06-30 22:12
Poczta na paczki nie ma monopolu idzcie do konkurencji.tam jest drożej.co będzie po prywatyzacji poczty?napewno nie taniej!
TSA / 2008-06-26 22:49
u mnie byli przed listonoszem i na złość cwaniakom poszedłem na poczte i zapisałem się do pocztylionu.2 lata temu.pozdrawiam.
TSA / 2008-06-19 18:49
man13 a szkoda gadać

Re: 12 milionów Polaków dostanie niższe pensje

TSA / 2008-06-09 17:33
A gdzie cud?miał być cud!Panie Tusk co z tym cudem?dołożyli emerytom i rencistom parę złotych niedawno to teraz sobie to odbiorą.prawdziwe cuda!

Re: Poczta Polska strajkuje

TSA / 2008-06-03 07:47
robole strajkują a największe podwyżki i tak dostanie administracja i zarząd poczty na czele z dyrekcją.pracownicy biur wstydżcie się.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy