Forum

Komentarze użytkownika "tutorou"

Komentarze użytkownika: tutorou

tutorou / 2007-10-29 15:55
plus minus 5% do końca roku. A jeśli w minus to nawet -10% lub więcej przy korekcie

Re: Ziobro: Konfiskować majątki przestępców i ich rodzin

tutorou / 2007-10-18 10:48
chyba go poj.....

od rodzinki niech sie odczepia, to strata systemu że ktos taka furtke uzywa, usunac system, zrobic nowy, szczelny

Re: Adv.pl planuje zadebiutować na NewConnect w przyszłym tygodniu

tutorou / 2007-10-02 20:01
z 4mln złotych przychodów tylko 150 tys. zysku ! Hahaha, moja firma tyle zysku robi z 800 tys. przychodu.

Re: Inwestycje Petrolinvestu mogą sięgnąć 200 mln dolarów

tutorou / 2007-09-24 16:47
to daje 647 mln dolarów rocznie zysku !

Re: Wyrok w sprawie PO kontra Gosiewski odroczony

tutorou / 2007-09-21 18:06
obrzydły wieprz

Re: Ziobro: Będą zarzuty dla Krauzego

tutorou / 2007-09-18 11:24
kompromitacja naszego kraju ! wypieprzaj paniusiu spiidermeenie !!!

Re: BMW wypowiada wojnę chińskiemu producentowi aut

tutorou / 2007-09-11 15:52
zero podobieństwa, bardziej Honda powinna się tym producentem chińskim zająć niż bmw

Re: Spółka zależna Ponaru zbuduje osiedle w Warszawie

tutorou / 2007-09-07 11:02
jedziemy w górę !!!!!
tutorou / 2007-08-14 10:50
czytaj PARKIET, tam piszą na podstawie danych z GPW. 30% to indywidualni, 30% to instytucjonalni, niecałe 30% zagranica.
tutorou / 2007-07-18 23:32
I bym zapomniał, nie brakuje mu:
- cmokania
- ćwierkania
- stękania
- języka, ale tylko jednego...

Re: Premier: Rok rządu, rokiem gospodarczych sukcesów

tutorou / 2007-07-18 23:29
Brak mu:
- wiedzy (mówi że najbogatsi placą tylko 4% podatek od dochodów)
- doświadczenia (nigdy nie prowadził biznesu)
- konta w banku...
- samokrytyki

Śmiech na sali. Ludzie wyjeżdzają, brak wykwalifikowanych pracowników, pozostają albo ci co mają rodzine, albo ci którym brak chęci do roboty, umiejętności, doświadczenia, wiedzy. Wzrost płac jest przez brak nowych pracowników i ucieczke obecnych. Wzrost gospodarczy zapoczątkowała unia, a jeszcze wcześniej Wałęsa po upadku ZSRR, a tak nadal byśmy gnili w tym bagnie, albo w szambie, które po części mamy do dnia dzisiejszego (Koleś Wielki O. D. R*****). Szkoda słów. Obecnie planuje zebrac kase i uciekam z kraju i to na bardzo dlugo, a moze i na zawsze.
tutorou / 2007-06-26 10:40
Dzięki, a możesz coś opowiedzieć właśnie na temat analizy i prognozy w szerszym zakresie ?

Strategia - warta świeczki ? Oceńcie :-)

tutorou / 2007-06-25 22:19
Trochę ucząc się przez krótki czas o giełdzie doszedłem do takiego wniosku, że warto byłoby kupować akcje WIG20, bo każdego dnia się wahają, i to kupować te o wartości kilkudziesięciu złotych za akcje. Wartość inwestycji to ok. 100 000 zł na raz. I tak mając tyle do wydania kupuję podczas spadku akcji w danym dniu gdy wartość jest min. 2 zł od kursu wczorajszego i sprzedaję gdy jest na poziomie poprzednim lub nawet wyższym w tym samym dniu lub dzień później. Powiedzcie mi czy taka strategia jest możliwa przez internet, w takim krótkim czasie lub czy sensowna na drugi dzień, w jakim domu maklerskim, czy rating można na tyle wyłapać aby tego dokonać i ile będzie kosztowało takie odświeżanie w rzeczywistym czasie danego indeksu oraz jakie są minimalki zakupu akcji czy 1 akcja czy 100 jak ostatnio wyczytałem ale nie jestem co do tego pewien ? Jestem początkujący, więc jeśli to pytanie jest beznadziejne z powodu prostoty to proszę również o komentarze co o tym sądzicie i czemu tak albo czemu nie ? Pozdrawiam i dzięki !

Najnowsze wpisy