Forum

Komentarze użytkownika "tuvok7"

Komentarze użytkownika: tuvok7

Re: Mocny dolar pomaga spółce Sonel. Akcje pójdą w górę jeszcze o 20 procent?

tuvok7 / 2016-01-11 16:21
Dlaczego nie pisaliście o tym 50% temu tylko teraz, kiedy grubasy pewnie już wychodzą z pełnym portfelem???

Re: Media w Polsce. Do kogo należy prasa, telewizja, portale czy radio?

tuvok7 / 2016-01-03 11:08
Rozumiem, że ta polska flaga przy gazecie wybiórczej to jakiś kiepski żart??? Od kiedy to agora jest w polskich rękach?

Re: W Tajlandii najniższe temperatury od trzech dekad

tuvok7 / 2014-01-23 15:48
Pewnie tak samo się dziwią na Syberii jak polskie media podają, że z powodu mrozów sięgających -20C zmarło już tyle to a tyle osób...

Dla mnie oznacza to tylko jedno...

tuvok7 / 2013-11-04 12:52
KUPOWAĆ DOLARA! Jeśli analitycy zgodnie wszem i wobec twierdzą, że dolar spadnie to znaczy że z bardzo dużym prawdopodobieństwiem WZROŚNIE!
Możecie się śmiać, ale od wielu lat śledzę opinie na ten temat i statystyka tutaj nie kłamie. Kłamią analitycy...

Ten sam Łukasz Bugaj z BOŚ

tuvok7 / 2013-10-18 13:32
... który na stronach bankiera nie dalej niż 2 dni temu głosił "inwestorzy zbroją się w banki bo będą rewelacyjne wyniki kwartalne"???
A dzisiaj wystarczy spojrzeć na tych co się w Aliora uzbroili...

Re: Balcerowicz nokautuje Rostowskiego. Oto najlepsi i najgorsi...

tuvok7 / 2013-07-29 09:15
Za to twój komentarz jest mądry, wyważony i obiektywny. Moje gratulacje

Re: Bioton planuje scalenie akcji. Chodzi o alert

tuvok7 / 2013-07-26 12:23
Aż dziwię się, że tzw. "dziennikarz" piszący te słowa nie pokusił się o uświadomienie zwykłym ludziom co to oznacza. Zrobię to zatem ja...
Otóż obecnie cena akcji to ok. 0.03 zł. Potencjał do spadu jest już niewielki bo nie da się wycenić spółki na mniej niż 1 grosz, bardziej prawdobodobne są oscylacyjne ruchy cenowe w zakresie 0.02 - 0.04 zł. Po scaleniu potencjał do dalszych spadków będzie ogromny. Będzie można sobie wyobrazić sytuację, że ceny akcji nadal będą spadać a tym samym inwestorzy zostaną sprytnie złapani w pułapkę. Moje gratulacje - mistrzowskie wyciągnięcie kasy z kieszeni inwestorów

Najnowsze wpisy