Forum

Komentarze użytkownika "tylos"

Komentarze użytkownika: tylos

tylos / 2006-05-08 12:40
Myślę, że w końcu ruszy na północ, przekroczy 5 zł i zaczną się "normalne" notowania, bo te po groszu doprowadzają mnie do furii. Nie mogę patrzeć jak Lubawka się kisi 2 grosze up, 1 grosz down i tak w koło Macieju. Przypominam, że w przyszłym tygodniu (15 maja) ogłoszenie wyników za I kwartał 2006r. Myślę, że wyniki będą krótko mówiąc zadowalające i kurs ruszy do góry, bo możliwości wzrostu, jak już zdążyliśmy się zorientować, ten papierek ma.
tylos / 2006-07-20 13:22
Śmiechu warte, zostawmy to bez komentarza.
tylos / 2006-07-20 09:50
Przecież to PCGUARD'em zalatuje. Otwieram hurtownię, a głównym asortymentem będzie sznur (różnej grubości w zależności od wagi przyszłego wisielca) . Moja kasa fiskalna będzie rozgrzana do czerwoności za kilka dni.
tylos / 2006-07-18 11:41
Kup jak kurs spadnie do 2.50. W sumie niewiele brakuje już. A ci co kupili na górce z myślą, że pójdzie wyżej w tej chwili zmieniają po raz kolejny pampersa.
tylos / 2006-07-18 11:15
Spoko Moska i s-ka krzywdy sobie zrobić nie da.
tylos / 2006-07-18 10:50
Na północ!!! Kurs niech sobie spokojnie rośnie. Szczyt nastąpi podejrzewam w tygodniu przyszłym. Dlaczego?! Prospekt emisyjny wrócił do spółki (tym razem KPWiG nie narobiła pasztetu i nie podała do publicznej wiadomości, że ponownie odrzuciła prospekt emisyjny z racji braku przecinka między wyrazami :)), tam w tej chwili jako reakcja na sytuację kryzysową pracuje specjalnie utworzony sztab kryzysowy, którego celem jest jak najszybsze poprawienie prospektu.
Przedstawiciel Lubawki najpóźniej w poniedziałek przyjeżdża do Warszawki i składa na ręce szanownej Komisji wydmuchany i wycyckany prospekt. We wtorek tj. 25.07 Komisja podczas swojego burzliwego posiedzenia zatwierdza prospekt emisyjny spółki Lubawa S.A. i w ten sposób po ZALEDWIE 3 miesiącach oczekiwania mamy zatwierdzony prospekt i możemy JUŻ zapisać się na akcje.
Miejmy tylko nadzieję, że nasze oczekiwanie nie poszło na marne.
tylos / 2006-07-17 14:47
Czyżby KPWiG zatwierdziała prospekt?! Jakoś zielono się zrobiło na Lubawie i to w ciągu kilkunastu minut. Hhhhmmm.
tylos / 2006-07-17 13:10
Oczywiście oczekuję pozytywnej informacji. W przeciwnym razie zbierzemy się wszyscy (mówię tu o posiadaczach pp i akcji Lubawki ) i obierzemy kurs albo Wawka albo Lubawka i zrobimy małą maniankę. Pozdrawiam wszystkich trzymających nerwy na wodzy.
tylos / 2006-07-17 13:00
Minęło 10 dni sesyjnych (roboczych), a 14 kalendarzowych od ponownego złożenia przez Lubawę prospektu emisyjnego, w tym terminie KPWiG powinna dać odpowiedź. Jak znam życie to info będzie podane po zakończeniu sesji. Obstawiam 17.00 - 18.00. Pozdrawiam

Re: Fam -60%

tylos / 2006-07-06 10:03
Wejdź np. na poniższą stronę a odpowiedż znajdziesz bez problemu
http://www.gpw.com.pl/gpw.asp?cel=ogieldzie&i=katarchiwum&ktore=all3&nagnaz=Z%20Parkietu
a i tutaj o dziwo też znalazłem
http://www.money.pl/gielda/profile/komunikat/FAM,FAM,komunikaty;gieldowe,fam;technika;odlewnicza;sa;zlozenie;ogloszenia;o;pierwszym;terminie;poboru;akcji;serii;d,80599.html
tylos / 2006-07-04 10:30
Od 4 do 11 lipca br.
tylos / 2006-05-19 09:03
Jak się pojawią pp w handlu to pewna grupa ludzi będzie chciała kupić je po "okazyjnej" cenie. A jeśli tak będzie to kurs Lubawy też spadnie. Poważniejszych wzrostów spodziewałbym się przy notowaniach PDA, a w dalszej kolejności po asymilacji starych akcji z nowymi. Lubawa jest b. perspektywiczną spółką, wyrastającą na "molocha" branży wojskowej. Podejrzewam, że w dalszym ciągu będzie przejmowała kolejne firmy. W kraju jest jeszcze (co najmniej) kilka podmiotów produkujących sprzęt wojskowy. Jeden z nich znajduje się w okolicy, którą zamieszkuje. Jak na ironię początek wojny z Irakiem okazał się początkiem nowego życia dla firmy o której piszę. Wcześniej zakład oscylował na granicy rentowności, pensje wypłacane nieregularnie, krótko mówiąc niepewnośc jutra, w tej chwili pewna pensja, zwiększenie zatrudnienia, pewne kontrakty.
Sam posiadam "trochę" pp Lubawy, akcje sprzedałem z zyskiem (choć mogłem z większym), bo denerwowało mnie kiszenie kursu, ale odkupię Lubawkę jak jeszcze spadnie. Obecnie posiadam trochę Strzelca. Ostatnio pojawił komunikacik dot. przejęcia kilku podmiotów z branży i nabycia sporego pakietu akcji. Zysk juz jest, a będzie jeszcze większy.
Pozdrawiam wszystkich zarabiających w ten sposób.
tylos / 2006-07-20 13:38
Siepan ma rację.
Looknij sobie na notowania PCGUARD między 5 a chociażby 14 października 2005 r. tam bedziesz miał wymowną odpowiedź. Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy