Forum

Komentarze użytkownika "wiarus1948"

Komentarze użytkownika: wiarus1948

wiarus1948 / 2008-10-11 18:58
Proszę Amplico omijać bardzo daleko. Zostałem wrobiony w Superkapitał. W roku 2007 wpłaciłem na ich konto 1443,20 zł. W maju dostałem rozliczenie za ten rok , i na moim koncie zostało tylko 248,78 zł. Gdzie reszta moich pieniędzy?Jeżeli ktoś zna sensowne wyjaśnienie , to proszę je podać.
wiarus1948 / 2008-10-02 10:12
Do "kolesia"
Nikogo nie obrażam, to przecież Pani rozpoczęła napaść na moją osobę , nie znając zasad na jakich zostałem zwerbowany przez Euro-Finanz, ani na jakich zasadach sprzedałem jedną polisę, z której się wycofałem, po zorientowaniu w jaki sposób działa Amplico. Ludzie którzy mnie znają bardzo mnie szanują. Nie będę na forum opisywał czym to się objawia, ale szacunek mam bardzo duży.Ponadto nie jestem zgorzkniały. Nie ten typ charakterologiczny.Zresztą uważam, że wystarczy polemiki z Panią , szkoda mojego czasu.
wiarus1948 / 2008-10-01 10:00
Do "kolesia" Zgadza się proszę Pani , ale gdy się zorientowałem w co Amplico się "bawi" odżegnałem się od całej sprawy, i jest mi z tego tytułu bardzo przykro , w przeciwieństwie do Pani , która jest dumna z okradania klientów. Życzę ponownych łowów na mało zorientowanych klientów, których łatwo da się obskubać.
wiarus1948 / 2008-09-28 19:47
Grzesiek 1711
Rozumiem Pana rozgoryczenie.Pan to nazywa lekką przesadą, ja mówię wprost - to jest złodziejstwo.Zbieram dane takich ludzi, oszukanych przez Amplico. Tylko protest zbiorowy może nam przynieść pożądany efekt. Niech Pan nie wycofuje pieniędzy. Jeśli to Pan zrobi , to mogą być kłopoty z odzyskaniem reszty. Ja zaprzestałem płacenia dalszych rat. Podaję swoje namiary: zibi48@op.pl
wiarus1948 / 2008-09-28 19:36
Dzień dobry ! Mieux
Jestem całym sercem za tą akcją. Uważam ,że tylko zbiorowa manifestacja może przynieść dla nas wymierne efekty. Jeśli całą sprawę dobrze się nagłośni, to skontaktują się z nami inni poszkodowani przez Amplico . Obecnie prowadzę rozmowy z lokalnym radiem i być może uda mi się nawiązać kontakty z poszkodowanymi tą drogą.Jest jeszcze jeden aspekt tej całej sprawy. Sami bez dobrego prawnika możemy mało zdziałać. Ale moim zdaniem jest wyjście z tego kłopotu. Ta sprawa jest bardzo rozwojowa i bardzo operatywny prawnik może na tym wyrobić sobie nazwisko, no i oczywiście darmowa na całą Polskę reklama.Jak na razie zgłosiła się do mnie jedna osoba. Ponawiam prośbę: jeśli są ludzie skrzywdzeni przez Amplico to proszę o, kontakt ze mną . Będę służył za skrzynkę kontaktową. zibi48@op.pl
wiarus1948 / 2008-09-28 19:20
"koleś"- Jeśli Pani jest przedstawicielem Amplico, to defacto jest Pani ich pracownikiem i otrzymuje Pani pieniążki za naciągnięcie przyszłego klienta na podpisanie np. "Super Kapitału". Czy zdaje sobie Pani sprawę z tego ,że ten klient przeklnie Panią i z tego jest Pani bardzo dumna, że za wynagrodzeniem które otrzyma Pani od Amplico ,są łzy i cierpienie oszukanych ludzi. Nikt przy zdrowym umyśle znając zasady którymi rządzi Amplico nie podpisze żadnej umowy z nimi. Czytając Pani wypowiedzi odnoszę wrażenie ,że Pani ludzi wręcz nienawidzi. Dla Pani najważniejsze jest na nich zarobić obojętnie jakim kosztem. Życzę owocnych łowów.
wiarus1948 / 2008-09-28 18:58
Jeśli mogę wtrącić kilka słów. Jestem emerytem i mam na utrzymaniu niepełnosprawnego syna,. Zostałem wrobiony przez nieuczciwych przedstawicieli Amplico reprezentujących Firmę Euro-Finanz. Fakt moje składki jak dla Pana są małe, dla mnie bardzo duże. W pierwszym roku wpłaciłem na konto Amplico 1443.20 PLN. na moim koncie znalazło się tylko 248,78 PLN. Gdzie jest reszta moich pieniędzy? Jeśli mogę coś zaproponować, proszę Amplico omijać bardzo dużym łukiem i niemieć z nimi nic wspólnego - wyjdzie Pan na tym jak Zabłocki na mydle. Jeśli już się Pan uprze , to proszę bardzo uważnie ( najlepiej z prawnikiem) przeczytać umowę( przed jej podpisaniem) i nanieść swoje poprawki. Tego typu firmy żerują na ludzkiej na ludziach i fakt jest niezaprzeczalny działają na pograniczu prawa.
wiarus1948 / 2008-09-16 14:45
Podejrzewam, że "koleś" jest pracownikiem Amplico. Podejrzewam,że tak samo jak "licencjonowani " przedstawiciele z Euro-Finanz , dąży do tego tylko aby pozyskać klienta obojętnie w jaki sposób. Podpisałem umowę na podstawie tego co przedstawili mi pracownicy Euro-Finanz. Ogólne warunki otrzymałem dopiero po podpisaniu tak bardzo zachwalanego produktu.Wniosek - nie można ufać żadnemu z przedstawicieli. A "kolesiowi" życzę owocnego oszukiwania przyszłych klientów. Człowiek z moim przychodem rocznym i moim wiekiem nie ma żadnych szans aby cokolwiek zarobić na tej oszukańczej aferze. "Koleś"- jest prawo przyczyny i skutku. Otrzymałem razy jednym końcem kija , drugi jest wolny.

Amplico i Euro Finanz

wiarus1948 / 2008-09-02 17:43
Dzień dobry!
Jestem już starszym panem , a dałem się podejść jak dziecko. W lutym ubiegłego roku z własnej woli stałem się współpracownikiem firmy Euro Finanz. Aby choć trochę dorobić do emerytury, zostałem wrobiony (oszukany ) przez licencjonowanego przedstawiciela Amplico działającego poprzez Euro Finanz. Stałem się "szczęśliwym " posiadaczem "Super Kapitału" Składka półroczna wynosiła 721,60 zł. W 2007 r. wpłaciłem na konto Amplico razem 1443,20 zł. W maju 2008 r. dostałem wydruk mojego konta. " Informacja o świadczeniach na dzień 31.12.2007 Wartość rachunku na koniec roku obrotowego 2007 248.78 zł." Gdy przeczytałem ten wydruk myślałem,ze dostanę zawału serca. Zamiast zarobić, to straciłem prawie 1200 zł. Najgorsze w tym wszystkim jest , to że zdążyłem jeszcze wpłacić jedną ratę w lutym 2008 r. Czyli na konto Amplico ogólnie wpłaciłem 2164,80 zł. , a moje konto na dzień 27-08-2008 r. wynosi 541,97 zł, czyli zostałem okradziony na prawie 1600 zł. Gdyby oszuści działający z ramienia Euro Finanz uczciwie mnie poinformowali , że Amplico okrada swoich klientów, to nigdy bym nie zawierzył Im swoich pieniędzy. Przecież w każdym banku , jeżeli założę lokatę , to pieniądze na niej znajdujące się nigdy nie wyparują, zawsze jest choć minimalny procen - to zależy tylko ode mnie i mojej decyzji. Jestem bardzo zdruzgotany tą sytuacją . Jestem emerytem i mam na utrzymaniu żonę, która nie ma żadnych dochodów oraz niepełnosprawnego syna , który ma rentę socjalną w wysokości 457 zł. Przedstawiciele Euro Finanz znali moją sytuację materialną i rodzinną , mimo tego potrafili w tak perfidny sposób mnie oszukać. Byłem pracownikiem Euro Finanz , ale gdy się zorientowałem na czym polega praca w ich Firmie , to z niej zrezygnowałem, mimo tego,że miałem już zapewnione stałe profity. Namówiłem młodego człowieka także na Super Kapitał, nie znając zasad jego działania. Teraz , gdy widzę Jego matkę ( jest to moja koleżanka) to ze wstydu się czerwienię. Logiczne jest to ,że przestałem płacić cokolwiek do tak złodziejskiej firmy. Chcę tylko odzyskać moje pieniądze. Nie stać mnie na tak duże datki dla złodziei.
Reasumując, Amplico jest tylko dla ludzi zbyt ufnych, a zarazem głupich ( mój przykład). Amplico zarabia pieniądze tylko i wyłącznie poprzez nieuczciwych licencjonowanych przedstawicieli.Dla mnie jest to zwykła kradzież.
Dlatego pragnę przestrzec każdego uczciwego Polaka przed zakusami Amplico . Teraz tylko pragnę odzyskać moje pieniądze. Myślę,że takich ludzi oszukanych i naciągniętych przez Ampico są tysiące. Myślę także, że dobry prawnik znajdzie jakiś skuteczny kruczek umożliwiający taką nieuczciwą Firmę jak Amplico zmusić do otwartej i uczciwej gry. A propo gry , którą stosuje Amplico. Na moją uwagę, że pracownicy Euro Finanz stosują nieuczciwą grę , przedstawiono mi odpowiedź Prezesa Euro Finazu. To tak samo jak pójść do złodzieja samochodów i zapytać się go czy ukradł samochód mając na to niezbite dowody. Zostawiam to bez komentarza. Myślę,że takich ludzi oszukanych przez Amplico są tysiące. Bardzo pragnę zaangażować się w tę sprawę . Pobudki są znane. Mogę służyć za skrzynkę kontaktową oraz zbierać informacje o ludziach, którzy chcą swoje pieniądze odzyskać. Uważam ,że grupowe skierowanie sprawy do sądu ma dużo większe szanse wygrania , niż to gdy sam będę walczył z takim molochem. Podaję swoje namiary: zibi48@op.pl Jeżeli będzie taka potrzeba podam także swój adres domowy. Bardzo chcę dopaść tych drani. I z Euro Finanz i z Amplico. Może już ktoś walczy z Amplico, bardzo proszę o kontakt.

Najnowsze wpisy