Forum

Komentarze użytkownika "wieslaw00"

Komentarze użytkownika: wieslaw00

diesel a benzyna

wieslaw00 / 2011-12-15 11:50
ceny diesla w 2012 znów pójdą w górę, mogą osiągnąć nawet poziom 6 zł :/ ale czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego koncerny zapowiadają też podwyższenie cen benzyny? dlaczego droższy diesel oznacza droższą benzynę?

diesel vs benzyna

wieslaw00 / 2011-12-07 08:57
Dzisiejsza decyzja kupna samochodu to już nie tylko skupienie uwagi na marce, modelu, jego niezawodności, bezawaryjności, ale przede wszystkim decyzja związana z instalacją, jak silnik ma być napędzany, kiedyś człowiek by się nie zastanawiał i wybrałby ropę, ale dziś to nie jest już takie oczywiste, czy pomimo podniesienia cen diesla to i tak wygrywa on starcie diesel vs benzyna?

Przejście z renty na emeryturę

wieslaw00 / 2011-10-27 09:00
Jestem na rencie z tytułu niezdolności do pracy, niedługo osiągnę wiek emerytalny, zastanawiam się jak mogę zamienić rentę na emeryturę, w jaki sposób należy dokonać takiego przejścia?

jak powinna wyglądać umowa z deweloperem

wieslaw00 / 2011-10-19 09:33
Wielce prawdopodobne, że zakupię mieszkanie z rynku pierwotnego, teraz ceny tych mieszkań są nawet dość przystępne, ale zastanawiam się jak powinna wyglądać umowa z deweloperem, co ma się w niej znaleźć, a czego na pewno być nie powinno? Będę wdzięczny za wszelkie informacje, które pozwolą uniknąć oszusta.

emerytura czy etat

wieslaw00 / 2011-10-03 08:48
na co się zdecydowaliście, zostaliście na etacie, czy wybraliście emeryturę? co uznaliście za bardziej korzystne rozwiązanie? czy udało Wam się zrezygnować z pracy z możliwością ponownego zatrudnienia u tego samego pracodawcy? ja osobiście zrezygnowałem z pracy i już do niej nie wrócę, mój stan materialny zdecydowanie się pogorszy :/ czy mógłby mi ktoś powiedzieć kiedy nastąpi ta możliwość ponownego zatrudnienia?

ranking samochodow

wieslaw00 / 2011-06-24 10:11
dla mnie jednak największą niezawodnością cieszą się marki niemieckie, volkswagen, audi, bmw, tutaj wiadomo, że ma się samochód który posłuży przez lata, a najlepiej jak dodatkowo sprowadzany jest z Niemiec...

bezrobotni dostana więcej kiedy?

wieslaw00 / 2011-05-31 15:22
doszły mnie słuchy o wyższych świadczeniach z Urzędu Pracy, kiedy nastąpi podwyższenie zasiłku dla bezrobotnych? o ile więcej bezrobotni dostaną?

podwyżki emerytur

wieslaw00 / 2011-05-24 11:44
witam,
kiedy mozemy się spodziewać podwyżki emerytur, ile dokładnie więcej dostaniemy? kiedy wreszcie emerytura wystarczy na życie? bo teraz się niestety nie da!

Najnowsze wpisy