Forum

Komentarze użytkownika "wigor12"

Komentarze użytkownika: wigor12

Re: Usługi telekomunikacyjne od domokrążcy

wigor12 / 2010-01-11 12:16
Witam wszystkich i proszę o to aby się na mnie i moje słowa nie obrazili. Po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy odnoszę wrażenie jak bym gdzieś to już przeżył , w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia działała firma w Polsce na podobnych zasadach, nazywała się "SKAYLAYN" (być może źle napisałem nazwę tej firmy ale nie o to chodzi). Byłem też na spotkaniu tej firmy i też były obietnice zarobków , spotkanie i jego oprawa były tak zorganizowane aby wyprać mózg z wszelkich wątpliwości i oczywiście zainwestować pieniądze w licencję po czy po kilku tygodniach pracy w tej firmie i wciągnięciu trzech dla odmiany osób kasa się zwracała. Ja co prawda nie wszedłem w ten cudowny interes ale służę uprzejmie imionami i nazwiskami osób które wtedy dały sobie wyprać mózgi i weszły tracąc po kila tysięcy złotych , przeliczając na dzisiejszy pieniądz. Oczywiście z pośród tych znajomych co zainwestowali jeden dostał zwrot kasy ale tylko w połowie a reszta wtopiła wszystko i na tym zakończyła się ich przygoda z wielkimi pieniędzmi. Oczywiście nie mówię że tak też będzie i w tym przypadku ale po tym spotkaniu stwierdzam że to kolejna napędzająca się machina do robienia kasy ale tylko tych co na górze , oczywiście muszą dać zarobić jakieś grosze tym co na dole bo inaczej utracili by wiarygodność i nikt by nie chciał wpłacać kasy na ich konta. Obym się mylił i życzę wszystkim ze szczerego serca góry pieniędzy , ale jak już wszyscy wszystkich wciągną w to cudownie napędzające się koło to kogo będziemy werbować i skąd wtedy będą płynąć pieniądze. Pozdrawiam i życzę wszystkim dużo rozsądku i przemyśleń. Sprawa firmy o której pisałem zakończyła się aresztowaniami i sprawami w sądach.

Najnowsze wpisy