Forum

Komentarze użytkownika "wihel"

Komentarze użytkownika: wihel

Re: paysafecard-opinie

wihel / 2010-12-22 22:20
Heheheheh Rewelacja!!!! Tez wlasnie to w ostatnich dniach zobaczylam na ich stronie internetowej, jednak warto hehehe regularnie odwiedzac paysafecard.com :D Chyba sie skusze i wezme udzial w tym konkursie. Moze i mnie Swiety Mikolaj odwiedzi. W kocnu bylam caly rok taka grzeczna :D :D :D Chociaz pewnie skonjczyc sie na tym, ze Mikolaj przyjdzie do innych dzieci, bo jakos nie mam szczescia do tego rodzaju konkursow :D ;) No ale coz zobaczymy.......

A Wy co sobie zyczycie od paysafecardowskiego Mikolaja heheh??? Ja chyba jakas gre lub film, a moze jakies bilety na koncert lub mecz... :D Jutro bede nad tym myslala ehheheeh ;D

Re: paysafecard-opinie

wihel / 2010-11-30 23:08
Moze i faktycznie przypadkowo go skasowalas, potraktowalas go jako pierwsza lepsza reklame heheheheheheh a przeciez takowa nie jest. Lub jest jeszcze jedna mozliwosc. Nietsety newsletter paysafecard raz wyladowal u mnie w folderze SPAM. Wyglada na to, ze dzieje to tylko od czasu do czasu. I wlasnie dlatego postanowilam sobie, ze kiedy dluzej go nie otrzymuje , zagladam tam w celu odnalezienia paysafecardowskiego newslettera... :D :D :D

Takze polecam , bys zagladnela do folderu z wiadmosciami SPAM. A jesli go tam nie zanjdziesz i jestes pewna , ze go przypadkowo nie usunelas, to po prostu sprobuj sie jeszcze raz zameldowac na stronie paysafecard.

Mam nadzieje , ze ktores z opisywanych przeze mnie "rozwiazan" (jesli mozna to tak nazwac) zafunkcjonuje. Napisz, czy faktycznie byl on w SPAMie, tak to bede wiedziec czy ten przypadek dotyczy tylko mnie, czy tez innych :D Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!

Re: paysafecard-opinie

wihel / 2010-10-09 23:10
Zgodnie z waszymi zaleceniami/radami :P :P :P zarejestrowalam sie na tego paysafecardowskiego newsleterra, i musze przyznac, faktycznie warto!!! Stamtad pochodza najswiezsze informacje, i niektore z nich, jak chocby informacje o akcjach, czy konkursach, wygladaja bardzo interesujaco. Z tego co zauwazylam jest to faktycznie najlepsza mozliwosc dowiadywania sie o wszelkiego rodzaju nowosciach ze striny paysafecard, a chyba tego wlasnie o psc oczekujemy, czytaj ciaglego rozwoju i robienia kolejnych krokow do przodu!!! ;)))

Re: paysafecard-opinie

wihel / 2010-09-18 20:21
Czy ktos z Was jest abonentem newslettera z paysafecard??? Nic o nim wczesniej nie wiedzialam, dopiero dzisiaj zobaczylam na ich stronie internetowej. Jest warto sie zarejestrowac??? Dzieki za odpowiedz/-i hehe :D
wihel / 2010-08-19 00:21
Hehe, w takim razie moj post do czegos sie przydal :D W takim razie zycze powodzenia w typowaniu meczy i duzyyyyychhhhh wygranych. Najlepiej smakuja te przy niskiej postawionej stawce :P Pozdrawiam!!!!!!!!!!

Re: paysafecard-opinie

wihel / 2010-07-29 13:29
No to moze sie wciagniesz i sprobujesz swoich sil przy nastepnych mistrzostwach albo pilkarskiej Lidze Mistrzow. To fajna zabawa, ale nie namawiam, bo zostanie to odebrane jako reklama firm bukmacherskich co oczywiscie nie jest moim celem :P :P :P

Re: paysafecard-opinie

wihel / 2010-07-21 09:45
Ostatnio w czasie pilkarskiego Mundialu mialam nieco okazji korzystac z paysafecard. Tak mnie mecze pilki noznej wciagnely, jak nigdy! Ba do tego stopnia, ze za namowa meza zaczelam wspolnie z nim typowac mecze na bwin.com!!! Nigdy nie myslalam, ze bede ogladac w TV prawie kazdy mecz pilki noznej, a co dopiero jeszcze obstawiac jaki bedzie wynik. Te kilka tygodni bylo jednak dla mnie super zabawa. Poczatkowo nie majac 100%-owego zaufania do bwin.com, szukalam alternatywnej mozliwosci placenia za zaklady bukmacherskie, i natrafilam sie wlasnie na to forum :) Teraz, jak juz sprawdzilam ppaysafecard, sama moge dodac wpis i wystawic jak najbardziej pozytywna opinie. Anonimowosc, anonimowaosc i jeszcze raz anonimosc. Bez podawania zbednych danych. Szybko i praktycznie. Dostepnosc tej karty jest rowniez o.k. (wcale nie mieszkam w duzym miescie, lecz 18-tysiecznej miescinie hehehehehe). Takze polecam!

Najnowsze wpisy