Forum

Komentarze użytkownika "wika48"

Komentarze użytkownika: wika48

w jakiej walucie kredyt hipoteczny

wika48 / 2011-12-01 11:23
W jakiej walucie obecnie najlepiej brać kredyt hipoteczny? czy lepiej być zapobiegliwym i pozostać przy naszych złotówkach? jakie banki przyznają jeszcze kredyty walutowe?

Pobicie w szkole

wika48 / 2011-10-25 14:25
są równi i równiejsi, nie wykluczone że tamten chłopak ma rodziców, którzy potrafią wpłynąć na dyrektora, może warto na dyrektora donieść do kuratorium oświaty, tylko trzeba przyznać, że po takich nieprzyjemnościach życie w tej szkole dla Pani syna nadal może być uciążliwe...

ceny podręczników

wika48 / 2011-09-01 08:48
Dziś pierwszy dzień szkoły, większość rodziców pewnie zakupiło już swoim pociechom szkolne wyprawki. Powiedzcie mi w związku z tym co sądzicie o ich cenach? Wydanie pół swojej pensji na jedno dziecko w celu zaopatrzenia go w akcesoria szkolne i książki znacznie obciąża domowy budżet. Czy myślicie, że rząd wreszcie zajmie się tą kwestią i wpłynie jakoś na obniżkę ich cen? jakie mielibyście dla nich propozycje? i jeszcze jedna kwestia, odnośnie wagi plecaka, którego ciężar często trudny jest dla mnie do udźwignięcia, a co dopiero dla dziecka, kiedy wreszcie zamontują w szkołach szafki, żeby kręgosłupy dzieci nie były tak obciążane!

kredyt w karcie

wika48 / 2011-07-13 14:45
bank wyliczy Ci zdolność kredytową i w ten sposób przyzna Ci limit kredytu w karcie, okres rozliczeniowy to zwykle 30 dni

ile wzrosły raty kredytów

wika48 / 2011-06-22 10:29
ostatnio dużo było doniesień o tym, że podwyżki stóp procentowych jakie nastąpiły w przeciągu kilku miesięcy wpłyną na podwyższenie rat kredytów, czy możecie mi powiedzieć czy faktycznie wzrosły? o ile?

powrót dopalaczy

wika48 / 2011-05-20 11:44
Dopalacze w naszym kraju nadal są sprzedawane! może już nie oficjalnie ale wciąż do szpitali trafiają ludzie otumanieni tymi środkami! dlaczego nie mogą sobie z tym problemem poradzić? ta cała szybka ustawa dotycząca narkotyków niewiele u nas zmieni...

jak szybko zadbać o swoje finanse?

wika48 / 2011-04-18 09:28
witam,
chciałabym szybko i zyskownie zainwestować, zacząć od większej sumy, następnie co miesiąc dbać aby płynność finansowa w inwestycji była zachowana, nie wiem na co się zdecydować spośród kont, lokat które oferują banki, zastanawiam się również nad GPW. Co myślicie o tych opcjach, na co powinnam się zdecydować? z góry dziękuję

rozliczenie pit 2011

wika48 / 2011-04-12 09:32
witam,
chciałam zapytać czy mogę sobie odliczyć bilety związane z dojazdem do pracy? były one wystawiane konkretnie na mnie, czy muszę posiadać wszystkie faktury na te bilety? jeśli na jakiś nie mam to nie mogę go odliczyć?

obowiązkowa impreza firmowa?

wika48 / 2011-04-05 09:06
witam,
raz w miesiącu firma organizuje imprezy, zastanawiam się czy dużym nietaktem jest zaprzestanie uczęszczania na takie spędy? szefostwo postawiło sobie za cel comiesięczną integrację z kadrą, mogłabym jakoś odczuć na sobie to że zrezygnowałam z imprezy? byliście może w takiej sytuacji? co sądzicie o tym?

czy bank sprawdza wiarygodnosc zaswiadczenia?

wika48 / 2011-04-01 12:37
bank potwierdza zaświadczenie tylko u pracownika

Najnowsze wpisy