Forum

Komentarze użytkownika "wikkk"

Komentarze użytkownika: wikkk

Niższy rating dla Francji

wikkk / 2012-01-16 13:59
nie przesadzajcie, przecież ta ocena wcale nie jest zła, ona wciąż dobrze świadczy o Francji, gorzej tylko bo Francja straciła do Niemiec, a tym samym to Niemcy będą miały decydujący wpływ na to jak leczyć kryzys w UE

provident-warto brac tam kredyt?

wikkk / 2011-10-06 11:33
kredytu udzielają bez zbędnych formalności, ale łatwo tam wpaść w kredytową pułapkę, co tydzień musisz spłacać raty, jeśli nie będzie choć na jedną to musisz u nich zaciągnąć kolejny kredyt, odradzałbym ten sposób zadłużenia

ustawa ubezpieczeniowa zmiany

wikkk / 2011-09-12 09:05
miały zostać wprowadzone zmiany związane z ubezpieczeniami OC/AC, dokładnie chodzi mi o kwestię związaną z automatycznym przedłużaniem umowy, czy to prawda, że nie będzie już podwójnego ubezpieczenia? kiedy ma to wejść w życie?

debata Tusk Kaczyński

wikkk / 2011-09-06 13:40
czy myślicie że dojdzie do debaty na linii Tusk Kaczyński? czy raczej mało prawdopodobne jest że prezes weźmie udział w jakiejkolwiek debacie? wydaje mi się że raczej będzie prowadził monologiczne wystąpienia przed własnym elektoratem przygotowane przez pana Hofmana.

Re: budowa domu a remont starej nieruchomości

wikkk / 2011-06-16 12:57
jeśli stara nieruchomość jest w bardzo kiepskim stanie, to faktycznie lepiej budować od podstaw

najtańszy kredyt hipoteczny

wikkk / 2011-06-13 08:37
Noszę się z zamiarem wzięcia kredytu hipotecznego, jeszcze nie wiem w którym banku, mam trzy na oku, możecie mi powiedzieć co mogę zrobić aby raty kredytu były jak najniższe? jakie są sposoby ich obniżenia?

Najnowsze wpisy